nie całe cztery miesiące
a moj ma dopiero 3... juz taki wielki jest.. wazy juz 18 kg.. a jaki slodki..
Napisano 18 października 2008 - 20:44
Napisano 18 października 2008 - 21:04
Napisano 18 października 2008 - 21:55
Napisano 19 października 2008 - 12:28
saja, śliczności...Dolar rządzi - najpiękniejszy na forum jak dla mnie...
Bez urazy dziewczynki, wszystkie Wasze zwierzaki fajne, ale w Dolarze się zakochałam....
Saja ale sie zmienia super duży już
Super pies, sprawia wrażenie takiego mądrego psiaka
saja
![]()
jaki on jest śliczny!!!!
Napisano 21 października 2008 - 08:00
saja, ale wyrosniety
![]()
![]()
ale tak samo slodki jak wczesniej
Napisano 22 października 2008 - 08:20
Napisano 24 października 2008 - 09:58
saja, sliczny jest Dolarek widac ze taki zdrowy i zadbany i te kolorki siersci ma piekna
Napisano 24 października 2008 - 10:20
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Czy trądzik różowaty nasila się zimą? |
|
|
|
Nasi milusińscy II |
|
|
|
Banki nasienia |
|
|
|
Jednorazowy dawca nasienia |
|
|
|
nasi ( i nie tylko) POLITYCY |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych