Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy wrześniowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
299 odpowiedzi w tym temacie

#61 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 września 2014 - 22:22


Jakie spotkanie?

W urzędzie ;-)

 


a potem jeszcze sie przysni

Moje sny ostatnio trochę się uspokoiły ;-) Na szczęście.

Dziś kakauko przed snem wypite. Wczoraj pomogło w zasypianiu :)

 


lasu na grzyby

Maaaarzy mi się jajeczniczka z grzybkami <serducho>

 

 

Dzień spokojny. TV gra w tle, a ja szoruje do wyrka <spie>

 

Dobrej nocki <bejbi3> <bejbi3>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#62 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 04 września 2014 - 23:50

<hellooo1>

Witam po przeeeeecudownym weekendzie w środku tygodnia :mrgreen: Aż żal było mi dzisiaj wracać do Szczecina i iść do pracy, ale wytargowałam jeszcze dodatkowe 2 godziny wolnego :lol: I pogoda się poprawiła i mimo, że wracałam do domu po północy, kurtka wcale mi się nie przydała. Szkoda tylko, że to ostatnie takie dni w tym roku.

A, no i zakład dzisiaj wygrałam, więc dzień tym bardziej udany :mrgreen:

 

I tylko wkurzam się strasznie, że nie mogę oglądać siatkówki. Nie cierpię TVP i nienawidzę złodziejskiego Polsatu. Myślałam, że chociaż w pracy będę mogła obejrzeć jeśli nie wszystkie mecze, to przynajmniej większość, ale zaśpiewali sobie taką z <dupaaa> cenę za pakiet, że nie dziwię się, że tego nie wykupiliśmy :roll: Dlatego pozostało mi od czasu do czasu ukradkiem przełączać nielegalnie po to, żeby sprawdzić wynik :P

 

Mimo, że w ostatnich dniach nie spałam za wiele, spać jakoś nadal mi się nie chce, więc choć wiem, że to zło najgorsze ze złych, zrobię sobie jeszcze kolację i poczytam książkę. Mam nadzieję, że zmorzy mnie szybko, bo jutro ciężki dzień.

 

Dobrej nocy <buzki>



#63 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 05 września 2014 - 08:14

Bry :mrgreen:  

 

Nie mam czasu na oddech w tym tygodniu... Wróciłam w poniedziałek nad ranem, na 10 do roboty... Później zamiast przykładnie położyć sie spać, zasiedziałam sie u rodziców, tak że wróciłam gdzieś w okolicach 23 do siebie. Zanim prysznic, zanim cokolwiek ogarnęłam coś, zrobiła się północ. Odespałam chyba dopiero w środę :lol: . Ten tydzień też sie zapowiada szaleńczo. Plus 3 tygodnie roboty po 9 godzin... Trzeba odpracować wakacyjne urywanie sie do domu :P Życie :lol: 


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#64 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 05 września 2014 - 09:45

<hello>

 

Wczoraj robiłam porządki w szafie i wiecie co? Łachów cały stos, a do chodzenia prawie nic się nie nadaje <umieraam> już miałam to wszystko spakować i wypierdzielić na śmietnik... :roll: Ale jak się coś nowego kupuje to wydaje się takie fajne... a potem do niczego nie pasuje pffff....

Znów jedziemy na weekend do domu, znów.. a nie chce mi się...Już nie pamiętam kiedy ostatnio z Ł mieliśmy chwilę dla siebie :evil:

Także do kitu!



#65 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 05 września 2014 - 10:55

W końcu zrobiło się ładnie ciepło. I fajnie, bo przez przypadek wkręciłam się na sobotę na weselicho do kuzyna. Nie byłam zaproszona z początku, ale moja mama nie chciała iść i idę z Antosiem za nią. M. i tak w pracy będzie :P W związku z tym mam jeszcze trochę latania, bo nie wiem w co się ubrać. No i jakiś drobiazg muszę kupić. A mały standardowo właśnie się obudził, jak zaczęłam pisać post. Miłego dnia! :*


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#66 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 05 września 2014 - 11:38

Uff ile miałam latania wczoraj i dzisiaj to mała głowa :lol:

Sąd, urząd skarbowy, ksero, poczta,lekarz, potem znowu urząd i tak w kółko ;-) Ale wszystko nareszcie pozałatwiane. Możemy jechać na Mazury <jupi> Wyruszamy dzisiaj w nocy a w zasadzie to już nad ranem, bo coś koło 3-4 ;-) I zostajemy do przyszłej niedzieli, bo w następny weekend odbywają się regaty, będzie ognicho i pieczenie kiełbasek :-P

 

K się bardzo cieszy na wyjazd, gdyż mówi, że może spędzić ze mną jeszcze trochę czasu zanim prawdopodobnie wyjadę na studia :-)

 

Lecę się pakować, miłego tygodnia babeczki ;*


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#67 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 05 września 2014 - 11:56


Możemy jechać na Mazury
Zazdraszczam, nigdy tam nie byłam - udanego wyjazdu :* wypocznijcie i nacieszcie się sobą!  <fetysz1>  <hihihi1>

 


Łachów cały stos, a do chodzenia prawie nic się nie nadaje
Skąd ja to znam <jezorek11> W szafie zaczyna brakować wieszaków, na półkach poupychane, a jak przychodzi co do czego to założyć na siebie nie ma co  <bezradny>  :mrgreen:

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#68 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 05 września 2014 - 12:00


Łachów cały stos, a do chodzenia prawie nic się nie nadaje

7582.png

 

<lol> <lol>

 


Możemy jechać na Mazury

Super. Zazdroszczę trochę. Mazury to chyba jedyne obszary Polski, ktorych nie odwiedziłam. No i jeszcze Lubelskie i tamte rejony.

Udanego wypoczynku :D :D

 

 

Witam się,

ja też troche w biegu, bo (znowu!!) na spontanie wypalił wyjazd do PL. Szybkie ogarnianie chaty, pakowanie i sruuu <bananowy1> <bananowy1>  Zapowiada się w miare fajnie :) Do tego pogoda ma być. <sun_>  W niedziele paintball z ekipą <tanczy7>

Także ten teges - udanego weekendu. <tancze> <tancze>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#69 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 05 września 2014 - 12:13


na spontanie wypalił wyjazd do PL.
Udanego wyjazdu <ookk> Jeśli wpadasz do Polski to w jakie rejony głównie? :)

 


W niedziele paintball z ekipą

Taki tradycyjny czy laserowy? Na tym drugim kiedyś byłam i nawet dość ciekawa zabawa :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#70 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 05 września 2014 - 13:13


Jeśli wpadasz do Polski to w jakie rejony głównie? :-)

WLKP ;-) Albo czasem Szczecin ;-)

 


Taki tradycyjny czy laserowy?

Chyba tradycyjny. Ale dziewczyny zaczynają obawiać się siniaków i nie wiemy czy nie puścić samych facetów i wykorzystac babski czas ;-) Się okaże.

 

Spakowana już. Wyszykowana. Czekam na resztę ekipy. :mrgreen: :mrgreen:


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#71 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 05 września 2014 - 14:03


Możemy jechać na Mazury

 

ale zazdroszczę :D kocham Mazury  ;-) Bawcie się dobrze  :lol:

 

Witam się pierwszy raz we wrześniu  :-D

Ale mam ostatnio na głowie... Oświeciło mnie że wypadałoby złożyć pracę mgr i dobrze że w miarę na czas bo do poniedziałku musi być wszystko w dziekanacie  :lol: Szkoda że się nieźle rozchorowałam akurat jak musze latać tu i tam ... Jeszcze jutro zdjęcie do dyplomu ide zrobić.. ble. 

Może jak dobrze pójdzie za miesiąc będę mieć jednego magistra  <umieraam>

Wczoraj wygnały mnie dziewczyny z pracy bo chodzę i rozsiewam zarazki i do wtorku mam wolne. Ogólnie to pochłonęła mnie ta praca tam tak że całą wakacje głównie tym żyje. Ostatnio stwierdziłam, że chyba za bardzo się we wszystko angażuje i zbytnio przywiązuje a to wszystko takie ulotne :cry: Za 3 tyg i tak mnie już tam nie będzie... 

 

Dzisiaj mam wspaniały dzień bo leżę pod kocem przed tv i się kuruj tak więc wracam do kontynuacji tego wspaniałego zajęcie  :-P

Miłego :*


"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#72 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 września 2014 - 14:34


Wczoraj pomogło w zasypianiu

a ostatnio nawet zasypiam szybciej, ale bywaja noce ze troche to trwa i umecze sie.

 


jajeczniczka z grzybkami

jadlam z kurkami ;-)

 


nienawidzę złodziejskiego Polsatu
gdyby rzad i zwiazek siatkówki bardziej wsparł impreze to by tak nie było. :roll:

 


Ale jak się coś nowego kupuje to wydaje się takie fajne... a potem do niczego nie pasuje pffff....
masz takie ciuchy w ktorych ani razu nie byłas ???

 


i tak w pracy będzie
fajnie ze nie ma z tym problemu, ze idziesz bez niego ;-)

 

ale cudne <sun> <sun>

mykam do biblioteki po jakas ksiazke , gdyby pogoda nie dopisala na wyjezdzie, no i te kilka godzin w podrozy tez trzeba czyms zajac.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#73 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 05 września 2014 - 15:19

@inqaa super, że wyjazd dojdzie do skutku! Zazdroszczę Mazur, byłam tam raz, ale mimo to bardzo mi się podobało. :D

@Olenka udanego wyjazdu.. fajnie z tym paintballem - baw się dobrze. :D

@karatetyka też się ogromnie wkurzyłam na Polsat, bo ja to już w ogóle nie mam gdzie tych meczy nawet ukradkiem podglądać. :lol:

 

 

Weekend, jak dobrze.

Niby w szkole okej. Ale takie prowadzenie lekcji i przygotowywanie ich po kilka godzina na kolejny dzień bywa męczące. Zostały mi jeszcze całe dwa tygodnie praktyk. Mam nadzieję, że już z każdym dniem będę coraz bardziej wprawiona. ;)

Pogoda cudna się zrobiła. Cieplutko jest, czasami nawet aż już za bardzo. Nie dogodzi, no. :lol:

 

Zaraz wybywam z domu na rozmowę...

A po 19 idziemy z Połówkiem na basen, bo już tak dawno nie byłam. A dla relaksu się przyda. :mrgreen:

 

Miłego weekendu :D


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#74 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 05 września 2014 - 17:53

 

Teraz się pochwalę :-) W sobotę mój tata idzie na "imprezę" firmową w Kazimierzu Dolnym. 

 

Już nie mogę się doczekać jak też będziemy sobie pomykać po Kazimierzu :D

 

 

 

Wczoraj robiłam porządki w szafie

 

Też muszę o tym pomyśleć i jeszcze ustalić co trzeba kupić na jesień z odzieży.

 

 Możemy jechać na Mazury <jupi>

 

Bardzo się cieszę, że się udało! :D

 

Ostatnio stwierdziłam, że chyba za bardzo się we wszystko angażuje i zbytnio przywiązuje a to wszystko takie ulotne :cry: Za 3 tyg i tak mnie już tam nie będzie... 

 

Dlatego ja wychodzę z założenia, żeby się nie przywiązywać za bardzo do miejsc i ludzi, ale swoją pracę wykonywać solidnie i na 100%. :)

 

 

Zaraz wybywam z domu na rozmowę...

 

 

Powodzenia, daj znać jak będzie po. :)

 

Witam Was :)

Dziś mam fantastyczny dzień. :)

Mimo iż w pracy przesiedziałam prawie 10 godzin, mogę z czystym sumieniem rozpocząć wypoczywanie na urlopie. :D Takie szczegółowe instrukcje zostawiłam, że mam nadzieję, że mój dział będzie jeszcze funkcjonował za te 2 tygodnie.  :lol:

Teraz tylko posprzątać chałupę coby do czystego wrócić i w niedzielę wybywamy na caluśki tydzień.  <tanczy7>

A na dziś wieczór to w planach tylko ciasto drożdżowe do zrobienia bo mnie mama jeszcze przed wyjazdem obdarowała ostrężynami.

 

Miłego wieczorku Wam życzę. :)


Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#75 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 05 września 2014 - 20:53


Wczoraj pomogło w zasypianiu :-)
Ja to glowa do poduszki i spanie :lol:

 


wyjadę na studia :-)
Gratuluje <piwo>

 


No i jeszcze Lubelskie i tamte rejony.
8-) 8-) 8-)

 


te kilka godzin w podrozy tez trzeba czyms zajac.
Udanego wyjazdu ;-)

 

Padam :roll: Ale ogolnie jest na plus :-P
Nie bede sie rozpisywac bo trzeba sie wykapac, a ja juz taka padnieta, ze musze zebrac na to sily :lol:

Jeszcze ide sos czosnkowy zrobie na jutro bo mi sie zachcialo :mrgreen:

Od poniedzialku ciezkie czasy w pracy ..... trzeba sie  psychicznie przygotowac i na maxa wykorzystac piekna pogode przez weekend :-)

Mykam Robaczki <buzki>

Kolorowych snow ;-)


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#76 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 05 września 2014 - 21:12

Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że wyjazd będzie udany ! ;-)

Chyba czas się położyć spać skoro o 2.30 pobudka :lol:

 

@Olenka zazdroszczę paintballu, zawsze chciałam się w to pobawić  :lol:

 


Gratuluje

Tak naprawdę to nie wiem czy jest czego gratulować :roll: ale oczywiście dziękuję  ;-)  No niestety nie jest to szczyt moich marzeń, ale coś trzeba ze sobą zrobić ;-)


@magdaaaaa udanego wyjazdu !


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#77 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 05 września 2014 - 22:04


Zazdroszczę Mazur, byłam tam raz
ja byłam 3 razy i nie wiem czemu lubieten obszar, nie wiem co mnietam ciagnie ;-)

 


jeszcze ustalić co trzeba kupić na jesień z odzieży.

ja mam problem zawsze z wierznim okryciem , co kupie to jestem niezadowolona :roll: teraz kurierem znów 3 przyjda z internetowego secend -handu ;-) ciekawe jak beda sie w realu prezentowac ;-)

 


żeby się nie przywiązywać za bardzo do miejsc i ludzi
zeby to było takie proste ;-)

 


Udanego wyjazdu


udanego wyjazdu
dzieki ;-)

 


No niestety nie jest to szczyt moich marzeń, ale coś trzeba ze sobą zrobić
a na jaki w koncu kierunek sie zdecydowałas ???

 

jakis dziwny ten dzień , smutny czy co, nie wiem czy to przerazenie przedznienawidzona przezemnie poranna sobotnia dniówka <hmm> czy co , czy to zagubienie za co sie zabrac aby sie wyrobic ze wszystkim przed wyjazem  czy stres prze podróza , niewiem ; ale chciało by się siąść i popłakac .

 

zrobiłam sobie ciasto zjadłam 2 kawałki i zaraz lulu .

w nd jade do cioci , u której nie byłam 10 lat , a ona u nas z 5 .


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#78 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 05 września 2014 - 22:11


a na jaki w koncu kierunek sie zdecydowałas ???

jeszcze nie ostatecznie - ale medycyna w Bydgoszczy ;-)

Szczytem moich marzeń byłaby medycyna w Łodzi. O !

 

Ale jak się nie ma co się lubi.... :lol:


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#79 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 06 września 2014 - 03:35

@magdaaaaa, mam nadzieję, że charakterek będzie mieć po mnie :D

@Olenka, dumna a jak, bo ja również córeczka tatusia :D

@nikus, właśnie o dziwo nie, dużo śpi więc mam czas dla siebie jak miałam, jedynie jak jestem sama to z psem nie chodzę już na długie spacery ale tu też coś się wymyśli. Dużo mi G. pomaga bo i wstaje w nocy więc ogarnięciem małej dzielimy się wspólnie.


Maaaarzy mi się jajeczniczka z grzybkami

Z grzybami to nigdy nie jadłam:/ a niee jadłam z pieczarkami ale takimi prosto z lasu to nie:)


Łachów cały stos, a do chodzenia prawie nic się nie nadaje

Też tak mam, dlatego dzisiaj wybywam na zakupy :D


wkręciłam się na sobotę na weselicho do kuzyna.

Zazdroszczę, bo u mnie nic się nie szykuje a pobawiłabym się na jakimś...


Możemy jechać na Mazury

Udanego wyjazdu i uwaga na komary!!! Ja ostatnio w domu jakąś sierotkę dobiłam :D


Już nie mogę się doczekać jak też będziemy sobie pomykać po Kazimierzu

Ja Kazimierzem już  <rzygi> ale to dlatego, że mam do niego z 15 km i kiedyś bywałam tam bardzo często. Teraz jak 1 na rok tam zajedziemy to i tak dobrze :) ale fakt, turystów tam zawsze sporo. 

 

 

Witam z rana :D

 

Mała z G. i uszatką śpią a ja tradycyjnie. Spacer już zaliczyłam i kurcze nie chce mi się spać.

O 6 śmigam do rodziców i jadę z nimi na zakupy spożywcze. Potem śniadanko i może G. skoczy na działeczkę po winogrona a jak już wróci do pójdziemy spacerkiem na zakupki  <ookk>

Uciekam do kuchni bo się głodna zrobiłam :D

Miłego dnia!!



#80 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 06 września 2014 - 07:53


I tylko wkurzam się strasznie, że nie mogę oglądać siatkówki.
w necie, bez problemu znajdziesz transmisje dobrej jakości, bo Hrabia namiętnie ogląda :D

 

Bry <hellooo1>

 

Wrześnniowo chyba mnie nie było ;) 

 

Byłam wczoraj na grzybach z mamusią :D mam cąły wór, wczoraj były takie smażone na masełki na grzankach <jezorek11> dziś też coś tam se z nich zrobię a resztę ususzę {vivat manie balkonu]

Oprócz tego nagrandowalyśmy z matulą śliwki, jabłka [ chyba skrzynke mam na cydr <H> ] i inne mniejsze rzeczy - poziomki, maliny, aronie... przetwórstwo u mnie na najwyższym poziomie :lol: 

 

Atak to nic nowego ;) 

 

Udanej sobotki <sun_>


"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych