Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4081 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 13:01

katti ten piesio jest slodziutki
Dołączona grafika

#4082 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 13:22

Katti zostanie z Wami czy szukacie mu nowego domku?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4083 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 13:36

ale sliczny <zakochany></span>
Dołączona grafika

#4084 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:21

szukacie mu nowego domku?

Ja mam w domu 2 psy, jednego domowego, jakby sie nikt nie znalazl to by zostal. Ale sasiad go wzial, bedzie mial tam bardzo dobrze, coreczka jego bardzo sie cieszyla.

Przywiazalam sie juz do Toffika, ale ciesze sie, ze ma dobry dom.

Mial szczescie ze do nas trafil :-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#4085 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 14:24

Ale sasiad go wzial, bedzie mial tam bardzo dobrze, coreczka jego bardzo sie cieszyla.

Super <ookk></span> będziesz mogła go odwiedzać ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4086 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 15:52

Wygląda jak pluszak :-)

#4087 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 16:57

katti, jest piekny i przeslodko patrzy... :-D

#4088 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 17:06

Wygląda jak pluszak


A jaki slodziachny :-D zmiescilby sie w kieszeni, i takie malenstwo ktos wyrzucil .... sasiad mowil, ze widzial jak ktos cos wyrzycal z jadacego auta, ale myslal ze to jakies smieci ..... a to byl Toffik :-/ taka kruszynka ...
A jaki grzeczniutki, chodzil za moja siostra krok w krok :-D

Naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo :-) Ma teraz bardzo dobry dom, dziewczynka ktora tam mieszka bardzo kocha zwierzeta i napewno dobrze sie nim zaopiekuje :-D

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#4089 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 17:11

A jaki grzeczniutki, chodzil za moja siostra krok w krok :-D

jejku sama bym takiego chciala pociecha na swieta pod choinke ;-) :-D
dobrzez e tak mu sie udalo traic ;-)

#4090 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 17:17

śliczności :)
jak można tak wyrzucić psa z auta... :evil:

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4091 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 08 grudnia 2008 - 21:21

cudeńko tez psiaczek, spojrzenie ma takie, ze nic tylko go wyściskać

#4092 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:58

Dwa z moich zwierzaczków ;-) (Mam jeszcze psa i kota :-> ):

http://i1.fmix.pl/fm...008a94b49356403
http://i1.fmix.pl/fm...001875d49342440

#4093 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 10:42

fajne rybki :) też kiedyś miałam rybkę ale mnie denerwowała w nocy i puściłam ją do stawu myślę że tam ma lepsze życie :-P
teraz mam pieska :-D
zdjęcia dodam już niedługo

#4094 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:13

Mam jeszcze psa i kota

Dawaj zdjęcia :mrgreen:

też kiedyś miałam rybkę ale mnie denerwowała w nocy i puściłam ją do stawu myślę że tam ma lepsze życie :-P

:shock:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4095 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:26

Donkotjo, ale to pierwsze to brzydactwo... :-P

puściłam ją do stawu

ale mam nadzieję, że to był karp hodowlany..? ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4096 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:36

to była rybka ze stawu ale malutka (złoto czerwona) tak mi sie spodobała że ją wzięłam, trzymałam ja w takim małym okrągłym akwarium (bez tych wszystkich filtrów i pompek)
i ona w nocy zawsze sie wynurzała i łapała powietrze i mnie to denerwowało bo nie mogłam spać :-P
więc ja wypościłam z powrotem :)
teraz ma więcej miejsca i na pewno ma sie dobrze

#4097 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:42

Jeśli to stawik ozdobny to pewne Karp Koi,a jak zwykły to mniemam,że mówisz o karasiu :mrgreen:

#4098 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:43

(bez tych wszystkich filtrów i pompek)

Które są podstawą w każdym akwarium ;-)

małym okrągłym akwarium

Rybek nie trzyma się w kulach.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4099 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:47

Tilia ja wiem ale to była zwykła rybka ze stawu jakaś zmutowana chyba bo w tym stawie pływają same karpie. ( teraz wyjdzie że jestem bez serca bo rybkę dusiłam) hahahah zaraz sprawdzę czy to jakaś z tych o których mówi Donkotjo



tak identyczna jak ten Karp koi tylko moja miała taki śliczny kolor... ale nie wiem co one robiły w zwykłym stawie hodowlanym :/

#4100 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:50

Torii1988, ja mówię tak na przyszłość ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych