Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#281 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 lutego 2010 - 18:06

za miesiąc roczek chrześniaka mojego

witaj w klubie.

Myślałam o takim samochodzie w którym dziecko siada a rodzic ma pilota i może sterować

moze sie okazac ze go to wcale nie zainteresuje i pieniadze wyrzucone w bloto. :roll:

pluszak na biegunach

to jest ciekawy pomysł -zwierzak na biegunach to ponadczasowa zabawka.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#282 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 14:02

A jak myslicie ,jak moze zostac odebrana przez rodziców naszego chrzesniaka ze otrzyma on na prezent koperte plus łacuszek....?

#283 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 14:46

koperte plus łacuszek....?

myślę, że to też jest rozwiązanie. rodzice będą mogli kupić dziecku to, czego potrzebuje, a łańcuszek będzie pamiątką. wydaje mi się, że prezent ok.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#284 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 19:06

Znalazłam coś idealnego "Szczeniaczek Uczniaczek" fisher price :)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#285 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 15 lutego 2010 - 22:30

Szczeniaczek Uczniaczek" fisher price :)

zabawka fajna, o ile dziecko zainteresuje się pluszakiem.
mój np. ma zupełnie gdzieś wszystkie pluszowe misie ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#286 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 00:27

zabawka fajna, o ile dziecko zainteresuje się pluszakiem.

O to to to :-P Bo moje dziecko w tym wieku nawet na takie zabawki spojrzec nie chciało <bezradny></span> Teraz już bez misia ani rusz, ale roczne dziecko raczej takimi pluszakami (nawet gadającymi) nie bardzo się interesuje. A właśnie! przypomniało mi się... w tym wieku Wika uwielbiała bawic się piłeczkową żyrafą z Fishera- to była zabawka, która ją zainteresowała na naprawdę długi czas 8-)
Dołączona grafika

I powiem Ci halynka, że takie zabawki "przyczynowo- skutkowe" są naprawdę świetne. Dzieci są zainteresowane dlaczego coś co wpada jedną dziurą wypada inną :shock: :-P
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#287 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 17:56

świetny pomysł tigraa84, kupuje ja :)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#288 meg

meg
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 22:17

Na pewno jakieś bajki będą świetnym i edukacyjnym prezentem. Szczególnie jak dziecko lubi siedzieć przy komputerze, czy przy DVD.

#289 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 23:49

Szczególnie jak dziecko lubi siedzieć przy komputerze, czy przy DVD.

jak dla mnie prezent powinien jak właśnie odciągnąć dziecko od kompa czy tv. dlatego dla starszaków proponuje jakieś gry ruchowe czy chociażby planszowe. zawsze można bawić się wtedy z dzieckiem, co jest również bardzo ważne ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#290 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 01 marca 2010 - 07:16

fajnym prezentem są puzzle np z motywem ulubionej bajki :)
rozwijają wyobraźnię :)
pamiętam że jako dziecko zawsze się cieszyłam z takiego prezentu.

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#291 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 01 marca 2010 - 16:46

oczywiście 100 razy jeszcze zmieniłam zdanie
stwierdziłam ze jak na tą żyrafę to za duży jest i kupiłam to:

Mam nadzieję że się spodoba :)

Załączone miniatury

  • fisher-price-warsztat-z-narzedziami-l4885.175560.2.jpg

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#292 jadzka511

jadzka511
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 kwietnia 2010 - 15:25

co sadzicie o takim prezencie? Mysle, że będzie praktyczny i nie będzie walal się po szafkach:) Myslicie, ze mały będzie zadwolony?:)

Dołączona grafika



#293 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 20 kwietnia 2010 - 16:14

Hmmmmmmm,to zależy,ale ciekawa propozycja.A nuż zaszczepi się fotografiką.Myślę,że to dobry pomysł. ;-)

#294 ko-rnik

ko-rnik
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 maja 2010 - 21:35

Zabawki to dobry pomysł a ponieważ zbliżają się wakacje to może namiot taki który łatwo rozłożyć w domu i na zewnątrz (w ogrodzie czy nawet przed blokiem) Zabawki do kąpieli też dobry pomysł. Zestawy do ciastoliny to zabawki na bardzo długo. Farby do malowania rękoma - zwłaszcza jak znajdziesz czas z nią pomalować.

#295 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 17:18

Podpowiedzcie mi co kupić dla dziecka,które zobaczę niedługo po jego narodzinach?płci jeszcze nie znam,bo rodzice wolą niespodziankę.
Odpadają ciuszki,bo przyszła mama ma ich już całą masę.

Nie mam kompletnie pomysłu <bezradny></span> a wolę wcześniej się rozejrzeć za prezentem :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#296 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 17:24

Wiem, że to raczej się nie spodoba, ale ja po prostu zapytałam mamusi tego dzieciaka co kupić (moja kolezaka) i powiedziała że zabawek i ciuszków ma pełno.
Najlepiej jakies chusteczki oliwka kremik itp ;-)
Była zadowolona bo takie rzeczy się szybko zuzywaja a nie są tanie :roll:
Choć może być głupio iść z takim prezentem <bezradny></span>

#297 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 17:49

Może przytulankę z pozytywką widziałam fajne na allegro , też pomału się rozglądam za prezentem .

#298 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 18:04

Tilia, skoro mamusia ma pełno ciuszków to rzeczywiście szkoda kupować następny, który być może więcej niż raz nie zostanie wykorzystany, bo maluchy szybko rosną ;-) Ja bym kupiła coś praktycznego i przyznam szczerze, że sama najbardziej zadowolona byłam z prezentu jaki Wice przyniósł mój chrzestny, a dostałyśmy.... paczkę pampersów plus sympatycznego pluszaka :mrgreen: Na pieluchy idzie mnóstwo pieniędzy i jest to przedmiot pożądany przez rodziców :lol: na pewno więc się przyda ;-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#299 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 18:50

ja zawsze kupuje ubranka ale takie wieksze , tzn na takie polroczne dziecko , bo potem juz dziecko troszke wolniej rosnie a juz wtedy jada jakes przeciery soczki i czesc ubranek sie brudzi i nie dopiera sie . moja kolezanka miła mnostwo ciuszków , ale kolejne sie przydały. ale mysle ze pileuszki to dobra rzecz , tylko najlepiej jak nie wiedza jakie beda uzywac to kupic jakes hypoalergiczne.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#300 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 19:59

WweronikaA, wydaje mi się,że jeśli prezent był ładnie zapakowany to nawet dobry pomysł z tymi oliwkami :-)

tigraa84 tylko,że ja na pampersach się nie znam :oops: najwyżej podpytam brata Agi jakich pampersów ona używa gdy już bejbik będzie na świecie :-)

ESMERALDA ale takie malutkie dziecko raczej z zabawek jeszcze nie skorzysta <bezradny></span>

Właśnie wolałabym kupić coś co przyszła mama zużyje dla dziecka,a nie odłoży w kąt :-) dzięki za pomysły i z chęcią poczytam o następnych ;-)


magdaaaaa, pisałam,że ubranka odpadają. Aga ma już wyposażenie do roczku czasu jak nie lepiej....
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych