dziewczyki bardziej szanują i pilnują takie rzeczy
To prawda !
Napisano 07 lutego 2008 - 19:23
dziewczyki bardziej szanują i pilnują takie rzeczy
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 07 lutego 2008 - 20:20
Napisano 07 lutego 2008 - 20:21
Ja od babci dostałam na chrzest komplet 6 łyżeczek deserowych ze srebra. Też je mam do tej pory ale szkoda mi ich używać . Piękne są. Dzieciom w spadku po 3 sztuki przekaże chyba.ja dostałam łyżeczke mam ja do tej pory
Napisano 07 lutego 2008 - 20:51
Napisano 07 lutego 2008 - 20:59
Poważnie?bo srebro dobrze wpływa na ząbki i stan zdrowotny jamy ustnej.
Napisano 07 lutego 2008 - 22:47
O prosze nie KOLCZYKI to na komunie!Roszpunka, jeżeli to dziewczynka, to można jakieś kolczyki maluśkie
często uszka się przekłuwa takim małym laleczkom
albo jakiś łańcuszek z medalikiem, przyda się do komunii
Napisano 08 lutego 2008 - 09:10
a niby dlaczegoO prosze nie KOLCZYKI to na komunie! dopiero i nie wczesniej!
Napisano 08 lutego 2008 - 09:10
Napisano 08 lutego 2008 - 09:18
Napisano 08 lutego 2008 - 10:27
Napisano 08 lutego 2008 - 10:31
to super jak juz bedziesz wiedziala na sete to daj znacmadzia88, nie wiem,w głowie mam mętlik. Ten album napewno zamówimy. A co do tego? Ale cóś się wymyśli
Napisano 08 lutego 2008 - 10:39
jasne że dam znaćjak juz bedziesz wiedziala na sete to daj znac
Napisano 08 lutego 2008 - 13:53
Napisano 08 lutego 2008 - 13:58
ale ludzie zawsze przekłuwali uszy dzieciom i będą to robić dalejCo do kolczykow!To ja jestem zdania zeby NIE PRZEKUWAC USZU MALYM DZIEWCZYNKOM Najwczesniej wlasnie na komunie!Wtedy dziecko jest swiadome co to jest i po co!
Napisano 08 lutego 2008 - 14:03
Napisano 08 lutego 2008 - 21:55
Napisano 12 lutego 2008 - 16:17
Napisano 13 lutego 2008 - 15:12
Napisano 13 lutego 2008 - 16:39
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Prezent ślubny |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Restauracja Przyjazna Dzieciom |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych