Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#101 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 19:23

dziewczyki bardziej szanują i pilnują takie rzeczy


To prawda !

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#102 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 20:20

ja dostałam łyżeczke :) mam ja do tej pory :mrgreen:

#103 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 20:21

ja dostałam łyżeczke mam ja do tej pory

Ja od babci dostałam na chrzest komplet 6 łyżeczek deserowych ze srebra. Też je mam do tej pory ale szkoda mi ich używać . Piękne są. Dzieciom w spadku po 3 sztuki przekaże chyba.

#104 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 20:51

teraz są modne zamiast łyżeczek takie srebrne smoczki na tórych się coś graweruje. on jest taki otwierany, a do środka wkłada się na pamiątke pierwszy ząbek. a co do łyżeczek to taką srebrną łyżeczką powinno się karmić maluszka bo srebro dobrze wpływa na ząbki i stan zdrowotny jamy ustnej.
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#105 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 20:59

bo srebro dobrze wpływa na ząbki i stan zdrowotny jamy ustnej.

Poważnie????? To ja moje srebrne łyżeczki wyciągnę z szafy dla dzieci!

#106 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 22:47

Roszpunka, lyzeczka moze i ladna ale nie dalabym 85 zeta za lyzeczke :-?
Kurcze nie moge sobie przypomniec co Nikola dostala na chrzciny???? :cry: Po za albumem do ktorego powkladalam fotki ( i kasa)to chyba nic takiego wartosciowego bo normalnie nie pamietam <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-02-07, 22:49 ]

Roszpunka, jeżeli to dziewczynka, to można jakieś kolczyki maluśkie :) często uszka się przekłuwa takim małym laleczkom :) albo jakiś łańcuszek z medalikiem, przyda się do komunii ;-)

O prosze nie KOLCZYKI to na komunie! :evil: dopiero i nie wczesniej! :shock:

[ Dodano: 2008-02-07, 22:50 ]
ps. kolczyki ktore ja dostalam na komunie do tej pory mam i zegarek mi sie rozwalil ale kolczyki jeszcze mama 8-)

#107 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 09:10

O prosze nie KOLCZYKI to na komunie! dopiero i nie wczesniej!

a niby dlaczego <co></span> przecież masa ludzi kupuje na chrzciny maluśkie kolczyki :roll:
mój Mateusz, z tego co pamiętam, dostał w większości pieniążki, ale też taki superowy kombinezon na zimę :-> Roszpunka masz jeszcze troche czasu, to na pewno coś wymyślisz ;-)

#108 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 09:10

Ja dałam córce przyjaciół baśnie braci Grimm.
Teraz męczy ich codzinnie i muszą jej czytać te baśnie przed snem (na piedestale jest bajka o wilku i koźlątkach-częstotliwość czytania bajki w ciągu dnia-5-8 razy) <bezradny></span>
Już im to bokiem wychodzi hihi
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#109 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 09:18

Roszpunko wiec co wybraliscie z D :-D

#110 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 10:27

madzia88, nie wiem,w głowie mam mętlik. Ten album napewno zamówimy. A co do tego? <bezradny></span> Ale cóś się wymyśli :mrgreen:

#111 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 10:31

madzia88, nie wiem,w głowie mam mętlik. Ten album napewno zamówimy. A co do tego? Ale cóś się wymyśli

to super jak juz bedziesz wiedziala na sete to daj znac :-D

#112 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 10:39

jak juz bedziesz wiedziala na sete to daj znac

jasne że dam znać <ookk></span> Pobuszuje po necie i po forach z dzieciami - może coś znajdę fajnego.

#113 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 13:07

mi sie bardzo ten smoczek podoba co madzia88 wstawiła-super pamiątka

[ Dodano: 2008-02-08, 13:08 ]
o ten

Załączone miniatury

  • ch_smoczek_d_399.jpg

wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#114 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 13:53

Roszpunka, album dla rodzicow ;-) a teraz cos dla dziecka ;-)


Co do kolczykow!To ja jestem zdania zeby NIE PRZEKUWAC USZU MALYM DZIEWCZYNKOM :evil: Najwczesniej wlasnie na komunie!Wtedy dziecko jest swiadome co to jest i po co!

Dlaczego tak mysle .....

Bo bylam swiadkiem jak w 1 kl kolega pociagnal kolezanke za golf ( sweter) i tak dziwnie szarpnal ze kolczyk zaplatal jej sie w sweterek malo brakowalo zeby nie rozerwal jej ucha dobrze ze nauczycielka byla i to widziala! :roll:

Dlatego jestem wieeeelka przeciwniczka kolczykow dla maluszkow! :evil:

#115 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 13:58

Co do kolczykow!To ja jestem zdania zeby NIE PRZEKUWAC USZU MALYM DZIEWCZYNKOM Najwczesniej wlasnie na komunie!Wtedy dziecko jest swiadome co to jest i po co!

ale ludzie zawsze przekłuwali uszy dzieciom i będą to robić dalej :roll: już kilkumiesięczne maluchy mają kolczyki :-P nie wiem po co im, ale co zrobisz rodzicom ? to ich decyzja i Twoje zdanie, że lepiej nie przekłuwać raczej nikogo nie przekona <bezradny></span> ja bym też takiemu małemu dziecku uszu nie przekłuwała, ale większośc to robi :roll:

#116 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 14:03

w wakacje widziałam babke z maleńka dziedzynką w wózeczku. mała jeszcze sama nie siedziała a już miała uszka przebite. jej mama i babcia szukały kolczyków jakichś ładnych, wiszących(!) i jak sie okazało na prezent dla małej na roczek. o zgrozo! :-x przyjaciele którzy prowadzą ten sklep jak to usłyszeli to zaczeli mówić tej babce że nie można rocznemu dziecku zakładać długich wiszących kolczyków. obie panie strasznie się obraziły i wyszły ze sklepu. :shock:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#117 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 21:55

Wiem ze tego niezmienie!Wiem ze ludzie to robia! :evil:

No ale swoje zdanie na ten temat mam! <bezradny></span>
Uwazam ze kolczyki to dopiero na komunie! 8-)

Na chrzciny

http://www.patery.co... ... 9_112.html
http://www.prezenty....chrzciny_1.html

#118 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 12 lutego 2008 - 16:17

Roszpunko wymyslilas juz cos z D :-D

#119 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 15:12

madzia88, jeszcze niet <bezradny></span> No oprócz albumu <zakochany></span>

#120 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 lutego 2008 - 16:39

kurcze ten album Roszpunko, który wynalazłaś jest świetny, chyba tez taki kupie o ile moja siostra nie kupi sobie wczesniej czegos podobnego bo cos wspominała, a najlepiej powiem jej żeby nie kupowała bo ja chce coś fajnego znaleźć ;-) no ja na świeta będę chrzestną więc tez muszę przemyśleć co kupić malutkiej :-)
Roszpunko ty na 100 % kupujesz ten albumik ?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych