Jak znajde zdjecia z pierwszego dnia jak tata je przyniosl to pokaze
Wygladaly jak Furby:D
Napisano 26 listopada 2008 - 18:08
Napisano 05 grudnia 2008 - 19:54
Napisano 05 grudnia 2008 - 19:59
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:03
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:36
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:43
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:43
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:44
Dla mnie to przejaw miłości do zwierzaka, ale niektórzy strasznie się krzywią, naprawdę trzeba nie mieć sumienia żeby nie pozwolić się przytulić zwierzakowi do człowiekadomowe psiaki tak mają
moja sunia zawsze rano, jak M. wstanie już do pracy, dostaje specjalne zaproszenie do naszego łóżka i śpi tak długo, aż jej nie obudzę i nie wywalę
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:45
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:46
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:54
ale nie ma za co przepraszaćja tylko tak na wszelki...
sorki...
ale nie właściciele psówniektórzy strasznie się krzywią
a to nasza piesia dalej tak makręcił głową na boki albo patrzył z zainteresowaniem
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:58
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych