Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#121 martula

martula
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 17:49

Kobiety poradźcie co kupić 6-letniej chrześnicy?? Chodzi do szkoły, ma dużo zabawek. I tak się zastanawiam, czy książka do nauki pisania, liczenia, malowania czy może jakąś zabawkę. Tylko jaką??
Ratujcie "bezpomysłową" chrzestną ;/

No nie mam pomysłu wcale <bezradny></span>

#122 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 17:51

martula, tak to dobry pomysł kup "zabawkę" edukacyjną czyli do pisania, liczenia, malowania itp. :-) najlepiej się uczyć przez zabawę ;-)

#123 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 18:59

martula, jest sporo takich książeczek, w których są kolorowanki, rebusy, nauka literek itp. ;-) coś takiego powinno sie jej spodobać, a przy okazji czegoś się nauczy :-D

#124 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 kwietnia 2008 - 21:51

martula dobry pomysł na pewno cos wybierzesz

Ja niedawno dla Inesi kupiłan ciastolinę
ale miała radochę
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#125 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 01:31

martula, 6 lat to znaczy ze jest juz w zerowce? <co></span>

skoro ma juz 100000000 zabawek to moze jakas gre?
Dołączona grafika
albo np taka czytajaca ksiazke?
Dołączona grafika

#126 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 12:16

Kobiety poradźcie co kupić 6-letniej chrześnicy??

polecam zestawy do nauki języka angielskiego.
Widziałam takie zestawy tj. książeczka + płyta z piosenkami w jęz. agnielskim.
Przyjemne z pożytecznym ;-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#127 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 12:19

aaaa wlasnie mialam pisac o tym samym co Dorocia :-D
jesli uczy sie dodatkowo juz jezyka to tym bardziej fajny pomysl.
No i standardowo bo wiadomo jak to dzieci ;-) dorzucilabym slodkosci jakies
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#128 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 13:06

Kobiety poradźcie co kupić 6-letniej chrześnicy??

polecam zestawy do nauki języka angielskiego.
Widziałam takie zestawy tj. książeczka + płyta z piosenkami w jęz. agnielskim.
Przyjemne z pożytecznym ;-)


oooo dobry pomysl a gdzie takie cosik widzialas na allegro?Jak to sie nazywa znaczy sie pod jakim haslem szukac?To moze i ja cos takiego kupie dla naszej chrzenicy 8-)

#129 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 13:45

widziałam w sklepie (EMPIK), bo na allegro jeszcze nigdy nic nie kupiłam.hm......może dziewczyny bardziej pomogą
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#130 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 16 kwietnia 2008 - 23:27

widziałam w sklepie (EMPIK), bo na allegro jeszcze nigdy nic nie kupiłam.hm......może dziewczyny bardziej pomogą


a jak to sie nazywalo?No bo moglabym zamowic tutaj na necie a adres odbiorczy podac tam w pl :-/ tylko wolalabym kupowac cos nowego ze sklepu znaczy sie niz od kogos cos uzywanego

#131 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 14 maja 2008 - 16:41

są też różne gry do nauki angielskiego np:
http://merlin.pl/Dom... ... 27574.html
albo http://merlin.pl/Int... ... 45137.html
a tu prezenty podzielone na wiek i płeć, jak mam kłopot to tu na merlinie zawsze znajdę jakiś fajny pomysł
http://merlin.pl/bro... ... index.html
ja ostatnio kupiłam fajne skrable dla dzieci po jednej stronie planszy jest dla młodszych a po drugiej dla starszych, są naprawdę super, mój synek bardzo lubi w nie grać

Załączone miniatury

  • Scrabble-Junior,images_product,25,52469.jpg


#132 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 14 maja 2008 - 16:43

a przepraszam czym się różnią scrabble dla młodszych od tych dla starszych? :?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#133 1parasolka

1parasolka
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 14 maja 2008 - 16:53

ta dla młodszych polega na losowaniu literek i układaniu na wydrukowanych słowach, ta dla starszych jest trudniejsza bo trzeba już znać literki i samodzielnie układać słowa, przy czym jak sie pogra w tę dla młodszych to potem chętniej dziecko przechodzi na tę trudniejszą, chociaż mój synek lubi wracać do tej łatwiejszej wersji, i mamy w sumie dwie gry, w te dla starszych dziecko już musi kombinować, zresztą mi też czasem mózg paruje :mrgreen:

tu jest pełny opis gry http://merlin.pl/Scr... ... l#fullinfo

#134 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 października 2008 - 19:50

ja nigdy nie jeestem za słodyczami, wiem ze wiele osób da słodycze wiec ja już nie dokładam kolejnej dawki cukru. Jestem za ksiązeczkami , dla maluchów takie z materiału dla tych wiekszych papierowe. :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#135 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 10 października 2008 - 21:49

kupilam dla jeszcze nie narodzonego malucha klolezanki -kubusia puchatka, to jest maskotka na pilota dla mamy, ma wbudowane melodyjki relaksacyjne i kolorowe swiatelka i jest wlasnie dla noworodkow

#136 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 października 2008 - 10:17

ja lubie dla takich maluszkow kupowac ubranka ,
jesli juz decyduje sie na zabawki to zazwyczja jakies edukacyjne
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#137 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:46

Ja moim maleństwą tak do 1,5roku ich zycia kupuję ubranka, potem gdy sa już starszę kupuję zabawkę :-) lubię patrzyć jak moje skarby baiwią sie nią widać unich taką radość w oczkach :-) (ahh te moje bratanice i bratankowie mają ze mną dobrze :-) )

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#138 karina22

karina22
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 17 października 2008 - 12:37

niemam zupełnie pomysłu co moge kupic moim maluchom na swieta???
bomblowi pewnie jakis samochód i ksiazeczke ,ale dla malutkiej???tyle tych zabawek teraz ale jaka moze byc przydatna i praktyczna??
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#139 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 17 października 2008 - 12:41

karina22, ja pamietam taki prezent który ja dostałam jak byłam mała :) to były plastikowe klocki z wypisanymi literkami na nich - układało sie z nich słowa, całe zdania, fajna zabawa dla przedszkolaka lub "zerówkowicza"

a dla takiej małej niuni?? moze jakieś organki, takie ze zwierzakami, przyciskasz króke to organki robią "muuuuu" ;)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#140 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 17 października 2008 - 12:53

karina22 mamy już taki temacik - więc scaliłam Twój
przeglądnij sobie - może coś z tego wybierzesz ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych