Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co na prezent dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
641 odpowiedzi w tym temacie

#261 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 12:49

Sliczne to cudo grawerowane,naprawde moze byc niesamowita pamiatka.Piekne.Sama bym takie cos bardzo chciala.Pomyslowe i eleganckie,ale i zapewne drogie. ;-)

#262 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 13:28

bardzo ładny taki kryształ :) byłby na pewno pamiątką na całe życie :D pomysłowe

tylko właśnie

ile za taki prezent

sobie wołają? ;>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#263 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 16:57

To które pokazałam ok.200zł-to jest 2D(dużo zależy od rozmiaru,bo np.breloczki już od 40zł można kupić),natomiast 3D tej wielkości zaczyna się od 300zł :roll: może za jakiś czas jak moda na to opadnie to wtedy ceny zjadą w dół ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#264 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 17:39

Tilia, bardzo fajny pomysł na prezent :)
może kiedyś wykorzystam.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#265 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 17:58

To które pokazałam ok.200zł-to jest 2D

hm przyznam szczerze, że spodziewałam się większego szoku cenowego ;-) bo przecież na taki prezent mogą się złożyć np oboje rodzice chrzestni i koszt już jest mniejszy i wtedy porównywalny do ceny prezentu jaką się normalnie wydaje z tej okazji :)

ciekawi mnie bardzo jak wyglądają te

3D

:P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#266 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 20:07

To które pokazałam ok.200zł-to jest 2D(dużo zależy od rozmiaru,bo np.breloczki już od 40zł można kupić),

no to wydaje mi sie ze bardzo ok cena za tak orginalny i osobisty prezent , jest to super pamiatka . Byłam pewna ze bedzie to duzo drozsze, a jeszcze piszesz ze cos drobnego mozna miec za kilkadziesiat zł to wydaje mi sie ze jest to bardzo dobry pomysł na prezent.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#267 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 20:11

zawsze można wygrawerować coś podobnego na czymś innym ;-) nawet na szkle, też powinno bardzo ładnie wyglądać, a koszty spadną. kryształ sam w sobie jest drogi, więc wątpię czy nawet po przejściu mody ceny zaczną być przystępne dla zwykłych "zjadaczy chleba" ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#268 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 20:35

To które pokazałam ok.200

Wcale nie taka ograomna suma jak za taką fajną rzecz ni i pamiątkę na lata.
Dołączona grafika

#269 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 20:39

nawet na szkle, też powinno bardzo ładnie wyglądać

tylko nie wiem czy nie byłoby matowe <hmm></span> kieliszki z krytształu jak maja wzory na sobie to badal sa przeźroczyste a ze szkla juz nie.
Ale mysle ze nawet z tworzywa sztucznego mozna by to zrobić.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#270 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 06:50

Hmm ale to nie są duże rozmiary i dlatego cena mnie trochę szokuje ;-) widziałam to na żywo i np taki bobasek 3d prawie 400zł kosztował..no ale z drugiej strony może być składka,macie rację ;-)

amoramor pokaże Ci na innym przykładzie
Dołączona grafika
Jest takie wrażenie głębi i obrazek można oglądać z każdej strony ;-)

I jeszcze filmik
http://www.youtube.com/watch?v=te5piZ5YbrY&NR=1

#271 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 08:31

Tilia, fantastyczne to w 3D jest :D na prezent idealne - jeśli ktoś ma możliwość wydania tylu pieniążków - to pamiątka na całe życie jest cudowna :)

ja właśnie sobie przypomniałam, że mam takie coś w szkle, tzn w środku jest umieszczony jakby wyżłobiony mój znak zodiaku i to się umieszcza na takiej podstawce, która to podświetla i się kręci ;-) dostałam na prezent na 18 :)

ale oczywiście to ze zdjęciem ma lepszy efekt i jest bardziej osobiste ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#272 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 12:09

A co powiecie jeszcze na taki prezent
buciki - kwiatuszki ?

Załączone miniatury

  • butki.jpg


#273 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 13:50

Stokrotka,slodkie te buciki,fajnty prezent.Ale chyba raczej dla dziewczynki,bo z kwiatuszkami. ;-)

#274 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 17:40

stokrotka, bardzo uroczy prezent :) ciepło w nóżki będzie maluszkowi a do tego jak ślicznie będą one wyglądać :D jestem jednak podobnego zdania jak viola - nadają się raczej tylko dla dziewczynki ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#275 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 15 stycznia 2010 - 12:09

Tak,mysle ze taki prezent jest odpowiedni dla dziewczynki- zwłaszcza jesli np. lubi bajke Fifi Niezapominajka ;)
I powiem Wam ze czesciej znajduje fajne pomysły na prezenty w sklepach internetowych niz w tych "normalnych"

#276 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 10 lutego 2010 - 20:34

za miesiąc roczek chrześniaka mojego i nie wiem co mam mu kupić! <bezradny></span>
Myślałam o takim samochodzie w którym dziecko siada a rodzic ma pilota i może sterować ale wg. mojej siostry to zbyt "szpanerskie"

macie jakieś pomysły ciekawe?

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#277 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 00:24

wg. mojej siostry to zbyt "szpanerskie"

Jak dla mnie nie tyle szpanerskie, co nie jest to najlepszy prezent dla takiego malucha. Lepiej kup mu coś, co zainteresuje go na dłużej- niech świeci, gra, brzęczy ;-) Jest tyle cudownych zabawek edukacyjnych, że na pewno znajdziesz coś dla chrześniaka ;-) Może np. taki stolik
Dołączona grafika
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#278 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 08:29

taki stolik to b. dobry pomysł, mój roczny synuś bardzo często się takim bawi :)
może być też rowerek, idzie wiosna, będzie w sam raz na spacery :)
pluszak na biegunach
fisher price mają świetne propozycje zabawek edukacyjnych, zaglądnij na ich stronę, a na pewno coś przyciągnie Twoją uwagę.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#279 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 20:16

Myślałam o rowerku ale też nie jest za mały na niego?
Stolik świetny tylko pewnie dość dużo miejsca zajmuje...

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#280 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 21:25

Stolik świetny tylko pewnie dość dużo miejsca zajmuje...

eeee tam, w mieszkaniu, gdzie jest roczne dziecko i cała masa zabawek, to taki stolik zginie w tłumie ;-)

rowerek wydaje mi się, że na wiosnę/lato będzie w sam raz.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych