Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#4041 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 18:08

asia21_87, a prawdziwa ;) w sumie to trzy byly ;)
Jak znajde zdjecia z pierwszego dnia jak tata je przyniosl to pokaze :D
Wygladaly jak Furby:D

#4042 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 18:40

skinnybitch, papuzia ma już imię? jak nie to proponuje: carmen, czibi, didi, Emi albo nuka
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4043 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:52

Ja wkleję jeszcze zdjęcia swojego pieska, zdjęcia najlepsze nie są, ale ważne, że są ;-) To mój piesek jeszcze młodziutki.

Załączone miniatury

  • Bosforek w biegu.JPG
  • Bosforek.JPG
  • Bonio z chorą łapką.JPG


#4044 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:53

Jacqueline, co to za rasa?
ale mu ucha wyszły <umieraam></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4045 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:54

To był amstaffek :P nie wiem jak się poprawnie mówi :oops:
A uszy wyszły mu świetne.

#4046 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:57

A uszy wyszły mu świetne.

wygląda jak nietoperek :lol:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#4047 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:59

Ponoć ładniej wyglądają właśnie z przyciętymi uszami ;-) ale ja nie mogłabym tego jemu zrobić

#4048 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:03

Jacqueline, śliczniutki psiaczek :) zgadzam sie z toba... tez bym nie mogla psu przyciac uszow ;/

#4049 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:25

wiem, że źle, że leżał na łóżku wiem ..

eeeee tam źle od razu ;-) domowe psiaki tak mają :) moja sunia zawsze rano, jak M. wstanie już do pracy, dostaje specjalne zaproszenie do naszego łóżka i śpi tak długo, aż jej nie obudzę i nie wywalę ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4050 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:36

Madzia81, tak na marginesie...niedługo dzidzia będzie, pamiętajcie żeby Waszą sunię odrobaczyć wcześniej... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4051 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:38

pamiętajcie żeby Waszą sunię odrobaczyć wcześniej... :-)

ofkors :) odrobaczamy ją systematycznie co pół roku, termin, razem ze wszystkimi szczepieniami wypada przed świętami, więc akurat styknie :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4052 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:43

Tak myślałam...ale ja tylko tak na wszelki... ;-) sorki... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4053 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:43

Asiu ale sliczna jest Tigrunia :D
niesamowicie szybko urosla -boska jest ;-)

[ Dodano: 2008-12-05, 22:44 ]
kattie21 twoje zwierzaki sa swietne zaszokowala mnie sowa :P

#4054 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:44

domowe psiaki tak mają :) moja sunia zawsze rano, jak M. wstanie już do pracy, dostaje specjalne zaproszenie do naszego łóżka i śpi tak długo, aż jej nie obudzę i nie wywalę ;-)

Dla mnie to przejaw miłości do zwierzaka, ale niektórzy strasznie się krzywią, naprawdę trzeba nie mieć sumienia żeby nie pozwolić się przytulić zwierzakowi do człowieka :-)

#4055 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:45

Jacqueline, Bosforek slicznie zapozowal na 2 fotce :D

#4056 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:46

Jacqueline, ale super przekręcił łepek :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4057 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:46

Bosfor był wtedy młodziutki i jak słyszał dźwięk aparatu lub inne mu nieznane jeszcze, to właśnie tak kręcił głową na boki albo patrzył z zainteresowaniem :-)

#4058 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:54

ja tylko tak na wszelki... ;-) sorki... :-)

ale nie ma za co przepraszać ;-) to miłe, że i foremki o nas myślą ;*

niektórzy strasznie się krzywią

ale nie właściciele psów ;-)

kręcił głową na boki albo patrzył z zainteresowaniem

a to nasza piesia dalej tak ma :) jak się coś do niej mówi, to tak przekrzywia łepek i udaje, że wszystko rozumie ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#4059 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:56

jak się coś do niej mówi, to tak przekrzywia łepek i udaje, że wszystko rozumie ;-)
_________________

słodkie to jest ;-) nasz bokserek ma podobnie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4060 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:58

Też tak mają jak się mówi nagle takim czułym ciepłym głosem. A ja kiedyś coś pokazywałam bratu i nagle zrobiłam ' bzzz ' no wiecie, tak jak mucha :P I mój pies zawsze szału dostawał .. Skakał po domu szalał, nie wiem dlaczego <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych