nie(d)oceniona, moze faktycznie organki dla malutkiej mojej kupie ,im bardziej hałasuje tym bardziej bedzie jej sie podobało,,musze chyba nad czyms takim sie zastanowic
Co na prezent dla dzieci
#142
Napisano 30 października 2008 - 12:38
#143
Napisano 06 listopada 2008 - 12:20
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#144
Napisano 06 listopada 2008 - 12:27
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#145
Napisano 06 listopada 2008 - 12:30
#147
Napisano 19 listopada 2008 - 14:07
mały ma 20 m.
Właśnie w tym problem że muszę wybrać 2 zabawki ( ma na imię Mikołajek).
[ Komentarz dodany przez: Donn: 2008-11-19, 14:25 ]
temacik scaliłam
#150
Guest_niki_*
Napisano 19 listopada 2008 - 23:02
#154
Napisano 21 listopada 2008 - 13:48
Kwiatek ! Mam coś! Mój siosrzeniec bardzo lubi tą zabawke wiec może spodoba sie Twojemu!
Świetny jest ten piesek, wydaje różne dźwięki, śpiewa i uczy. Widziałam takiego tylko misia - też na roczek dostał synek mojej koleżanki.
#155
Napisano 21 listopada 2008 - 19:29
To dobrze przynajmniej nabędzie tej cierpliwościKarolina86, tylko że ona wymaga naprawde dużo cierpliwości. wiem bo sama w to grałam
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#157
Napisano 21 listopada 2008 - 21:16
nie połknie bo on ma ponad 4 latka prawie 5no a druga sprawa że są tam malutkie częśc,i trzeba pilnować żeby dziecko czegoś nie połkneło
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#158
Napisano 23 marca 2009 - 14:35
Mianowicie w tym roku mam komunie u chrześniaka- chłopca.
Zastanawiam się co można podarować takiemu dziecku.
Raczej chciałabym uniknąc dawania koperty z pieniązkami- bo zdaje sobie sprawe że w większości wypadków pieniążki przepadają rodzicom a jak dam prezent to będe miała pewnośc iż dzieciątko będzie miało prezent z któego będzie sie cieszyć
No ale kompletnie nie wiem co można podarować
no i ile mniej więcej powinna wynosić wartośc takiego prezentu.
#160
Napisano 23 marca 2009 - 14:42
To zależy tylko od ciebie.ile mniej więcej powinna wynosić wartośc takiego prezentu.
Kupisz to na co cię stać.
Moja Karo była bardzo zachwycona z aparatu cyfrowego.
Teraz nie jest to aż taki wielki wydatek.
Sama idę w maju na komunię i mam zamiar takowy kupić.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Prezent ślubny |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Restauracja Przyjazna Dzieciom |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



























