Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#141 karina22

karina22
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 17 października 2008 - 13:19

Donn ja ślepa niezauwazyłam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie(d)oceniona, moze faktycznie organki dla malutkiej mojej kupie ,im bardziej hałasuje tym bardziej bedzie jej sie podobało,,musze chyba nad czyms takim sie zastanowic :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#142 żaba

żaba
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 30 października 2008 - 12:38

zalezy od wieku......a może jakąś gre komputerową, teraz sa takie fajne, ucza i bawia, albo płytę z ciekawa muzyka dla dzieci np, "mądry bobas" mozna puszczać dziecku do snu, no, a ja dziecko jest juz wieksze, chodzi do szkoły to może zafundować mu karnet na basen, jak nie ma w szkole albo nauke gry w tenisa, co niektórzy kupuja telefon, ale to chyba kontrowersyjny pomysł?! :-? :-D

#143 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 12:20

No właśnie niedługo święta ja muszę coś kupić mojemu chrześniakowi, tylko właśnie niewiem co??? może wy mi poradzice :-) , mały ma ponad 4 latka

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#144 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 12:27

może zestaw klocków Lego Duplo :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#145 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 12:30

Samochód zdalnie sterowany może ?

#146 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 12:47

ja bym proponowała jakąś zabawkę edukacyjną. na allegro jest tego mnóstwo. tylko wybierać :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#147 kwiatuszek268

kwiatuszek268
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 14:07

Mam problem... W grudniu mój mały siostrzeniec będzie miał imieniny i urodziny, a ja niestety nie mam pomysłu na jakiś miły, ciekawy, interesujący prezent Może znajdą się jakieś osoby, które mogłyby mi doradzić Będę wdzięczna

mały ma 20 m.

Właśnie w tym problem że muszę wybrać 2 zabawki ( ma na imię Mikołajek).

[ Komentarz dodany przez: Donn: 2008-11-19, 14:25 ]
temacik scaliłam
Dołączona grafika

#148 gwiazdka1980

gwiazdka1980
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 14:40

Kwiatek ! Mam coś! Mój siosrzeniec bardzo lubi tą zabawke wiec może spodoba sie Twojemu!

Załączone miniatury

  • szcz.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#149 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 22:36

Ja w tym roku dla Inesi wymysliłam tak fajną grę

Załączone miniatury

  • gra przedszkolak.jpg

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#150 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 19 listopada 2008 - 23:02

ekstra, sama bym chetnie w takie coś pograła :D

#151 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 23:53

ekstra, sama bym chetnie w takie coś pograła

ja tez :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#152 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 18:29

A ja już wymyslilam co kupię mojemu chrześniakowi on ma 4lata i 8 m-c więc ta gra powinna go zaciekawić tym bardziej teraz :-D

Załączone miniatury

  • Operacja-gra-zrecznosciowa.jpg

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#153 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 20:49

Karolina86, tylko że ona wymaga naprawde dużo cierpliwości. wiem bo sama w to grałam :-P
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#154 Madalena

Madalena
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 13:48

Kwiatek ! Mam coś! Mój siosrzeniec bardzo lubi tą zabawke wiec może spodoba sie Twojemu!


Świetny jest ten piesek, wydaje różne dźwięki, śpiewa i uczy. Widziałam takiego tylko misia - też na roczek dostał synek mojej koleżanki.

#155 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 19:29

Karolina86, tylko że ona wymaga naprawde dużo cierpliwości. wiem bo sama w to grałam :-P

To dobrze przynajmniej nabędzie tej cierpliwości :-D ale on lubi takie pierdołki któr dużo czasu pochłaniaja :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#156 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 19:57

no a druga sprawa że są tam malutkie częśc,i trzeba pilnować żeby dziecko czegoś nie połkneło
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#157 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 21:16

no a druga sprawa że są tam malutkie częśc,i trzeba pilnować żeby dziecko czegoś nie połkneło

nie połknie bo on ma ponad 4 latka prawie 5 :-D dobra zakończmy bo OT robimy :oops:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#158 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 23 marca 2009 - 14:35

Tak mnie ciekawi :) może wy mi coś doradzicie.
Mianowicie w tym roku mam komunie u chrześniaka- chłopca.

Zastanawiam się co można podarować takiemu dziecku.
Raczej chciałabym uniknąc dawania koperty z pieniązkami- bo zdaje sobie sprawe że w większości wypadków pieniążki przepadają rodzicom a jak dam prezent to będe miała pewnośc iż dzieciątko będzie miało prezent z któego będzie sie cieszyć :mrgreen:

No ale kompletnie nie wiem co można podarować <bezradny></span>
no i ile mniej więcej powinna wynosić wartośc takiego prezentu.

#159 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 23 marca 2009 - 14:39

Może jakiś odtwarzacz mp3? Moja siostra ma w tym roku komunie i sobie takowy zażyczyła...
Ewentualnie zegarek (w końcu komunia), jakieś dobre pióro :?:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#160 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 23 marca 2009 - 14:42

ile mniej więcej powinna wynosić wartośc takiego prezentu.

To zależy tylko od ciebie.
Kupisz to na co cię stać.

Moja Karo była bardzo zachwycona z aparatu cyfrowego.
Teraz nie jest to aż taki wielki wydatek.
Sama idę w maju na komunię i mam zamiar takowy kupić.
Jestem w Peru...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych