Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasza cera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#121 gargamelka

gargamelka
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 17:44

hmm, krem którego do tej pory używałam i używam to krem do skóry podrażnionej i zaczerwienionej, z serii do skóry wrażliwej. teraz jeśli zmienię na przeciwzmarszczkowy to też wybiorę do wrażliwej cery.
nie wiem czy te kremy są stricte przeciwzmarszczkowe, czy ujędrniające - mają w nazwie "liftingujący" :P nie wczytywałam się aż tak dokładnie w ulotkę - ostatnio w aptece rzuciła mi się w oko reklama. muszę się tym dopiero zainteresować mocniej ;)

#122 biedronka

biedronka
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 21:06

ok, dzięki za informację. jakby co, to tutaj jest więcej o tych kremach pharmacerisa:

#123 lukrecja7777

lukrecja7777
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 07 lipiec 2009 - 11:55

Uważam, że wiele czynników ma wpływ na wygląd naszej cery. Zarówno także jest to uwarunkowane genetycznie. Dieta, dbałość o skórę, to jakie stosujemy kosmetyki, uczulenia, rodzaj cery itd. Sama mam bardzo tłustą cerę i w związku z tym różnidła na niej. Od jakiegoś czasu zaczęłam brać leki reklama i smarować twarz żelem. Troszkę wygląda ona lepiej, gdyż żel ładnie mi wysusza.

#124 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 11 lipiec 2009 - 16:59

A ja do dziś dnia przez ładnych 25 lat życia- no może 12 jak zaczęlo mnie to interesować :-P - pewna byłam że mam normalna skórę. No to dzisiaj się dowiedziałam ze mam wrażliwa z tendencja do pękających naczynek... Widziałam taki pajaczki u siebie przy nosie zawsze ale myslałam, że taka moja uroda :oops: A tu się okazuje, że źle podobno cere od tylu lat traktowałam :roll: Tak więc bede chyba musiała sie zaopatrzyć w odpowiednie kosmetyki <bezradny></span>

#125 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 10:22

Marzycielka24 a byłaś na jakimś profesjonalnym badaniu cery?
Dołączona grafika

#126 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4618 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 10:58

ritka, byłam po prostu u kosmetyczki, która obejrzała bardzo dokładnie moją skórę pod lupa i zrobiła wywiad dotyczący skóry, np. jak zachowuje się na zimnie

#127 gargamelka

gargamelka
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 16:37

Marzycielka24, jeśli kosmetyczka stwierdziła u Ciebie naczynkową cerę albo chociaż z tendencjami, to myślę, że zdecydowanie powinnaś przejść się do apteki po jakiś krem do tego właśnie rodzaju cery. z tego co sama na sobie przetestowałam - kremy specjalistyczne to nie pic na wodę fotomontaż i chłyt makertindowy, tylko naprawdę one pomagają i skóra po nich wygląda zdecydowanie lepiej. mnie akurat przypadły do gustu kremy pharmaceris, a Ty może poproś w aptece o jakieś próbki kremów do naczynkowej cery - i wybierz to co będzie Ci najbardziej odpowiadało...
ja też przez wiele lat wierzyłam, że mam cerę normalną tylko z trądzikiem - a potem się okazało że zaczerwienienia i wykwity to nie trądzik, tylko alergia...

#128 ritka

ritka
  • Użytkownik
  • 371 postów

Napisano 12 lipiec 2009 - 21:33

a potem się okazało że zaczerwienienia i wykwity to nie trądzik, tylko alergia...


<worfac1></span>

dlatego ja uważam, że warto inwestować w kosmetyki apteczne, zdecydowanie. kremy, żele, toniki czy nawet woda termalna - warto wydać trochę więcej ale mieć pewność, że płaci się za jakość.
Dołączona grafika

#129 corin

corin
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 10:55

Ja też uważam że warto wydać wiecej a na dobry kosmetyk a najlepiej wdrożyć profilaktyke bo to zawsze taniej niż później majątek wydawać. Ja np. zażywam Cerabit taki suplemet diety dzieki wyciagowi bratka poprawia cere i niewyskakują mi pryszcze.

#130 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 lipiec 2009 - 22:36

Ja mam cerę mieszaną, test wykazał to samo, także o cerę dbam odpowiednio długi czas :)
Właśnie jestem w posiadaniu świeżutkich kosmetyków do cery mieszanej i już nie mogę doczekac się użycia :lol: :mrgreen:

#131 martas8

martas8
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 04 sierpień 2009 - 16:42

Corin , ja tez mam tez zastanawiam się nad tymi tabletkami z wyciągiem z bratka. Kiedyś kupiłam bratek w sklepie zielarskim i na cerę z pryszczami, jak moja dobry był. Tylko ze teraz często wyjeżdżam i tabletki są wygodniejsze w użyciu.
Trzeba iśc do lekarza i pytać czy możesz to brać czy sama zaczęłaś?

#132 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 11:07

mam cere mieszana, raz jest tlusta, raz sie robi sucha, ale jakos daje sobie z nia rade
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#133 martas8

martas8
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 15:16

Są kosmetyki do cery mieszanej więc trzeba szukać takich kremów i innych. Cera mieszana to lepsze niż pryszcze.
Musimy sobie jakoś dawać radę:)

#134 smerfecia

smerfecia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 10:43

Witam Dziewczynki ;)
Moze ktoras zna sie dobrze na rodzajach skory...
Mam problem bo moja skora jest dziwna, w lato moja twarz plywa i swieci jak drugie słońce... Ale jak mam sie pomalowac to pod podkładem widac jakby jednak byla bardzo sucha- łuszczy sie (szczegolnie na czole) co podkład bardzo uwidacznia.

Nie wiem jakiego kremu uzywac tlustego, poltlustego, odzywczego, nawilzajacego...
Chcialabym zeby skora nie swiecila sie ale tez nie luszczyla...
Pomozecie?

#135 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 13:54

smerfecia, wydaje mi się że twój typ cery to cera mieszana, czyli taka o którą ciężko zadbać, także najlepiej idź do kosmetyczki, która ci doradzi, jakie kosmetyki będą dla ciebie najlepsze ;-)

#136 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 14:32

ja też mam cerę mieszana i używam świetnego kremiku - Nivea Visage to cery mieszanej :-) jak dla mnie jest świetny, cera po nim jest w sam raz, nie świeci i zdrowo wygląda :-)
No i mam też tonik Avon, taki głęboko oczyszczający, chyba z serii Solution, świetnie oczyszcza cerę i gdy go używam o wiele rzadziej coś na buzi wyskakuje :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#137 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 16:29

Ja nie chwaląc się mam bardzo dobrą cerę. Byłam raz na sprawdzeniu nawilżenia skóry- i okazało się, że prawidłowo u mnie z tym. Nie mam wogóle pryszczy- a jeśli już wyskoczy- to raz na rok, i zaraz znika ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#138 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 01 kwiecień 2010 - 16:32

Ja nie chwaląc się mam bardzo dobrą cerę. Byłam raz na sprawdzeniu nawilżenia skóry- i okazało się, że prawidłowo u mnie z tym. Nie mam wogóle pryszczy- a jeśli już wyskoczy- to raz na rok, i zaraz znika ;-)

jakbym pisała o sobie :P
chodź pojawiają mi się małe przebarwienia :/
no i czasem mam suchą, ale bardzo rzadko bo co dzień stosuję krem :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#139 niuńka18

niuńka18
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:19

Hmm..moja cera jest sucha. Ale nie wszędzie. Bardzo mnie to denerwuje, bo jak chce dużo kremu nałożyć to mam bardzo tłustą na policzkach a na nosie ten krem prawie nic nie daje.. I taki mam problem. Ogólnie jakiś wielkich wyprysków brak, czasem zrobią mi się przed okresem.

Ogólnie w skali 0/10 mojej cerze dałabym 6. :P
Dołączona grafika

#140 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 16:10

Ja mam raczej dobrą cerę - od czasu do czasu pojawiają się pryszcze, ale są pojedyncze i mało widoczne :D

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych