@magdaaaaa, mam nadzieję, że charakterek będzie mieć po mnie 
@Olenka, dumna a jak, bo ja również córeczka tatusia 
@nikus, właśnie o dziwo nie, dużo śpi więc mam czas dla siebie jak miałam, jedynie jak jestem sama to z psem nie chodzę już na długie spacery ale tu też coś się wymyśli. Dużo mi G. pomaga bo i wstaje w nocy więc ogarnięciem małej dzielimy się wspólnie.
Maaaarzy mi się jajeczniczka z grzybkami
Z grzybami to nigdy nie jadłam:/ a niee jadłam z pieczarkami ale takimi prosto z lasu to nie:)
Łachów cały stos, a do chodzenia prawie nic się nie nadaje
Też tak mam, dlatego dzisiaj wybywam na zakupy 
wkręciłam się na sobotę na weselicho do kuzyna.
Zazdroszczę, bo u mnie nic się nie szykuje a pobawiłabym się na jakimś...
Możemy jechać na Mazury
Udanego wyjazdu i uwaga na komary!!! Ja ostatnio w domu jakąś sierotkę dobiłam 
Już nie mogę się doczekać jak też będziemy sobie pomykać po Kazimierzu
Ja Kazimierzem już
ale to dlatego, że mam do niego z 15 km i kiedyś bywałam tam bardzo często. Teraz jak 1 na rok tam zajedziemy to i tak dobrze
ale fakt, turystów tam zawsze sporo.
Witam z rana 
Mała z G. i uszatką śpią a ja tradycyjnie. Spacer już zaliczyłam i kurcze nie chce mi się spać.
O 6 śmigam do rodziców i jadę z nimi na zakupy spożywcze. Potem śniadanko i może G. skoczy na działeczkę po winogrona a jak już wróci do pójdziemy spacerkiem na zakupki 
Uciekam do kuchni bo się głodna zrobiłam 
Miłego dnia!!