Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4061 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:01

Jacqueline śliczna psina o cudnych uszach .... więcej zdjęć możesz dawać bo aż sie uśmiechnęłam na jej widok :-)

#4062 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:03

To miło fajna babko :-) poszukam jego zdjęć na płytach i wrzucę jeszcze :-)

#4063 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:42

Ponoć ładniej wyglądają właśnie z przyciętymi uszami ;-) ale ja nie mogłabym tego jemu zrobić

Od 1997 roku jest to surowo zabronione,a weterynarze,którzy się tego podejmą mogą zostać poważnie ukarani.....ale wiadomo jak ludzie się tym przejmują :-/

Jacqueline piesek jest śliczny <ookk></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4064 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:44

Jacqueline, psinka jest cudna :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4065 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:46

Od 1997 roku jest to surowo zabronione,a weterynarze,którzy się tego podejmą mogą zostać poważnie ukarani.....ale wiadomo jak ludzie się tym przejmują :-/

Bardzo dobrze, skoro tak bardzo muszą pokazać jak ich pies przez taki wygląd jest ' agresywny ' to niech sobie najpierw poucinają.

Jacqueline piesek jest śliczny <ookk></span>

Dziękuję, miło to słyszeć od specjalistki :-)
Dziękuję Wam Dziewczyny, dziękuję :*

#4066 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:49

a tu nasz perełka

Załączone miniatury

  • Kopia DSC00033.JPG

Dołączona grafika

#4067 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:50

MonikaK, widać,że koteczka :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4068 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:51

mamy jeszcze rudzika ale nie mam jego zdjecia jak zrobie to wrzuce
Dołączona grafika

#4069 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:53

MonikaK, widać,że koteczka :mrgreen:

Bo szylkretka ? :P
MonikaK ona jest naprawdę piękna. Koniecznie wrzuć jej więcej zdjęć i tego drugiego koteczka też. Piękny kot.

#4070 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:57

dziekuje jak porobie to wrzuce
Dołączona grafika

#4071 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 16:00

Bo szylkretka ? :P

Dokładnie ;-) chociaż zdarzają się genetyczne wpadki i może powstać szylkretowy kocur,ale będzie bezpłodny-choć jest to dość rzadkie zjawisko ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4072 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 16:12

Dokładnie ;-) chociaż zdarzają się genetyczne wpadki i może powstać szylkretowy kocur,ale będzie bezpłodny-choć jest to dość rzadkie zjawisko ;-)

Tak wiem, o tym już słyszałam chociaż tak naprawdę niedawno się o tym dowiedziałam, ale swoją drogą to ciekawe. Widzę, że o kotach również masz duże pojęcie :-)

#4073 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 16:16

Widzę, że o kotach również masz duże pojęcie :-)

Lubię wszystkie zwierzęta,więc czytając o nich dowiaduję się czasem ciekawych rzeczy ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4074 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 16:21

Ale masz naprawdę szczegółową wiedzę na ich temat wg. mnie.

#4075 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 09:54

A to Toffik (tak go juz siostra nazwała) piesek, ktorego dzis rano ktos nam podrzucil.

Załączone miniatury

  • nowy - Kopia.jpg
  • Zdjęcie001.jpg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#4076 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 10:37

katti, ale piekny <zakochany></span>
i ktos go tak wyrzucił grrrr
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#4077 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 10:49

katti, cudny jak mozna wyrzucic takie maleństwo <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4078 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 11:25

MonikaK, jaki fajny kot ..... fajne ma plamki na mordce :-)

katti, toffik jest piękny jeju jak można takie słodkie zwierzątko wyrzucić okrótni ludzie bez serca ... ja go cce ... chętnie przygarnę ..... szkoda że nie mogę mieć psa :-/

#4079 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 12:10

Słodki jest :mrgreen: i imię fajne.
Jestem w Peru...

#4080 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 12:39

katti, śliczny <zakochany></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych