Nasi milusińscy :-)
Rozpoczęty przez Diablica666, 10 gru 2006 07:02
6163 odpowiedzi w tym temacie
#4001
Napisano 19 listopada 2008 - 12:33
a ja mam śliczną sunie a'la bernardyn (bernardyn a mama była z domieszką malamuta). Jest tak oddana i kochana, że nie wyobrażamy sobie naszej rodzinki bez niej. Neli jest jeszcze szczeniaczkiem (z czerwca tego roku) ale wielka jest już.
#4003
Napisano 19 listopada 2008 - 20:29
Sliczna psina
łapy ma spore
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#4007
Napisano 20 listopada 2008 - 09:54
Rzeczywiście bardzo sympatyczny piesek.
#4008
Napisano 20 listopada 2008 - 10:09
a te kociaki jakie slodkie uwielbiam koty
piesek tez fajny :->
piesek tez fajny :->
#4011
Napisano 20 listopada 2008 - 11:33
Neli jest bardzo łagodnym psem, uwielbia dzieci, jest opiekuńcza, wszystkich zagania do stata
Jest oddana i kochana. To jest najważniejsze, a to że nie jest rasowa w niczym mi nie przeszkadza. Szukaliśmy z Adamem dużego psiaka ( na działkę) rozglądaliśmy się w schronisku ale trafiła się Neli i tak już zostało.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty





















