Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3981 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:40

Monika34, śliczny spaniel :-) bardzo podoba mi się ta rasa :-) szkoda,że często trafiają do ludzi,którzy nie mają pojęcia jakie to żywiołowe psiaki :roll:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3982 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:43

dziękuję w imieniu Rafusi a rzeczywiście żywiołowa to ona jest :-) uwielbia biegać i cały czas chodzi z nosem przy ziemi ;-) ma ochotę coś upolować :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3983 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:44

Tilia, Twoj kociak jest nieziemsko sliczny
uwielbiam rude kotki i tak mi sie milo zrobilo jak go zobaczyma bo ostatnio bardzo podobny kociak moich znajomych zmarl z dnia na dzien i bardzo bylo mi smutno bo on byl moim ulubiencem....

monika34, sliczna jest :-D

#3984 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:45

sliczna jest :)
i jakie futerko czysciutkie, mmm 'wymizialabym' ja :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3985 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:47

dziękuję za komplementy <dziekujee></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3986 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:47

uwielbiam rude kotki

Ja także :-)

Twoj kociak jest nieziemsko sliczny

Ja też jestem nim zachwycona :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3987 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:56

monika34, śliczna jest :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3988 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 12:59

asia21_87 dziękuję :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3989 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 18:36

monika34 świetny ten psiak 8-) <ookk></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3990 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 16 listopada 2008 - 18:38

monika34 świetny ten psiak 8-) <ookk></span>

miło mi to czytać :mrgreen: ja od zawsze marzyłam o spanielku i wreszcie się doczekałam :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3991 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:04

Powracając do rudych kotów, ja również lubię takie umaszczenie, miałam nawet kota, który był rudy, to właśnie mój Rudy, który stawał się złocisty i mój drugi czarno biały Soccer.

Załączone miniatury

  • rudy i soccer.jpeg


#3992 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:06

Jacqueline, słodziaki :-D masz ich inne zdjęcia? :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3993 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:06

Jacqueline, super, rewelacja zdjęcie
a kotki jakie śliczne :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3994 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:19

Dziękuję : )
Tilia mam jeszcze, ale tylko 2, dlatego że zdjęcia z komputera starego przepadły, a na laptopie zostało mi tylko 3 po nich .. Rudy już nie żyje, jak miał pół roczku zginął, a Soccerek jak miał 14 lat odszedł sobie bo zachorował bardzo ciężko i nawet przeszczep nerki nie dałby mu długiego życia .. No i mam jeszcze zdjęcia samego Rudego, ale teraz pokażę 2 z Soccerem ;-)
I wkrótce pokażę też zdjęcie mojego pieska, którego też już niestety nie mam.

Załączone miniatury

  • P1013261.JPG
  • Soccer i Rudy 2.jpg


#3995 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:25

Jacqueline, przykro mi :-( nie masz obecnie żadnego zwierzaka?

Na drugim zdjęciu fajnie leża :lol:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3996 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:31

Nie mam teraz żadnego, a jak już jestem tutaj to też niestety nie miałabym tyle czasu na opiekę nad zwierzętami jak w Polsce.
A na drugim zdjęciu fakt, bardzo fajnie leżą :P Często tak leżały, Rudy wziął Soccera za mamusię, bo zwinęłam Rudzielca z pola jak miał może 2-3 tygodnie i tak już się tulił do Zezolka i nie mógł się w ogóle odczepić od niego ;-) No i zrobienie zdjęcia w takim fajnym ujęciu nie stanowiło problemu :P

#3997 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:39

Jacqueline, sliczne kotecki,
szkoda ze juz "odeszly" :-|
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3998 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 19:47

Wielka szkoda, ale nawet nie wiem jakby zniosły lot samolotem, a na pewno nie wiem jak byłoby z Soccerem, więc to brutalne, ale przynajmniej zaoszczędziły sobie męki .. No, ale nie warto rozpamiętywać, trzeba się zdystansować
Niech Panie wrzucają kolejną serię swoich ;-)

#3999 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 08:21

Jacqueline, Świetne kociaki :mrgreen:
Jestem w Peru...

#4000 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 listopada 2008 - 09:01

malutka-iwona dziękuję :mrgreen: ;-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych