Torii1988, ja mówię tak na przyszłość
Dzieki za radę
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:54
Torii1988, ja mówię tak na przyszłość
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:57
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:59
a bojowniki..?Rybek nie trzyma się w kulach.
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:03
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:04
A to czasem nie chodzi o karasia ozdobnego?bo karp koi potocznie nazywany jest złotą rybką
Też nie.a bojowniki..?
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:04
Ludzie w sklepach zoologicznych doradzają różne rzeczy,a ludzie kupują kule,bo wg nich ładnie to wyglądaA widzisz...a najczęściej są w kulach właśnie...i nawet w sklepach zoologicznych doradzają kule...
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:08
ale o milusińskich...zaciekawiło mnie to, bo ja mojego bojownika trzymałam w kuli właśnie...bo to nie temat o rybach
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:13
Teraz np niedawno TOZ zrobił naloty na sklepy zoologiczne,które trzymały do sprzedaży bojowniki w plastikowych kubeczkach.....
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:18
Tak,ale nie wolno wody wymieniać a jedynie podmieniać. I wlewana woda powinna mieć taką samą temperaturę.nie widzę nic złego w tym żeby trzymać w kuli ale to wiąże sie z częstym wymienianiem wody
Napisano 09 grudnia 2008 - 12:21
Napisano 09 grudnia 2008 - 13:18
Napisano 09 grudnia 2008 - 13:22
Napisano 09 grudnia 2008 - 13:23
Napisano 09 grudnia 2008 - 13:26
Napisano 09 grudnia 2008 - 21:49
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych