padłamnajfajniej jest mu się bawić wałkami i młotkami kuchennymi.
niektóre zabawki takie jak misie przyjadą się później
Napisano 14 października 2009 - 12:50
padłamnajfajniej jest mu się bawić wałkami i młotkami kuchennymi.
Napisano 14 października 2009 - 18:13
Napisano 09 listopada 2009 - 20:35
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 09 listopada 2009 - 21:26
Napisano 10 listopada 2009 - 09:47
mały dostanie na bank konika na biegunach.
Napisano 10 listopada 2009 - 10:32
Napisano 16 listopada 2009 - 15:46
Napisano 25 listopada 2009 - 10:34
Napisano 25 listopada 2009 - 14:14
ja tez mojej bratanicy planuje kupiczamowilam puzzle w tym roku
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 25 listopada 2009 - 19:30
Napisano 26 listopada 2009 - 18:38
to moze cos przyszłosciowego , skoro na teraz ma wzytkie zabwaki , albo jakies fajne ksiazki z bajkamiktory ma juz prawie wszystkie zabawki
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 26 listopada 2009 - 22:42
Może podpytasz jego mamę?szukam prezentu dla potorarocznego chlopca, ktory ma juz prawie wszystkie zabawki;P
Napisano 27 listopada 2009 - 09:11
Masz najmniejszy problem.Takim maluchom mozna kupic cos z ubranek lub z zabawek,piszesz,ze ma prawie wszystkie zabawki,no wlasnie prawiE.No a co tu kupic 10-cio letniej dziewczynie,ktora wyglada na 16 lat i czternasto-letniemu chlopakowi?.Nie wiem,czy zaliczac ich do dzieci,czy juz mlodziezy.szukam prezentu dla potorarocznego chlopca, ktory ma juz prawie wszystkie zabawki;P szukam czegos oryginalnego:) jakie sklepy mi polecicie? ostatnio bylam w Smyku ale tam zbytnio duzego wyboru nie bylo...
Napisano 27 listopada 2009 - 13:30
Segregator, pamiętnik, szkatułki, torebki, kosmetyczki, ciuchy, książkico tu kupic 10-cio letniej dziewczynie
Zestaw typu młody chemik, mały elektronik, zestaw naukowy"Mikroskop", książki, gry na komputer itp.czternasto-letniemu chlopakowi
Napisano 27 listopada 2009 - 15:34
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Prezent ślubny |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Restauracja Przyjazna Dzieciom |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych