nawet wreklamach praktycznie zawsze pokazywany jest model rodzice plus 2 dzieci. Mam pełno znajomych, którzy mają co najmniej dwójkę.
Swoja strona straszne sa opinie o jedynakach. ze takie dzieci jak nie maja rodzenstwa to sie zle chowaja, sa samotne, smutne, miewaja depresje, nie umieja nawiazywac kontaktow, egoistyczne, rozpieszczone a rodzice tych dzieci zbyt duzo kupuja im zabawek, na wszystko pozwalaja i sa nadopiekunczy
wiekszej glupoty nie slyszalam. Zgadza sie w moim przypadku jedno....nadopiekunczosc.
Ogolnie- wyrzadza sie dziecku krzywde skazujac je (!) na bycie jedynakiem
Dobrze wiedziec
trudno stwierdzic czy gdybym miala rodzenstwo mama moja by taka nie byla..
moze topoprostu cecha charakeru a moze gdybym miala np siostre to rodzice nie skupialiby sie tak na mnie
















