Czy jesteś uzależniona od internetu?
#21
Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:34
#22
Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:36
laski na forum też się trochę pouczą, żebym dała radę nadążyć
POjde do roboty to juz mnie tu nie bedzie tak czesto
#23
Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:43
#24
Napisano 24 sierpnia 2007 - 23:08
#25
Napisano 05 września 2007 - 16:06
A myślałam że odeślą mnie na kurację
#26
Napisano 02 października 2007 - 12:03
ale tak sama z siebie moge powiedzieć że moge żyć bez internetu i wcale nie jestem uzależniona.. bardziej chyba uzależniły mnie słodycze
#27
Napisano 05 października 2007 - 12:39
#28
Napisano 09 października 2007 - 12:43
po przebudzeniu - pierwsza rzecz - włączam komputer. Potrafię przesiedzieć na necie - buszując w głupotach - kilkanaście godzin. czasem nawet kosztem zajęć
#29
Napisano 19 października 2007 - 14:31
#30
Napisano 19 października 2007 - 15:50
#31
Napisano 19 października 2007 - 20:19
moje uzależnienie spada
kiedyś poswięcałam na to więcej czasu.
Fascynacja powoli mija (nie ma internetowych randek, chatów, itp. - a to swego czasu mnie pochłaniało)
#32
Napisano 19 października 2007 - 21:00
Kiedy ten się zwęża i staje się nieskończenie mały, zamienia się w punkt.
Wtedy człowiek mówi: "To jest mój punkt widzenia"
#33
Napisano 22 października 2007 - 14:28
A tak.............to tylko cierpi praca
#34
Napisano 22 października 2007 - 14:41
Jesteś rozsądnym Internautą. Jest prawie pewne, że nie posiadasz skłonności do uwikłania się w Sieć. Nie grozi Ci takie uzależnienie, bo dysponujesz silnym poczuciem rzeczywistości. Preferujesz kontakty face-to-face i raczej nie można o Tobie powiedzieć, że lubisz żyć w świecie fantazji i pełnej anonimowości. Jeśli za rok powtórzysz powyższy test i także odnajdziesz się w tym przedziale wyników, zyskasz pewność, że kontrolujesz użycie Internetu. Możesz więc spać spokojnie, tym bardziej, że Wielka Pajęczyna nie będzie Ci zakłócać snu....
#35
Napisano 25 października 2007 - 10:03
GRATULACJE!
Jesteś rozsądnym Internautą. Jest prawie pewne, że nie posiadasz skłonności do uwikłania się w Sieć. Nie grozi Ci takie uzależnienie, bo dysponujesz silnym poczuciem rzeczywistości. Preferujesz kontakty face-to-face i raczej nie można o Tobie powiedzieć, że lubisz żyć w świecie fantazji i pełnej anonimowości. Jeśli za rok powtórzysz powyższy test i także odnajdziesz się w tym przedziale wyników, zyskasz pewność, że kontrolujesz użycie Internetu. Możesz więc spać spokojnie, tym bardziej, że Wielka Pajęczyna nie będzie Ci zakłócać snu....![]()
![]()
To samo mi wyszło,
#36
Napisano 28 października 2007 - 19:35
wpadam w nałóg..
ej ale poważnie to ja mogę na necie siedzieć i siedzieć..
dobrze, że nie mam swojego kompa i tata mnie zgania jak już musi wracać do pracy
#37
Napisano 28 października 2007 - 22:22
ej ale poważnie to ja mogę na necie siedzieć i siedzieć..
dobrze, że nie mam swojego kompa i tata mnie zgania jak już musi wracać do pracy
Mnie też rodzice zawsze zganiają
siedziec też bym mogła, ale nie zadługo
#38
Napisano 28 października 2007 - 22:41
Jestem uzalezniona.....przyznaje się
#39
Napisano 16 listopada 2007 - 08:38
#40
Napisano 16 listopada 2007 - 12:46
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Grzejnik łazienkowy czy wymienić? |
|
|
|
Dom czy mieszkanie? |
|
|
|
Baleriny czy mokasyny |
|
|
|
Okulary czy soczewki? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















