odkryłam jak bardzo kocham kogel mogel a jeszcze bardziej taki z kakaem
ja też taki kocham i zrobiłaś mi takiego smaka że lecę zaraz po jajaca i sobie ubije mniam
![]()
Eloszka ![]()
Pogoda jest tak wymarzona że lepszej sobie nie mogłam wymarzyć na dziś
od samego rana pięknie i ciepło
Póki co zabieram się do napisania kilku zdań pracy mgr a potem siadam na rower i jade buszować po lasach i sobie sama ze sobą zrobie mini piknik chyba
![]()
Mam nadzieję że nie zaginę w akcji bo wieczorem z laskami wychodzimy w tango
mam przeczucie że będzie wesoło ![]()
Póki co kawusia bo troche zaspana jestem ![]()
Miłego ![]()






Temat jest zamknięty










