no jeszcze nie wiem, jutro zabieramy go do weterynarza.a co to kundel jest?
Dalej szukamy dla niego imienia, bo D. mówi, że Betowen za długie. Może jakieś propozycje?
Napisano 11 września 2008 - 05:46
no jeszcze nie wiem, jutro zabieramy go do weterynarza.a co to kundel jest?
Napisano 11 września 2008 - 06:11
Napisano 11 września 2008 - 08:28
Napisano 11 września 2008 - 08:34
Napisano 11 września 2008 - 11:56
Napisano 11 września 2008 - 16:46
Napisano 12 września 2008 - 02:17
A moze Dizel
Napisano 12 września 2008 - 08:10
A może Benzyna od razu
a to jeszcze lepszeA Pako fajnie, ale tak trochę pakistańczykiem ciągnie.
Napisano 24 września 2008 - 10:19
Napisano 24 września 2008 - 10:22
Napisano 24 września 2008 - 10:26
Napisano 24 września 2008 - 10:39
Napisano 24 września 2008 - 12:01
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych