powinnaś się cieszyć, ze chce cie przedstawić bo to znaczy ze traktuje cie poważnie.
nie jest na to za wcześnie
Napisano 22 czerwca 2010 - 22:55
Napisano 23 czerwca 2010 - 07:20
Napisano 23 czerwca 2010 - 11:02
Napisano 23 czerwca 2010 - 13:18
Napisano 29 czerwca 2010 - 16:56
Napisano 29 czerwca 2010 - 17:08
Dlaczego miało by się tak stać? To nie twoja wina że trafiłaś na takiego faceta!! Nikt nie może cię wyrzucić za to że zostałaś zdradzonastracę swoją pozycje zawodową na którą tak długo pracowałam.
Napisano 29 czerwca 2010 - 17:24
Napisano 01 lipca 2010 - 15:02
zdradzał Cię z prostytutką? W innym przypadku na jakiej podstawie tak piszesz o tej kobiecie? Urażona duma?dodając że kobiata ta z która sie spotykał była tak zwanie lekkich obyczajów
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 01 lipca 2010 - 20:53
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 02 lipca 2010 - 14:23
Napisano 02 lipca 2010 - 16:06
Napisano 02 lipca 2010 - 18:46
Napisano 03 lipca 2010 - 19:58
Napisano 06 lipca 2010 - 02:35
Napisano 06 lipca 2010 - 05:35
Napisano 06 lipca 2010 - 06:24
właśnie.Kazdy znas lub prawie każdy miał kogos przed nami.
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych