Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Lista gości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Euforia

Euforia
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 26 maj 2015 - 20:51

Niestety, jak chce się zaprosić najbliższych, to pojawiają się osoby, które wypadałoby poprosić o obecność. Jeżeli jest to tylko skromna uroczystość, to każdy powinien zrozumieć, że całej rodziny na niej nie będzie. Moja rodzina nie jest chętna na wyjazdy weselne, więc nie ma nawet sensu liczyć na jej przybycie.

#22 karjes

karjes
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 12:43

Najchętniej uniknęłabym tego problemu biorąc ślub tylko w towarzystwie świadków i nikogo więcej. No ale później i tak by wypadało zaprosić rodzinę na ten obiad. eh.

/link/

#23 kamilaczek87

kamilaczek87
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 14:46

Moim zdaniem powinno się zapraszać tylkoe te osoby z którymi chce się spędzić ten dzień i nie martwić się jakimiś konwenansami

#24 Sasanka

Sasanka
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 12 marzec 2016 - 17:04

Jak się robi skromnie i tylko z najbliższymi, to zaprosiłabym tylko najbliższych bez względu na to, czy ktoś się obrazi czy nie :P

#25 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 14:32

Niestety, jak chce się zaprosić najbliższych, to pojawiają się osoby, które wypadałoby poprosić o obecność.

Wypada, nie wypada, ja osobiście mam to gdzieś. Jak się ma dużą rodzinę, a chce zrobić małe przyjęcie zawsze znajdzie się ktoś, kto nie będzie zadowolony, że akurat on zaproszenia nie dostał. A to nie tylko opłata za talerzyk, gości trzeba jeszcze położyć gdzieś spać i robią się koszty.

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#26 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 09:32

również jestem tego zdania. może i wypada kogoś zaprosić, ale jak nie utrzymujesz z tą osobą kontaktu? i tylko jesteście rodziną na papierze to nie wiem czy jest zapraszać kogoś kto nie będzie się cieszył twoim szczęściem, obgada cię za plecami i tylko przyjdzie (bez obrazy) na darmową wyżerkę.

#27 DDshirt

DDshirt
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 12:48

My mamy dużą rodzinę, ale zapraszamy tylko osoby z którymi utrzymujemy jakiś kontakt. Tak samo jest ze znajomymi, to że wcześniej mieliśmy dobry kontakt to nie znaczy że musimy go zapraszać na nasze wesele;)

"Miłość może żywić się najmniejszą odrobiną nadziei, ale zupełnie bez niej istnieć nie zdoła."

#28 wisienia

wisienia
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 09:34

również jestem tego zdania. może i wypada kogoś zaprosić, ale jak nie utrzymujesz z tą osobą kontaktu? i tylko jesteście rodziną na papierze to nie wiem czy jest zapraszać kogoś kto nie będzie się cieszył twoim szczęściem, obgada cię za plecami i tylko przyjdzie (bez obrazy) na darmową wyżerkę.

Też tak uważam, że zapraszanie kogoś tylko dlatego, że "wypada" nie ma sensu. Goście podczas wesela odczują, że nie są specjalnie oczekiwani no i młodzi też będa niezadowoleni że płacą z aludzi, których widzą drugi raz w życiu. Lepiej zaprosić tych, których się chce i tyle.

#29 Felka27

Felka27
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 06 listopad 2020 - 17:49

Każdy teraz lubi na pewno zakupy online i warto zerknąć na plecaki dla nastolatek. Jest ich bardzo dużo w internecie.

/link/ Dobre dary przyjaciółki :-)

#30 Felka27

Felka27
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 30 marzec 2021 - 17:39

Szybkie zakupy to zakupy online i także sklep Pradlo ma idealne dodatki tego typu. 

/link/ Dobre dary przyjaciółki :-)