Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

Pozowanie do aktów- wstydziłybyście się?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cunnilingus

Cunnilingus
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:49

Witam
Chyba jeszcze takiego temaciku nie było? Pozowałybyście do aktów przed grupką rysowników/czek.
Lubię przechadzki po górkach, sport oraz języki obce. :) kawaler to nie seler. Do tańca i różańca tudzież wzięcia.

#2 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 22 wrzesień 2013 - 07:13

Nie. Jesli to bylby ktos kto sie na tym zna, a ja bym tego chciała. No i zalezy pewnie jeszcze jak akt. Bo sa rożne.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#3 Brigitte

Brigitte
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:29

Ja z pewnością bym się wstydziła.
No cóż, taka już jestem :-D

#4 Nati

Nati
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 26 wrzesień 2013 - 01:37

No coz, ja moge sie nazwac chyba weteranka, bo kiedys (mialam chyba 19-20 lat)… troche przypadkiem trafilam jako modelka na zajecia z rysunku na ASP w zastepstwie dziewczyny mojego kumpla. Jak sie pozniej okazalo bywalam tam przez prawie caly rok studencki. Tam wszystkie modelki byly lekko przy tuszy, albo duuuzo starsze (ponoc takie latwiej sie rysuje hihi) a ja kompletne przeciwientwo - mlody chuderlak :) Wiec jak bylo zapotrzebowanie zeby bardziej dopiec studentom to brali mnie ;) Nigdy nie mialam problemu z nagoscia, wiec sadzilam ze sie do tego nadam. Jednak na pierwsze zajecia mialam stresa jak cholera :) Ogolnie to nie byly akty, tylko pol akty. Mialam majtki, albo jakas firanke na dole :) Obok lezal kawal plachty ktora sie zaslanialam schodzac na przerwe. Pelna profeska :) Podobalo mi sie to jak wszyscy na mnie patrza z takim profesjonalizmem, obliczaja proporcje, zastanawiaja sie nad kadrem czy ogolna koncepcja. Czulam sie doslownie jak dzielo sztuki ;) A potem na przerwie nagle stawalam sie normalna dziewczyna, pozniej nawet kolezanka studentow z ktorymi przegadywalam przerwy. Ktoregos razu kilku chlopcow poprosilo mnie czy nie zgodzila bym sie na pelny akt, bo bardzo chcieli taki narysowac. Nie wiem czy rzeczywiscie chcieli z powodek czysto artystycznych czy po prostu zobaczyc mnie nago, ale w koncu sie zgodzilam - w koncu to sama decydowalam jaka poze przybiore, profesor tylko czasem wpadal i mnie korygowal :) Tego dnia akurat mialam pecha i jak juz wyszlam zza parawanu w tym przescieradle wpadl na chwile do sali i zadecydowal ze dzis beda rysowac mnie stojącą… No kurcze, ZAWSZE sobie siedzialam,kucalam etc., a akurat jak nie mialam nic na sobie to trafila mi sie poza stojaca i to jeszcze z rekami splecionymi za glowa. Ehhh… typowe dla mnie, zawsze na najglebsza wode :) Dobrze pamietam ten dzien do dzis :) Pozniej juz wszystko bylo z gorki :)))
Carpe diem

#5 lokata

lokata
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 13 październik 2013 - 11:57

Też bym się z pewnością wstydziła, żeby jednak pokazywać swoje ciało w pełnej krasie, muszę się przy kimś komfortowo czuć.
Wątpię, aby grupa studentów była tym "kimś" :mrgreen:

#6 Prinzessin29

Prinzessin29
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 06:42

Tak. Kiedys parenascie lat temu pozowalam do aktow.



#7 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 08:37

Ja to generalnie jestem wstydliwa, więc na pewno bym się nie odważyła. A już na pewno nie zrobiłabym tego przed grupą studentów.


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#8 BrązoweOczy

BrązoweOczy
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 08:48

Pozowałam do aktów, ale fotograficznych. 

Byłam tylko ja i fotograf. Czułam się wyśmienicie. Nie mam oporów z nagością. Nie boję się nagości. Ale przed większą grupą już fotografów czy osób z innych dziedzin nie zrobiłabym tego. 

Z sesji jestem zadowolona, ale z zdjęć niestety nie. Myślałam, że fotograf bardziej się przyłoży do zdjeć.  ;-) Do pozowania podchodziłam chyba z 3 razy, za każdym razem odwlekałam. W końcu poszłam na spontanie i nie taki diabeł straszny.  :-)


Użytkownik BrązoweOczy edytował ten post 02 listopad 2013 - 08:49


#9 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 10:11

@BrązoweOczy robiłaś to tak tylko dla siebie, na pamiątkę?


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#10 BrązoweOczy

BrązoweOczy
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 10:24

@halynka tak, dokładnie tak.

Ale myślę zrobić jeszcze raz sesję i zdjecia powiesić na ścianach  :-)



#11 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 10:33

Ja pozowałam do fotograficznych jak byłam na studiach. Musiałam sama zrobić na zajęcia i pozowaliśmy sobie wzajemnie. Większość tych zdjęć była do wyrzucenia, ale tak się uczyliśmy.

 

Obecnie chciałabym aby ktoś dobry zrobił mi takie zdjęcia na pamiątkę. Ale naprawdę dobry. Chyba nie maiłabym problemu z rozebraniem się i pozowaniem. Mimo iż nie akceptuje swojego ciała. Myślę, że to dlatego, że wiem co ja myślę podczas robienia takich zdjęć :)


Każdy z nas urodził się ateistą


#12 RóżaBurza

RóżaBurza
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Wzrost:168
  • Włosy:Brązowe (teraz pół czerwonych :) )
  • Stan:wolna
  • Nastrój:Skołowana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 11 listopad 2013 - 23:21

Też chyba mogłabym zrobić sobie taki akt, ale przez kogoś, kogo znam.. już kiedyś robiłam sobie półnagą sesję dla chłopaka na urodziny :P ale to bylo z koleżanką, a czy tak przed salą 30 osób bym mogła to nie wiem..



#13 Arora

Arora
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 17:52

Na bank nie chciałabym żeby 30 osobowa grupa ludzi oglądała mnie nago.. Co to, to nie ;)


Tajemnica szczęścia jest prosta: przekonaj się, co tak naprawdę lubisz robić, a potem skieruj ku temu całą swoją energię. Od tej chwili twoje życie nabierze treści, a wszystkie twoje prag­nienia ziszczą się łatwo i przyjemnie.

#14 plisiaczek

plisiaczek
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:18

Raczej nie zdecydowałabym się na takie coś. Za bardzo bym się wstydziła.W dodatku grupa młodych ludzi. Never!



#15 67Eve

67Eve
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 21:20

Przed grupą nigdy bym nie zapozowała. Raz pozowałam do nagich zdjęć kochankowi-fotografowi, ale musiał obiecać, że nie upubliczni ich.



#16 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 17 luty 2014 - 13:08

Ja byłam na studiach modelką na ASP, tam nie ma w ogóle atmosery sexu, jakiegos erotyzmu, czułam sie raczej jak posąg grecki, ale robota wcale nie łatwa, nogi drętwialy...


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych