Taka klucha no:) wabi się Badi:D:D:P dostałam go od. mojego B. i najlepsze jest to ze on był taki malutki i słodziutki...i się roztył no:D:D ale fajniutki jest:)
A to rybki mojego Bartka;) jego następny nałóg:
Napisano 07 lutego 2009 - 09:38
Napisano 07 lutego 2009 - 10:00
Napisano 07 lutego 2009 - 11:33
Napisano 07 lutego 2009 - 13:51
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 09 lutego 2009 - 01:48
Napisano 09 lutego 2009 - 20:03
tez mi sie baaardzo podobaLolka000, świetny twój chomiczek.
Napisano 09 lutego 2009 - 20:28
Napisano 09 lutego 2009 - 20:30
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 09 lutego 2009 - 20:33
one tylko tak grozno wyglądaja a są bardzo przyjazne i łagodneMonikaK, ja się boję tego rodzaju psów.
Są gozne..
[ Dodano: 2009-02-09, 20:32 ]
tuptunio, dzieki narazie jedno musze poszukac jak znajde to za chwile wrzuce
Napisano 09 lutego 2009 - 20:37
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych