Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy kwietniowe :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
179 odpowiedzi w tym temacie

#41 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 17:24

Hej :)

 

Ja z mężem właśnie sobie odpoczywamy po świątecznym obżarstwie. Małego odwieźliśmy godzinę temu do moich rodziców , bo idziemy ze znajomymi na impreze. :)

 

I tak sobie siedzimy i tak cicho jest, pusto bez mojego syneczka :cry:  Taaaak go  kocham <serduszka> <dreams> <dreams> <dreams> <dreams> <dreams>

 

A poza tym wszystko dobrze, no może oprócz tego,że pogoda nieciekawa <hmm>

 

To życzę miłego wieczoru,a ja uciekam powoli się szykować <tancze> <tanczy7>

 

 

<buzi2>


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#42 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 18:33

Witam.

Przejedzona jestem.Niedawno wróciliśmy ze świętowania.Pojadłam tyle ciast,że hej.


A poza tym wszystko dobrze, no może oprócz tego,że pogoda nieciekawa

Dokładnie,nawet nie można było pospacerować,bo chłodno. ;-)

(przynajmniej u mnie)

 

Miłego wieczoru! ;-)



#43 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 19:49

<hellooo1>


bo idziemy ze znajomymi na impreze.
Bawcie się dobrze  <piwo>  <bananowy1> 

My z mężem jutro już do pracy idziemy.

 


Przejedzona jestem.
Ja też. Czuję się jak balon. Ile jeszcze jedzenia w lodówce zostało  :lol:  <hmm>

 

Spokojnej nocy!  <spie1>


nixqp2.png


#44 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 06 kwiecień 2015 - 21:29


Nic nie muszę robić, bo jutro jedziemy do moich rodziców i jedzenie (jak zwykle) dostaniemy na wynos
fajnie ;-) i jaka oszzednosc ;-)

 


, że w Triduum Paschalne nie będę słodkości jadła.

ha dwa razy w zyciu wytrzymałam cały post bez zekolady, batoników, cukierków.


Nadal zakochana
to dobrze ;-) napisałas kiedys smutnego posta i myslałam, ze cos sie stało :*


nie umiem jednak robić dwóch rzeczy jednocześnie
tez nie potrafie .

wczoraj wizyta u cioci z zaproszeniem komunijnym , potem do chrzesnika a potem z kocem i lapkiem.

dzis wizyta u znajomej

planuje dywan kupic ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#45 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 09:40

Hello.


Ile jeszcze jedzenia w lodówce zostało :lol:

U mnie akurat nie dużo,bo w święta byliśmy w gościach.:)


ha dwa razy w zyciu wytrzymałam cały post bez zekolady, batoników, cukierków.

Wow,podziwiam.Ze mnie taki łasuch,że chyba nie dałabym rady :)

 

 

U mnie dziś coś lekkiego na obiad.Zupa wiśniowa i ziemniaczki.

Bo po tym obżarstwie w święta nie nie ma co szaleć.

W planach dziś wizyta u koleżanki. Przy kawce i ploteczkach miło spędzimy czas.

No i pasowałoby nastawić pranie.

Miłego dnia babeczki :)



#46 facet

facet
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 10:02

Ja sie dzisiaj cieszę, że dopiero jutro powrót do pracy... I wreszcie świeże pieczywo na sniadanie ;)



#47 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:13

Ciao! :*

 


ha dwa razy w zyciu wytrzymałam cały post bez zekolady, batoników, cukierków.
Ja raz i się udało. Ten post był bez alko tylko, bo jakoś tak wyszło, że słodkie jadłam :P

 


Zupa wiśniowa i ziemniaczki.
Wisniowa?  :shock: To chyba coś dla Wisienkowej  ;-)

 


Ja też. Czuję się jak balon. Ile jeszcze jedzenia w lodówce zostało
Własnie jem to co zostało i pewnie do końca tygodnia będziemy to dojadać  ;-)

 


Ja sie dzisiaj cieszę, że dopiero jutro powrót do pracy...
No ja mam na uczelni też wolne  :mrgreen: dlatego nadrabiam co mogę, bo chyba milutki weekend mnie czeka  :mrgreen:

#48 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 14:58

Witam

Swieta minely u mnie bez przejedzenia :P pilnowalam sie ale tez i wszystkiego sprobowalam

Dzis od rana w biegu, badania, miasto . Maz przyjdzie zaraz i za remont sie bierze, ja zalicze cwiczenia :P a pozniej to juz ksiazka

Za dwa szykuje sie nasza 9 rocznica. I tak mysle co tu wymyslic  :lol: na ten dzien bo raczej nie bedziemy miec czasu wyjsc akurat teraz tylko sami.;/

 

 

Magda co u Ciebie ??? mam nadzieje ze dobrze...

 

 

Inqa ale widze ze babcia fajna, z poczuciem humoru. ;) nie kazdej by dalo sie taki zarcik zrobic.

Ja wogole na tych twoich studiach ??:)

 

Milego dnia :*


Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#49 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 19:32

Witam

W święta odpoczywałam od komputera. Nic tylko rodzinne objadanie i leniuchowanie. Fajnie, szkoda, że tak szybko minęły. Jutro jak będę się dobrze czułam spotykam się z Aktywnymi Mamami ;D Ma być nas więcej, nowe twarze zawsze mile widziane :) Oby się udało, bo sama z małym w domu kolejnego dnia chyba nie wytrzymam :P


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#50 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:52

Witam!
Swieta minely,widze,ze dzialo sie u Was w swieta.A teraz spinamy tylki i zasuwamy do majowego weekendu...
Dzis mam wolne wiec porobie cos w domu,za oknem zimno i deszczowo.Zaraz napale w piecu bo rece zgrabiale i zyc sie nie chce :-)
Pan maz wzial mnie w obrone przed tesciowa...bo kobieta nie chwali mnie za prawko tylko krytykuje,ze po co,za stara jestem,za nerwowa,szkoda kasy itp itd...synus narazil sie mamusi bo powiedzial,ze spelniam swoje jedno marzenie i za nasze pieniadze i ,ze On mnie podziwia a mama nie musi bo to nie Jej sprawa o!
Milo mi bylo bo rzadko moj maz tak mnie broni a moze robi to tylko ja tego nie zauwazalam?
Fryzjer mi sie klania ale uparlam sie,ze pojde po zdaniu pj. ;-)
Jutro i pojutrze pracuje wiec znowu brakuje czasu na wszystko.
Milego popoludnia :-)

#51 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 14:01

Buon giorno!

 

Zamaniło mi się dziś ziemniaczków podpieranych z przyprawą i takowe sobie zrobiłam.

Synek zadzwonił ze szkoły,że prosto  po lekcjach wyrusza z kolegami na boisko.Także siedzę sama.

Kawa w dłoni i przeglądam BS.

Pasowałoby ruszyć tyłek na spacer,ale leń siedzi we mnie.Może jutro. :mrgreen:

Idę jeszcze rozwieszę pranie i nakarmię rybki.

Miłego popołudnia i wieczoru!



#52 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 16:41

@gogi co ta teściowa taka negatywna :roll:  :lol: wszystko na nie, niech się trochę wyluzuje ;-)

Moja jak zwykle też ma minę i robi sobi sztuczne problemy :roll: Wczoraj przyszła do sklepu mi powiedzieć, że się poparzyła w rękę i jak teraz ona mężowi włosy umyje :roll: ja już nie wyrabiam.... 

 

Buuu 

WOLNE wolne, wooooolne :mrgreen:

Tak, tak 3 dni słodkiego lenistwa :->

Tak mi słodko i błogo, że nawet za porządki się nie biorę :->

Za to na zakupy się wybrałam spożywcze i ubraniowe i zaraz człowiek weselszy, jak ma co na tyłek założyć ;-)

 

Teraz babka i kawka :-)

 

@viola a jak tam córa na studiach? dużo jej jeszcze zostało nauki?

 

 

Miłego babeczki ;*


Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#53 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:26


@viola a jak tam córa na studiach? dużo jej jeszcze zostało nauki?

Teraz ostatni rok,potem jeszcze 2 lata licencjatu,czy jakoś tak.(Nie kończyłam studiów to jakoś bardzo nie wiem) :oops:  ups.

 

Ja już po kolacji.Jeszcze wieczorkiem sobie wypijemy z M piwko.


Tak, tak 3 dni słodkiego lenistwa :->

Fajnie tak poleniuchować ;*



#54 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:42

Dobry wieczór! 

 

Ja mam dzisiaj dzień lenia. Miałam robić pracę na zaliczenie, ale nie chce mi się.

Leżę i nadrabiam seriale.  :mrgreen:

 

Oprócz tego... mam nadzieję, że pogoda się sprawdzi i od jutra będzie super już cieplej.

Bo taka szara i ponura to mnie jakoś tylko dołuje.  :roll:

 

W weekend uczelnia. Ale krótko i dobrze.

Bo dzisiaj w przedszkolu rozdawali bilety do cyrku, dla pracowników darmowe. Więc zabiorę sobie bliźniaki.  <ookk>

 

Miłego wieczoru! 


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#55 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 06:54


potem jeszcze 2 lata licencjatu,czy jakoś tak
na odwrót ;-)
ale swoją droga jakoś bezczelnie, nie zakodowało mi sie, że masz córkę na studiach...fajnie mieć taką pannę w domu, co..?

 

Już w pracy, ogarniam się i do roboty.

Miłego dnia Babki :mrgreen:


Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#56 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 16:16

Buon giorno !

 

Extra pogoda za oknem.Ciepełko,aż zatęskniłam za wakacjami.

Popijam ziołową herbatkę i relaksuję się.


.fajnie mieć taką pannę w domu, co..?

Fajnie,fajnie.Bardzo wydoroślała ostatnimi czasy.:)


Już w pracy, ogarniam się i do roboty.

 

Przyjemnej pracy :)

 

Miłego wieczoru,kochane !



#57 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 17:54

Witam!
Koncze za moment prace,jeszcze chwilka oddechu,gaszenie maszyn ,oswietlenia,zamykam i wio z kopyta do domu. :-)
Jutro powtorka z rozrywki,mialam pracowac do 16.00 a tymczasem kolezanka zadzwonila o urlop i kierowniczka bez slowa dala.A mnie dala na kolejne 12 godzin,nawet nie zapytala czy mi to pasuje,czy sie zgadzam,nic.Dup i jutro 12 godzin i git...zla jestem o to,bo ja mam polowe starego urlopu i doprosic sie nie moge.:-/ :-0
Pan maz za kilka dni wyrusza na turnus rehabilitacyjny... :-) ;-)
Milego wieczorku!

#58 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 18:51


Buon giorno
Ciao, signora ;) 

 

Hej ;)

Ja już mam weekend. Jutro wybywam do Połówka. Planów cała masa a czasu mało  :lol:

Jeszcze się nie spakowałam nawet. 

 

Wiosna dziś u mnie była w końcu  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  Takie ciepełko  <zakochany>

 


Pan maz za kilka dni wyrusza na turnus rehabilitacyjny...
Puszczasz go samego? 

 


a mam dzisiaj dzień lenia. Miałam robić pracę na zaliczenie, ale nie chce mi się.
Leżę i nadrabiam seriale. 
Ja też się obijałam. Nie mogę z niczym wystartować.  :-?

#59 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 21:40


ja mam polowe starego urlopu i doprosic sie nie moge

musisz zmienić nastawienie - nie proś, bo Ci się należy, bierzesz i już :P (wiem, że to się tak łatwo gada, ale widzisz - koleżanka dostała ;-) )

 


ja już nie wyrabiam....

nie dziwię Ci się :P ja nie chcę zapeszać, ale teściowe mi się fajne trafiają <ookk> wiadomo wady były/są, ale na szczęście takie do przetrawienia ;-) 

 

Witam! :mrgreen:

Do 15:00 w pracusi zalegałam, nudy straszne, myślałam, że po ścianach będę łazić :roll: Nie lubię mieć na rano (wolę się o 6 kłaść niż wstawać - zdecydowanie!). Przed 15 przyjechała kumpela z pracy i razem biegusiem na pazurki do mojej wspaniałej Anny :mrgreen: wyszły ploty i impreza jak ta lala, chociaż bez % :lol: jeszcze w życiu tyle czasu na pazurach nie siedziałam (więcej żeśmy przegadały a potem ból dupy i "kończ to, bo już nie jest śmiesznie" :lol: ). 

Jutro znowu na rano, a potem do starej pracy :P wreszcie zaczynamy sezon! Matka jak zobaczyła mój grafik to powiedziała, że jestem nienormalna (bardziej "brzydko" to ujęła :lol: ), ale! Tylko to strasznie wygląda, bo generalnie muszę Zuzę sprzedać tylko na 5 poszczególnych dni w caaaałym miesiącu, i 2 weekendy. W zeszłym roku było dużo gorzej z czasem. A nikt nie protestuje, bo jak wyjadę to suma summarum skończy się widywanie Zuzki. Będę ją na skajpajaju sprzedawać :lol: 

 

Także układa się pięknie, ładnie, za oknem też coraz lepiej, jakbym miała Buca na miejscu to bym mogła napisać, że u mnie zajebiście. Coś za coś, gadamy codziennie chociaż te 2-3 minuty, w weekendy czasami i godzinami, dajemy radę. Wszyscy się dziwią, że się da.

I tylko przy niedzieli czasem złapię doła - bo wtedy mija kolejny pełny tydzień jak go nie ma - w tą będzie już 14. Aaaa, pomartwię się tym za 3 dni. Dzisiaj mam dobry humor i zamierzam się z takim położyć spać :P


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#60 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:28

bry :)

 

Niedawno wstałam, właśnie racze się kawką ale chyba nie jestem w stanie nic w siebie wcisnąć do jedzenia. Dostałam z rana @, obudziłam się z opryszczką i jęczmieniem pod okiem.... Wszystko na raz z potrójną mocą....  Miałam ten wolny dzień ambitnie wykorzystać a jestem taka bez sił, że najchętniej bym tylko leżała. Pogoda jest prześliczna więc zmuszę się na spacer jakiś zaraz i może doda mi to energii.

 

Ogólnie po świętach od razu wpadłam w wir pracy także nie miałam problemów z przestawianiem się. Trochę stresów mnie czeka w przyszłym tygodniu, a w zasadzie już się stresuje  :-( Kuzynka wyciąga mnie w weekend na imprezę i chyba pójdę, bo jak bede sama zlegać z moimi głupimi myślami to się zamęcze  :shock:

 

Zbieram się na poranny prysznic i na spacer a wam życzę miłego dnia :*


"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych