Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czy jesteś uzależniona od internetu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#21 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:34

Madzia81, poucza i do pracy pojda <jupi></span> spokojna Twoja glowa ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#22 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:36

laski na forum też się trochę pouczą, żebym dała radę nadążyć ;-)


POjde do roboty to juz mnie tu nie bedzie tak czesto :-/

#23 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:43

Nom ja tez mam czas tylko do października bo potem uczelnia, ciężki rok, teraz za bardzo za wami nie nadążam bo tez mam obowiązki a co mówić jak sie zacznie nowy semestr :-/ ale będę się starała nie zaniedbywac forum i w październiku :-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#24 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 24 sierpnia 2007 - 23:08

Kurcze ja juz tesknie za studiami :cry: Boze ja chyba nigdy nie wydorosleje :cry:

#25 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 05 września 2007 - 16:06

Mój wynik to 8- jestem rozsądną internautką!

A myślałam że odeślą mnie na kurację :lol:
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#26 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 02 października 2007 - 12:03

Mnie test nie chce wchodzić... :-/ nie wiem czemu <bezradny></span>
ale tak sama z siebie moge powiedzieć że moge żyć bez internetu i wcale nie jestem uzależniona.. bardziej chyba uzależniły mnie słodycze :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#27 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 05 października 2007 - 12:39

Włąaśnie mi tez nie chce sie załadować ten test :-/

#28 sinless

sinless
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 09 października 2007 - 12:43

ja nawet nie robie testu -bo wiem że jestem uzależniona.

po przebudzeniu - pierwsza rzecz - włączam komputer. Potrafię przesiedzieć na necie - buszując w głupotach - kilkanaście godzin. czasem nawet kosztem zajęć :-/

#29 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 19 października 2007 - 14:31

mi tez nie wchodzi <bezradny></span> nie jestem uzalezniona od internetu

#30 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 19 października 2007 - 15:50

Oto nowy link do tego testu :arrow: http://psychotekst.com/100.php
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#31 sinless

sinless
  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 19 października 2007 - 20:19

internet nie śni mi się po nocach, więc nie jest tak źle :lol:
moje uzależnienie spada :mrgreen:
kiedyś poswięcałam na to więcej czasu.
Fascynacja powoli mija (nie ma internetowych randek, chatów, itp. - a to swego czasu mnie pochłaniało)

#32 Kaś

Kaś
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 19 października 2007 - 21:00

Nie muszę robić żadnych testow.Wiem,że tak :-/ .
"Każdy człowiek ma pewien określony horyzont myślowy.
Kiedy ten się zwęża i staje się nieskończenie mały, zamienia się w punkt.
Wtedy człowiek mówi: "To jest mój punkt widzenia"

#33 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 22 października 2007 - 14:28

Internet posiadam tylko w pracy i .................całe szczęście, bo gdybym miała go jeszcze w domu, to ucierpiałoby na tym wiele dziedzin mojego życia ;-)
A tak.............to tylko cierpi praca :lol:
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#34 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 22 października 2007 - 14:41

GRATULACJE!
Jesteś rozsądnym Internautą. Jest prawie pewne, że nie posiadasz skłonności do uwikłania się w Sieć. Nie grozi Ci takie uzależnienie, bo dysponujesz silnym poczuciem rzeczywistości. Preferujesz kontakty face-to-face i raczej nie można o Tobie powiedzieć, że lubisz żyć w świecie fantazji i pełnej anonimowości. Jeśli za rok powtórzysz powyższy test i także odnajdziesz się w tym przedziale wyników, zyskasz pewność, że kontrolujesz użycie Internetu. Możesz więc spać spokojnie, tym bardziej, że Wielka Pajęczyna nie będzie Ci zakłócać snu....



:-) :-) :-)

#35 martula

martula
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 25 października 2007 - 10:03

GRATULACJE!
Jesteś rozsądnym Internautą. Jest prawie pewne, że nie posiadasz skłonności do uwikłania się w Sieć. Nie grozi Ci takie uzależnienie, bo dysponujesz silnym poczuciem rzeczywistości. Preferujesz kontakty face-to-face i raczej nie można o Tobie powiedzieć, że lubisz żyć w świecie fantazji i pełnej anonimowości. Jeśli za rok powtórzysz powyższy test i także odnajdziesz się w tym przedziale wyników, zyskasz pewność, że kontrolujesz użycie Internetu. Możesz więc spać spokojnie, tym bardziej, że Wielka Pajęczyna nie będzie Ci zakłócać snu....

:-) :-) :-)


To samo mi wyszło, :mrgreen: nie śni mi się że coś piszę na forach. Ale wiem też, że wieczorkiem jestem ciekawa co tu popisałyście. Haha Fora to pożeracze czasu <bezradny></span>

#36 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 października 2007 - 19:35

oł, a ja jestem w ' grupie ryzyka' :P
wpadam w nałóg..
ej ale poważnie to ja mogę na necie siedzieć i siedzieć..
dobrze, że nie mam swojego kompa i tata mnie zgania jak już musi wracać do pracy :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#37 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 28 października 2007 - 22:22

ej ale poważnie to ja mogę na necie siedzieć i siedzieć..
dobrze, że nie mam swojego kompa i tata mnie zgania jak już musi wracać do pracy


Mnie też rodzice zawsze zganiają :P W szczególności Tata ;)
siedziec też bym mogła, ale nie zadługo :/ Potem odbija mi się to na zdrowiu ...
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#38 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 28 października 2007 - 22:41

Mój wynik to 13 , nie wiem czy sie cieszyc czy płakac :mrgreen:
Jestem uzalezniona.....przyznaje się :oops: ale jeszcze nie snie o necie;)

#39 Angela90

Angela90
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 08:38

Hmm, mi co prawda wyszlo, ze jeszcze nie jestem, ale chyba niedlugo moge byc :D. Zalozylam wczoraj bloga na REKLAMA i chyba nieco czasu bede na niego poswiecac. Fajna zabawa, szczegolnie jak sie czyta komentarze. Jesli macie ochote poczytac (na razie tylko jeden wpis) to zapraszam tutaj REKLAMA

#40 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 16 listopada 2007 - 12:46

yhm, fajna reklama :P
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych