Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#81 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:10

Lyzeczka to bardzo fajny pomysl <smoczas></span> Sa tez specjalne ksiazeczki ktora uzeplniaja rodzice. Jest tam miejsce np. na pierwsze obciete wloski, na zdjecia, wpisuje sie wage, pierwsze zabki, postepy dziecka :mrgreen: Kupilam taka ksiazeczke i bylo duzo radosci ;-) i jest nadal.

#82 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:12

madzia88, dzięki za super pomysły. Zaczynam szukać na allegro czegoś w tym stylu.

Lyzeczka to bardzo fajny pomysl

Mój synek taką dostał ,tylko wujek zapomniał o wygrawerowaniu danych .................i tak już prawie 11 lat tak leży :oops:

#83 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:14

madzia88, dzięki za super pomysły. Zaczynam szukać na allegro czegoś w tym stylu.

Roszpunko pochwal sie jak cos fajnego znajdziesz :-D

#84 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:16

madzia88, napewno Wam pokaże co wybraliśmy!!!Jak coś znajdę oczywiście!
;*

[ Dodano: 2008-02-07, 13:41 ]
Znalazłam coś takiego:
http://www.allegro.p... ... rdowy.html
Jak by do tego jakieś srebro z pomysłów madzia88, ?

[ Dodano: 2008-02-07, 13:43 ]
Uwielbiam zdjęcia dzieci zrobione przez A.Geddes

#85 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:49

Roszpunka ta książka jest śliczna :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#86 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:51

Roszpunko jestem za ten albumik jest sliczny a o tych zdjeciach bylo glosno mi sie bardzo podoba :-D super pamiatka dla dzidziusia ;*

Jak by do tego jakieś srebro z pomysłów madzia88, ?

super ;*

#87 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:55

Roszpunka, rewelacja ten album <ookk></span> moze to i coś ze złota ?

#88 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:55

Chrzściny maja być w Wielkanoc także jeszcze troszkę czasu mam. Ale chciałam wybrać wcześniej bo ja taki trzepok jestem i zawsze na ostatnią chwilę wszystko zostawiam <bezradny></span>

#89 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:57

Roszpunka, rewelacja ten album moze to i coś ze złota ?

albo zloto :-D

#90 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:58

albo zloto

przecież napisałam, że album i coś ze złota <umieraam></span>

#91 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:58

http://www.allegro.p... ... ratis.html
ładna? I grawerują dane przy zamówieniu.

#92 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 13:59

albo zloto

przecież napisałam, że album i coś ze złota <umieraam></span>

nom tylko powtorzylam ze zloto tez super bedzie <trele></span> Roszpunko super mi sie podoba bo ta w czerwonej etui brzydka :-D

#93 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:00

Roszpunka, śliczna, ale czy coś takiego jest funkcjonalne ? wątpie żeby ktoś karmił dziecko taką łyżeczką, może lepiej coś funkcjonalnego dokupić ? <bezradny></span> no chyba że łyżeczka ma być jedynie ozdobą i zostać na pamiątkę ;-)
madzia88 aha :-P

#94 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:03

lub jakis medalik wisiorek :?:

#95 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:04

wątpie żeby ktoś karmił dziecko taką łyżeczką, może lepiej coś funkcjonalnego dokupić ? no chyba że łyżeczka ma być jedynie ozdobą i zostać na pamiątkę

Magdaru, wiesz może masz racje. Sama nie wiem. Podpowiedz coś fajnego.
Z jadnej strony chciałabym żeby pamiątka została no ale może jeszcze coś podpowiecie?

#96 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:05

Roszpunka, jeżeli to dziewczynka, to można jakieś kolczyki maluśkie :) często uszka się przekłuwa takim małym laleczkom :) albo jakiś łańcuszek z medalikiem, przyda się do komunii ;-)

#97 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:07

albo jakiś łańcuszek z medalikiem, przyda się do komunii

Kupiliśmy juz złoty na prezent na chrzściny bratu tej dziewczynki 10 lat temu i mama ich w nim chodzi. <bezradny></span>

#98 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:09

bo chłopczyk rzadko z łańcuszkami chodzi :-P to kolczyki jak nie łańcuszek ;-) takie, które mamie nie spasują :-P

#99 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:11

bo chłopczyk rzadko z łańcuszkami chodzi

Mój D jego chrzestnym jest i myśleliśmy że do Komunii będzie miał. To był łańcuszek z krzyżykiem takim specjalnie dla chłopca.

#100 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 14:14

To był łańcuszek z krzyżykiem takim specjalnie dla chłopca.

ale wiesz jakie są chłopaki ;-) strach łobuziakom dawać złote łańcuszki na codzień ;-) dziewczyki bardziej szanują i pilnują takie rzeczy :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych