Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Generator imion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#1 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 12 września 2007 - 21:06

Zajrzyjcie i zobaczcie same :mrgreen:

http://rara11.webpark.pl/terror.html

Moje imie terrorystyczne to Abdulaziz Ichi Ghonads :mrgreen: :mrgreen:

#2 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 12 września 2007 - 21:07

O łał :D

Ja jestem Usama Bin Shafting <umieraam></span>

#3 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2 822 postów

Napisano 12 września 2007 - 21:08

a ja Ussama Al shiten <umieraam></span>
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#4 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 12 września 2007 - 21:11

Faghil Al-Gaylord :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <ojejkuu></span> <poddaje></span> <poddaje></span> <poddaje></span> <poddaje></span> <poddaje></span> <poddaje></span> <poddaje></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 września 2007 - 21:50

hahahahaha Issamaysin Alah Dabommsinit moje wymiata <umieraam></span>

#6 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 12 września 2007 - 21:54

Ja jestem Faghil Al-Gaylord :mrgreen: :mrgreen:

Rozwaliło mnie imię mojego K.: Abdullah Honeylocks!! Wymiękam! :mrgreen: :mrgreen:

#7 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 12 września 2007 - 22:49

Al-Raghie Ma'byatch. byatch? Cóż poradzić, imienia się nie wybiera <ojejkuu></span>
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#8 chocolate

chocolate
  • Użytkownik
  • 214 postów

Napisano 12 września 2007 - 22:51

a mi tez wyszlo Usama Bin Shafting :D:D Nymphadora moze jestesmy rodzina;D
..gdy jest bardzo smutno, to kocha sie zachody słońca..

#9 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 13 września 2007 - 07:36

hahahahaha Issamaysin Alah Dabommsinit moje wymiata


Monia, mi wyszło to samo <umieraam></span> coś nas łączy <umieraam></span>

#10 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 13 września 2007 - 07:49

Magdaru i Madae to jakaś terrorystyczna rodzina chyba :!: :!: :!: <hmm></span> <hmm></span> <hmm></span> <hmm></span> <umieraam></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#11 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 13 września 2007 - 08:14

Magdaru i Madae to jakaś terrorystyczna rodzina chyba :!: :!: :!: <hmm></span> <hmm></span> <hmm></span> <hmm></span> <umieraam></span>


całkiem możliwe, zaraz Was zaczniemy terroryzować <umieraam></span>

#12 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 13 września 2007 - 08:15

Nymphadora moze jestesmy rodzina;D


I mojej kumpeli też <umieraam></span> Rodzina terrorystów :D

#13 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 13 września 2007 - 15:27

strach sie bac :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#14 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 września 2007 - 17:01

A tu kolejne imiona tym razem tworzymy imiona niczym z Gwiezdnych Wojen.

Twoje gwiezdne imię powstaje tak:
1. Weź pierwsze 3 litery swojego nazwiska i dodaj do nich 2 pierwsze litery swojego imienia.
2. Weź pierwsze 2 litery nazwiska panieńskiego swej Mamy i dodaj do nich 3 litery nazwy miejscowości z której pochodzisz.

Moje imię to: Strmokasta :mrgreen:

#15 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 13 września 2007 - 17:04

<umieraam></span> mi wyszło: RUCMASARUD

#16 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 13 września 2007 - 17:19

To mi wychodzi: MALOLSTWAW <trele></span>

#17 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 września 2007 - 17:24

To mi wychodzi: MALOLSTWAW <trele></span>


Jakieś takie mało terrorystyczne :-P :mrgreen: :mrgreen:

#18 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 września 2007 - 17:29

Jakieś takie mało terrorystyczne :-P :mrgreen: :mrgreen:


Bo to juch chyba z Gwiezdnych Wojen heheh :mrgreen:

[ Dodano: 2007-09-13, 18:50 ]
Znalazłam jeszcze generator imion elfickich http://www.chriswetherell.com/elf/

Moje to Ireth Ringëril Podoba mi sie :mrgreen:

#19 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 13 września 2007 - 19:27

To po elficku wychodzi mi Ireth Tasartir :P

A tu są wg Hobbitów - http://www.chriswetherell.com/hobbit/

To ja mam Primula Goldworthy of Michel Delving Primula jestem <umieraam></span>

#20 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 września 2007 - 19:52

Gdybym była elfem, to nazywałabym się Ireth Telrúnya :mrgreen:
A jakbym była hobbitem, to Primula Gamgee-Took of Bywater :mrgreen: <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych