sama się prosiłaś
spadaj na drzewo ![]()
@elizabeth, podrzuć karpatkę - dawno nie jadłam. Mam jeszcze babeczki to się możemy wymienić ![]()
Padam na ryj, chociaż w robocie więcej czasu przesiedziałam niż przepracowałam ![]()
Jeszcze jutro popołudniówkę ogarnąć i wolne! Kolejne 2 dni z moich 5 wolnych dni w tym miesiącu ![]()
Rano jadę parę rzeczy ogarnąć, bo przez następne 2 tygodnie nie będzie kiedy ![]()
I Buc ma mnie rano obudzić, nie mogę się doczekać ![]()
Dobranoc ![]()






Temat jest zamknięty












