Lalka ma podobno 8 funckji placzu smiechu itp zobaczymy bo na rzie jest w kartonie czeka na wigillie
Co na prezent dla dzieci
#61
Napisano 20 grudnia 2007 - 08:41
Lalka ma podobno 8 funckji placzu smiechu itp zobaczymy bo na rzie jest w kartonie czeka na wigillie
#62
Napisano 20 grudnia 2007 - 08:50
no tak, ona juz troszke starsza to bedzie sie świetnie nia bawić i wozić w wózeczku
#64
Napisano 20 grudnia 2007 - 13:44
#65
Napisano 20 grudnia 2007 - 15:11
#66
Napisano 20 grudnia 2007 - 22:46
No ja mam nadzieję, że dzieciakom spodoba sie ta zabawka, chociaż znając ich to obawiam sie, że bedzie tylko na 15 minut
#67
Napisano 21 grudnia 2007 - 07:31
Ja jednak Jessi kupilam zamiast tuniczki (strasznie cieniutka byla nawet prześwitywała) komplecik sweterek(kremowy),spudnisia (niebieska),bezrękawnik(niebieski) super to wygląda
#68
Napisano 21 grudnia 2007 - 09:50
tak jest zawsze, pierwszy szał a potem do kątaNo ja mam nadzieję, że dzieciakom spodoba sie ta zabawka, chociaż znając ich to obawiam sie, że bedzie tylko na 15 minut
to jest fajna graMagdaru ty cwaniarko dobrze to wykombinowałaś
#69
Napisano 03 lutego 2008 - 15:45
#70
Napisano 03 lutego 2008 - 19:54
#71
Napisano 03 lutego 2008 - 19:55
#73
Napisano 04 lutego 2008 - 01:01
#74
Napisano 04 lutego 2008 - 20:06
#75
Napisano 04 lutego 2008 - 22:45
Pamiętam miałam swoją lalkę, misia i umiałam szanować, a teraz wszyscy lecą na ilość. Rozumiem, że moje dzieciństwo było w dziwnych czasach i niczego nie było.
#77
Napisano 05 lutego 2008 - 03:18
Bardzo dziękuje za podpowiedzi
przejrzę i coś wybiorę...
I jak co wybralas?
#78
Napisano 05 lutego 2008 - 10:02
super prezen mozna tam kupicjusta^25 polecam skepy w których są rzeczy NICI tam zawsze coś fajnego sie znajdzie.
#79
Napisano 07 lutego 2008 - 12:02
#80
Napisano 07 lutego 2008 - 12:34
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Prezent ślubny |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Restauracja Przyjazna Dzieciom |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

















