Nasi milusińscy :-)
Rozpoczęty przez Diablica666, 10 gru 2006 07:02
6163 odpowiedzi w tym temacie
#4385
Napisano 26 stycznia 2009 - 22:27
tuptunio, bo gosiaczek199022, za półtora roku wyjdzie za swojego chłopaka i będzie mieć papugę
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#4392
Napisano 28 stycznia 2009 - 12:23
No to ja sie pochwale moją suczka. Wabi sie Lala:) Ma ok 2 latka:) jest przekochana i strasznie lubi sie wyglupiac jak by miala ciagle pol roku:) Na fotkach jest po kapieli:)
#4394
Napisano 28 stycznia 2009 - 12:29
no na tym ostatnim jak dama...
ale ogolnie ciezko jej zdjecie zrobic bo biega skacze itd:) tutaj jeszcze taki maly szok pokapielowy:)
#4395
Napisano 28 stycznia 2009 - 13:11
świetny piesek
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4396
Napisano 28 stycznia 2009 - 13:14
Pięknie pozuje no,no
#4397
Napisano 28 stycznia 2009 - 13:37
dziekowac:)
#4399
Napisano 28 stycznia 2009 - 16:48
maartekkk, raczej nie, szalalaby i bym jej nie "uchwycila" na fotce:)
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















