Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasza cera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#141 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 16:12

Oj,a moja to niestety naczynkowa.I muszę te pajączki kamuflować kosmetykami. Trądziku ani pryszczy nigdy nie miałam.

#142 agata_szczypel

agata_szczypel
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 12:30

A nie ma jakiś kremów, które poradziłby sobie z pajączkami??

#143 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 08:54

mnie ogólnie poprawiła sie cera po tabletkach anty, teraz używam tylko jednego kremu do twarzy. Kiedys w podstawówce miałam okropne chropy na czole, wstyd...
Dołączona grafika

#144 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:19

ja mam cere bezproblemową ;-)- nie przetłuszcza sie jakos bardzo , nie blyszczy, nie łuszczy , nie piecze jest ok. No a chciałam Was zapytac czym przemywacie codzień twarz, mydło jakie by nie było odpada u mnie , kupiłam kiedyś tonik perfecty i wysuszał bardzo , podobnie było z tonikiem z ziaji :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#145 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:28

No a chciałam Was zapytac czym przemywacie codzień twarz, mydło jakie by nie było odpada u mnie , kupiłam kiedyś tonik perfecty i wysuszał bardzo , podobnie było z tonikiem z ziaji :roll:

Jeśli chodzi o mnie to twarz myję mydłem luksja ,potem przecieram tonikiem Garnier.Najczęściej buzię staram się myć raczej chłodną wodą,gdyż działa ona kojąco na skórę. ;-)

#146 kika75

kika75
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 03 wrzesień 2010 - 22:39

ja mam cere mieszaną i jeszcze do tego na dużo kosmetyków jest uczulona dlatego tez uzywam kosmetyki naturalne z reklama tonik matujący,serum regulujące na noc i fluid matująco-nawilżajaco.

#147 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 04 wrzesień 2010 - 12:38

Dziewczyny pisały wyżej, że tonik wysusza im twarz, a wiecie że jak przetrzecie wacikiem buzię z tonikiem to nie można czekać zbyć długo aż ten tonik na naszej twarzy wyschnie bo to wysusza skórę. Po jakiejś chwili od nałożenia toniku przykładamy do buzi chusteczkę higieniczną która wchłonie nadmiar toniku. No tak gdzies wyczytałam.

#148 MrsSmith

MrsSmith
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 10 wrzesień 2010 - 15:03

A nie ma jakiś kremów, które poradziłby sobie z pajączkami??

Tez mam ten problem. Używam kosmetyków z wyciągiem z kasztanowca - polecam. Dobrze też jeść rutynę, wzmacnia naczynka krwionośne.

#149 DamianoxD

DamianoxD
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 15:37

witam wszystkie panie:) mam na imie Damian i mam 16 lat i mam kilka pytań:P

wiem ze to "babski świat" ale napewno lepiej sie orientujecie jako dziewczyny w tych sprawach;) chodzi o to że mam problem z trądzikiem i mam dużo takich bulek ropnych;/ mozecie mi powiedziec co robic bo wgl nie wiem co i jak z tym robić a bardzo lubie dziewczyny i mi to troszke utrudnia relacje z nimi:( pomożecie?

#150 Olenka

Olenka

Yeah!

• Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 15:40

DamianoxD, najlepsza bedzie wizyta u dermatologa. On Ci pomoże - przepisze jakieś maści, tabletki.
Zresztą 16 lat to chyba taki normalny wiek w którym dokucza trądzik. Wiele osób ma z nim kłopoty.

Nie wiem czy stosujesz jakieś specyfiki do mycia twarzy, ale aktualnie w sklepach znajdziesz pełen asortyment na problemy z cerą ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#151 DamianoxD

DamianoxD
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 15:50

a cere mam wysuszać czy nawilżać?

#152 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 16:07

mam problem z trądzikiem

Witaj,

mamy coś więcej na ten temat w tym temacie
przeglądnij, poczytaj :-)

problem-z-tradzikiem-vt1409.htm
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#153 DamianoxD

DamianoxD
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 16:09

dziękuje;*

#154 pireczka

pireczka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 23:14

ja mam cerę mieszana i dlatego szybko zrobiły mi się zmarszczki pod oczami :cry: używam kremów do cery mieszanej i z kwasem hialuronowym żeby ja nawilżyć

#155 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 20:42

ja ostatnio mam fatalna cere <bezradny></span> nawet kremu niewchlania, mam ciagle rumień i co rusz jakies drobiazgi wyskakuja <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#156 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 09:46

Sama mam 25 lat i zaczęłam stosowac już kosmetyki na zmarszczki. Stosuję kremy z dobrym składem, nawilżające Zwracam uwagę na to aby mialy w sobie kwas hialuronowy jak i witaminę C i  peptydy (czyli skłądniki, które dobrze wpływaja na nawilżenie skóry).

Najlepsza jest profilaktyka. W sytuacji, w której mamy już zmarszczki, bardzo trudno je usunąć.

Ze swojej strony polecam to serum do twarzy, ma bardzo dobre działanie antyzmarszczkowe. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego.