w wielu krajach został wprowadzony taki zakazfacet poowiedzial nam ze w Niemczech jest to zabronione i niby karane
Donkotjo, ile piesek ma latek?
Napisano 09 grudnia 2008 - 21:52
w wielu krajach został wprowadzony taki zakazfacet poowiedzial nam ze w Niemczech jest to zabronione i niby karane
Napisano 09 grudnia 2008 - 22:24
Napisano 10 grudnia 2008 - 16:19
Napisano 10 grudnia 2008 - 16:26
Napisano 10 grudnia 2008 - 16:34
4 latka maaletwój chyba jest dużo starszy od mojego?
Napisano 10 grudnia 2008 - 18:19
nie,on jest poprostu mieszanką z persem i dlatego taki jest,w zimie wyglada jak Garfieldno to duzo starszy dlatego taki puchaty jest
Napisano 10 grudnia 2008 - 19:11
Napisano 10 grudnia 2008 - 19:13
Napisano 10 grudnia 2008 - 23:34
Napisano 11 grudnia 2008 - 02:58
Zgadzam się.Rude górą
Napisano 11 grudnia 2008 - 09:02
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych