Nasi milusińscy :-)
#4084
Napisano 07 grudnia 2008 - 14:21
Ja mam w domu 2 psy, jednego domowego, jakby sie nikt nie znalazl to by zostal. Ale sasiad go wzial, bedzie mial tam bardzo dobrze, coreczka jego bardzo sie cieszyla.szukacie mu nowego domku?
Przywiazalam sie juz do Toffika, ale ciesze sie, ze ma dobry dom.
Mial szczescie ze do nas trafil
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#4086
Napisano 07 grudnia 2008 - 15:52
#4087
Napisano 07 grudnia 2008 - 16:57
#4088
Napisano 07 grudnia 2008 - 17:06
Wygląda jak pluszak
A jaki slodziachny
A jaki grzeczniutki, chodzil za moja siostra krok w krok
Naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#4089
Napisano 07 grudnia 2008 - 17:11
jejku sama bym takiego chciala pociecha na swieta pod choinkeA jaki grzeczniutki, chodzil za moja siostra krok w krok
dobrzez e tak mu sie udalo traic
#4091
Guest_niki_*
Napisano 08 grudnia 2008 - 21:21
#4092
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:58
http://i1.fmix.pl/fm...008a94b49356403
http://i1.fmix.pl/fm...001875d49342440
#4093
Napisano 09 grudnia 2008 - 10:42
teraz mam pieska
zdjęcia dodam już niedługo
#4094
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:13
Dawaj zdjęciaMam jeszcze psa i kota
też kiedyś miałam rybkę ale mnie denerwowała w nocy i puściłam ją do stawu myślę że tam ma lepsze życie
#4095
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:26
ale mam nadzieję, że to był karp hodowlany..?puściłam ją do stawu
#4096
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:36
i ona w nocy zawsze sie wynurzała i łapała powietrze i mnie to denerwowało bo nie mogłam spać
więc ja wypościłam z powrotem
teraz ma więcej miejsca i na pewno ma sie dobrze
#4097
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:42
#4099
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:47
tak identyczna jak ten Karp koi tylko moja miała taki śliczny kolor... ale nie wiem co one robiły w zwykłym stawie hodowlanym
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













