Bylam w domku i zrobilam mu fotke, taki puchaty sie zrobil... a futerko milusie
Nasi milusińscy :-)
Rozpoczęty przez Diablica666, 10 gru 2006 07:02
6163 odpowiedzi w tym temacie
#3861
Napisano 07 października 2008 - 16:32
A ja odswieze Maciusia 
Bylam w domku i zrobilam mu fotke, taki puchaty sie zrobil... a futerko milusie
Bylam w domku i zrobilam mu fotke, taki puchaty sie zrobil... a futerko milusie
#3863
Napisano 07 października 2008 - 19:25
skinnybitch, ten twój kot to jest niesamowity
#3865
Napisano 08 października 2008 - 06:49
skinnybitch, swietny kotek moj robi dokladnie to samo wchoddzi gdzie sie da ale mysle ze bardziej z ciekawosci bo do kartomow do siatek kiedys wlasl kolezance do takiej ogromnej torebki
#3867
Napisano 08 października 2008 - 07:33
malutka-iwona, jejku jaki slodki
#3868
Napisano 08 października 2008 - 08:07
malutka-iwona, ale się zmienił....
Ciekawe co z niego wyrośnie....
Szadylec jak nie wiem, jak narazie...
Ciekawe co z niego wyrośnie....
Szadylec jak nie wiem, jak narazie...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#3871
Napisano 08 października 2008 - 11:43
super ten psiak
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3873
Napisano 09 października 2008 - 09:38
dokładnie! Prawdziwa maskotka z niegojak taki pluszowy misio
Jestem w Peru...
#3874
Napisano 09 października 2008 - 19:08
malutka-iwona, śliczniutki piesek ..... aż mi sie zaraz pieska zachce
#3875
Napisano 10 października 2008 - 21:33
piesio ma akie slodkie oczka, wszystko mozna wybaczyc, moj Misiek to czesto wykorzystuje:P
#3876
Napisano 11 października 2008 - 23:55
malutka-iwona, ojj cud malinka ta Wasza psinka
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty

















