Co na prezent dla dzieci
#81
Napisano 07 lutego 2008 - 13:10
#82
Napisano 07 lutego 2008 - 13:12
Mój synek taką dostał ,tylko wujek zapomniał o wygrawerowaniu danych .................i tak już prawie 11 lat tak leżyLyzeczka to bardzo fajny pomysl
#83
Napisano 07 lutego 2008 - 13:14
Roszpunko pochwal sie jak cos fajnego znajdzieszmadzia88, dzięki za super pomysły. Zaczynam szukać na allegro czegoś w tym stylu.
#84
Napisano 07 lutego 2008 - 13:16
[ Dodano: 2008-02-07, 13:41 ]
Znalazłam coś takiego:
http://www.allegro.p... ... rdowy.html
Jak by do tego jakieś srebro z pomysłów madzia88, ?
[ Dodano: 2008-02-07, 13:43 ]
Uwielbiam zdjęcia dzieci zrobione przez A.Geddes
#86
Napisano 07 lutego 2008 - 13:51
superJak by do tego jakieś srebro z pomysłów madzia88, ?
#87
Napisano 07 lutego 2008 - 13:55
#88
Napisano 07 lutego 2008 - 13:55
#89
Napisano 07 lutego 2008 - 13:57
albo zlotoRoszpunka, rewelacja ten album moze to i coś ze złota ?
#90
Napisano 07 lutego 2008 - 13:58
przecież napisałam, że album i coś ze złotaalbo zloto
#91
Napisano 07 lutego 2008 - 13:58
#92
Napisano 07 lutego 2008 - 13:59
nom tylko powtorzylam ze zloto tez super bedzieprzecież napisałam, że album i coś ze złotaalbo zloto
#93
Napisano 07 lutego 2008 - 14:00
madzia88 aha
#94
Napisano 07 lutego 2008 - 14:03
#95
Napisano 07 lutego 2008 - 14:04
Magdaru, wiesz może masz racje. Sama nie wiem. Podpowiedz coś fajnego.wątpie żeby ktoś karmił dziecko taką łyżeczką, może lepiej coś funkcjonalnego dokupić ? no chyba że łyżeczka ma być jedynie ozdobą i zostać na pamiątkę
Z jadnej strony chciałabym żeby pamiątka została no ale może jeszcze coś podpowiecie?
#96
Napisano 07 lutego 2008 - 14:05
#97
Napisano 07 lutego 2008 - 14:07
Kupiliśmy juz złoty na prezent na chrzściny bratu tej dziewczynki 10 lat temu i mama ich w nim chodzi.albo jakiś łańcuszek z medalikiem, przyda się do komunii
#98
Napisano 07 lutego 2008 - 14:09
#99
Napisano 07 lutego 2008 - 14:11
Mój D jego chrzestnym jest i myśleliśmy że do Komunii będzie miał. To był łańcuszek z krzyżykiem takim specjalnie dla chłopca.bo chłopczyk rzadko z łańcuszkami chodzi
#100
Napisano 07 lutego 2008 - 14:14
ale wiesz jakie są chłopakiTo był łańcuszek z krzyżykiem takim specjalnie dla chłopca.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Prezent ślubny |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Restauracja Przyjazna Dzieciom |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














