Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#61 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 08:41

Ja Inesi kupiłam interaktywnego bobasa , rozmawiałm z bratową co by jej kupic i dala taka prozycje bo dostanie wózek od babci i dziadka z drugiej strony to bedzie miala komplet.
Lalka ma podobno 8 funckji placzu smiechu itp zobaczymy bo na rzie jest w kartonie czeka na wigillie ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#62 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 08:50

calineczka, to musi byc super lalka :-D
no tak, ona juz troszke starsza to bedzie sie świetnie nia bawić i wozić w wózeczku :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#63 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 08:55

madzia, sama jestem ciekawa jak bedzie sie bawic ;-)
no i sam Sw Mikolaj jej wręczy ( robimy niepsodzianke bedzie bratanek przebrany )
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#64 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 13:44

Calineczka no to bardzo fajny prezencik :-D Na pewno jej sie spodoba i bedzie smigac z lalka :-D

#65 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 15:11

Viagra super świetna zabawa :-D Calineczka kazda mała dziewczynak marzy o lalce ;-)

#66 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 20 grudnia 2007 - 22:46

calineczko fajny pomysł, Magdaru ty cwaniarko dobrze to wykombinowałaś ;-)
No ja mam nadzieję, że dzieciakom spodoba sie ta zabawka, chociaż znając ich to obawiam sie, że bedzie tylko na 15 minut :/

#67 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 07:31

Calineczko wypakuj lalkę i sprawdź czy wszystko działa , Mama Jessi kupiła jej też taką lalę z 8 funkcjami pod choinkę i dobrze że sprawdziła ją po powrocie do domu bo połowa funkcji nie działałą <bezradny></span> poszli szybko ją wymienić i już jest ok.
Ja jednak Jessi kupilam zamiast tuniczki (strasznie cieniutka byla nawet prześwitywała) komplecik sweterek(kremowy),spudnisia (niebieska),bezrękawnik(niebieski) super to wygląda :-)
Dołączona grafika

#68 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 09:50

No ja mam nadzieję, że dzieciakom spodoba sie ta zabawka, chociaż znając ich to obawiam sie, że bedzie tylko na 15 minut

tak jest zawsze, pierwszy szał a potem do kąta ;-) ja się już przyzwyczaiłam, Mateusz ma już chyba wszystkie możliwe zabawki i raz na jakiś czasu mu się o czymś przypomni <bezradny></span> wyciągnie, pobawi się i spowrotem w kąt :-P

Magdaru ty cwaniarko dobrze to wykombinowałaś

to jest fajna gra :mrgreen: przynajmniej wszyscy się pogimnastykujemy ;-)

#69 justa^25

justa^25
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 03 lutego 2008 - 15:45

Mam pytanko: co można kupić 9 letniej dziewczynce na urodziny,dodam tylko,że to siostrzenica.Z góry dziękuję za propozycję i odpowiedzi:)

#70 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 03 lutego 2008 - 19:54

justa^25, tu ci ustawilam zabawki dla dziewczynki 8 do 11 lat moze cos ci wpadnie w oko? 8-)

#71 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 03 lutego 2008 - 19:55

justa^25, może jakaś fajna książka, albo ciuszek ;-)

#72 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 03 lutego 2008 - 19:56

a moze jakies gry??????
http://www.ag2.pl/zabawki/gry.html

#73 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 01:01

justa^25 polecam skepy w których są rzeczy NICI tam zawsze coś fajnego sie znajdzie.
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#74 justa^25

justa^25
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 20:06

Bardzo dziękuje za podpowiedzi :-) przejrzę i coś wybiorę...

#75 lalacruz

lalacruz
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 04 lutego 2008 - 22:45

Jak ja nieraz widzę ile niektórzy kupują zabawek dla dzieci .... :evil: , to mnie nerwy siadają.
Pamiętam miałam swoją lalkę, misia i umiałam szanować, a teraz wszyscy lecą na ilość. Rozumiem, że moje dzieciństwo było w dziwnych czasach i niczego nie było.

#76 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 lutego 2008 - 00:21

Niektórzy w ten sposób zastępują swoją nieobecność przy dziecku :roll:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#77 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 05 lutego 2008 - 03:18

Bardzo dziękuje za podpowiedzi :-) przejrzę i coś wybiorę...


I jak co wybralas????? :-P

#78 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 05 lutego 2008 - 10:02

justa^25 polecam skepy w których są rzeczy NICI tam zawsze coś fajnego sie znajdzie.

super prezen mozna tam kupic :-D fajne tez sa rzeczy z Diddl lub Hello Kitty :-D

#79 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 12:02

Kobietki teraz ja mam problem z prezentem . Potrzebuje rady co można kupić na chrzściny dla 5 miesięcznej dziewczynki. Z pewnych względów nie chcemy dawać pieniążków tylko chcemy żeby dzieciaczek pamiątkę jakąś miał.Pomożecie??? <smoczas></span>

#80 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 lutego 2008 - 12:34

:arrow: lancuszek z zawieszkom
:arrow: Są specjalne łyżeczki na chrzciny, na których jest miejsce na datę urodzenia , wagę, wzrost, imię i dedykację
:arrow: srebrne smoczki - mozna na nich wygrawerowac imie, date itd.
:arrow: Biblie
:arrow: Rozaniec
:arrow: krzyzyk na lancuszek
:arrow: krzeselko do karmienia
:arrow: ubranko
:arrow: chodzik
:arrow: Ryngraf na chrzest

Załączone miniatury

  • ch_ksiegagosci_d.jpg
  • ch_lyzeczka_d[1].jpg
  • ch_smoczek_d.jpg






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych