Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3741 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 września 2008 - 11:40

milli, no pewnie przeciez on jest taka slodka... mi sie bardzo podoba i widac po samych oczkach ze jest bardzo inteligentna i madra :) ni eprzejmuj sie takimi sprawami bo nie warto ;)

#3742 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 września 2008 - 22:51

milli, ja byłam z Luną raz na wystawie, tak z ciekawości. nigdy nie mieliśmy zamiaru jej rozmnażać - po 1 - wrodzona wada stawów, po 2 - brak lokum na szczeniaki. ale byłam ciekawa co powie sędzia. Luna też dostała ocenę bardzo dobrą i też byłam troszkę zawiedziona, że nie celującą. sędzina powiedziała, że jak na labradorkę, to jest za długa, że powinna mieć bardziej krępą budowę ciała. a to, że Luna nie jest właśnie taka krótka i krępa uważam za jeden z jej największych atutów :) i dla mnie (dla nas) jest najśliczniejsza i najkochańsza :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#3743 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 07 września 2008 - 09:07

Dogadalam sie z mezem i wyszlo na jaw ze Samba dostala ocene doskonala (az te roznice jezykowe) ale powiedzial ze u innego raczej dostanie tylko bardzo dobra (nie wiem, jakos po znajomosci wpisala taka czy co-ja goscia nie znam) i na dobra sprawde Samba moze byc suka hodowlana z trzema osobami bardzo dobrymi bo wczoraj doczytalam. Pogadalam troche z ludzmi z jednego forum poswieconych tej rasie i stwierdzili ze za latwo sie poddaje. Nie jednemu z ich pieskow sedzia nagadal ze jest przecietny a drugi sie znow zachwycal czyli to zalezy od upodoban sedzi. NIe wykluczam wiec ze jeszcze sie wybierzemy na jakas wystawe. Co do szczeniakow to to sa bardzo odlegle plany i niewyrazne bo paradoks jest taki ze tu, w Bosni raczej nie sprzedalabym szczeniakow po tym co widze (chyba ze bym miala klientow ktorzy podpisali by bardzo szczegolowa umowe ze mna co do szczeniakow-a w to kazdy komu powiem watpi) ale moze za jakis czas przeprowadzimy sie do Polski. Nie wiem, zobaczymy z czasem jak to bedzie alke jezeli bede miala tylko okazje to zapewne pojade zeby uslyszec rowniez opinie innych osob a nie tylko jednego ktory specjalizuje sie w psach mysliwskich a nie plochaczach :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3744 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 08 września 2008 - 22:52

. Nie jednemu z ich pieskow sedzia nagadal ze jest przecietny a drugi sie znow zachwycal czyli to zalezy od upodoban sedzi.

Właśnie to chciałam napisać jak przeczytałam Twojego pierwszego posta ;-) sędzia też człowiek :-P radzę jeszcze spróbować :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3745 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 09 września 2008 - 01:45

Ja miałam kotki i pieska, mam ich zdjęcia. Ale niestety wszystkie mi tragicznie poginęły, wraz z nowym miejscem zamieszkania chciałabym nowego kotka i pieska, ale strach przed kolejnym cierpieniem mi nie pozwala. Ale Wam dziewczynki gratuluję pięknych i różnorodnych zwierzątek i opiekujcie się nimi najlepiej jak tylko możecie aha i nie krzyczcie na nie ;-)

#3746 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 10 września 2008 - 14:58

Nasz Betowen

Załączone miniatury

  • 10-09-08_1444.jpg
  • 10-09-08_1144.jpg
  • 10-09-08_1143.jpg

Jestem w Peru...

#3747 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:00

malutka-iwona, o kurcze :P śliczny tylko to imię to mi sie kojarzy z takim wielgaśnym psiakiem a tu takie małe to to :D :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#3748 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:05

piesek jest przecudny :) taka malutka puchata kuleczka :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#3749 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:08

ale sweet :-D az sie chce przytulic taka kuleczke

#3750 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:10

nie(d)oceniona, jeszcze będziemy rozmawiać jak D. wróci, ale Karo tak bardzo chce Betowena.
Jestem w Peru...

#3751 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:14

malutka-iwona, imie super tylko że miałam takie wyobrażenie o psiaku twoim :) a tu niespodzianka :P niedoinformowana byłam :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#3752 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:27

Jakie biedactwo :-(
super,że znalazł rodzinę :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3753 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:29

widze, że tez piszecie że to kuleczka...też miałam pisac jaka fajna kuleczka :-)
piesio prześliczny :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3754 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:51

malutka-iwona, kolejny słodziak <dreams></span> <dreams></span> <dreams></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3755 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 10 września 2008 - 15:52

malutka-iwona, piesek cudo <zakochany></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3756 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 września 2008 - 16:04

Gratuluje nowego czlonka rodziny :D Slodziak :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3757 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 10 września 2008 - 17:51

ale wam sie trafilo ;) malenkie cudenko <zakochany></span> <zakochany></span>

#3758 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 10 września 2008 - 19:25

malutka-iwona, śliczny .... piękny .... uroczy .... i taka kuleczka malutka :-)

#3759 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 10 września 2008 - 20:17

Iwonka...to chyba najsliczniejsza malutka mordka w tym temacie <dreams></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3760 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 września 2008 - 21:21

jaka pieknosc normalnie!! tez chcem takiego ... sliczny ten piesio ... ja bym go wziela chetnie :P a co to kundel jest?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych