Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3821 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 26 września 2008 - 09:35

Kiciuś śliczny :-D

Na moim podwórku ostatnio na dziko się zadomowił podobny :->
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#3822 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 września 2008 - 16:33

mój psiurek zanim zaczął wyglądac przez okno :D

[ Dodano: 2008-09-26, 17:34 ]
i tutaj tez :P

Załączone miniatury

  • DSC00015.JPG
  • DSC00014.JPG


#3823 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 12:17

krowka17, ciekawe co chciał zobaczyć <umieraam></span> <umieraam></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3824 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 września 2008 - 12:22

calineczka, moj pies ma tak ze jak nie spi to ciagle patrzy przez okna a to przez balkonowe albo przez wlasnie takie :D moze dlatego ze od malutkiego siedzial na balkonie ciagle jak bylo cieplo bo go puszczalismy i sobie patrzyl co sie dzieje ;D a ostatnio patrzyl za moim ojcem chyba bo jak go zobaczyl przez okno to piszczal z radosci :D

#3825 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 września 2008 - 14:49

Moje dzieci ....
Kocham Azira, jest takim cudownym kotem, ze innego bym nie chciala miec-przybłęda.I ma cudowne oczy.
Luna-czarna-zakupiona w sklepie ZOO,indywidualistka, i dzikuska, ma prawie 6 miesięcy, po pierwszej rujce czeka ją sterylizacja.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3826 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 14:51

czemu tylko sama mordka?
takiego całego bym chciała pooglądać

bo się makro bawiłam :P

następnym razem zrobię zdjęcie całego kicia :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3827 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 14:52

Sliczne zwłaszcza na tych zdjęciach razem :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3828 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:27

to jest moja Marianna
http://www.fotosik.p... ... de773.html

a to moj Berni zwany Misiem, ale mieszka w Polsce niestety:(
http://www.fotosik.p... ... eec1c.html

mam jeszcze rybki ale nie mam zdjecia

#3829 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:29

Kocham Bernardyny, cudne są.

#3830 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 28 września 2008 - 15:33

hehe a ja jak teraz pojade do domciu to zrobie fotki maciusiowi i wkleje ;D bo podobno urosł duzyyyy :D

#3831 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 września 2008 - 18:40

Lady Jo, jaki kuliczek <zakochany></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#3832 Lady Jo

Lady Jo
  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 28 września 2008 - 18:57

no ja za nia nie przepadam, kroliki sa egoistyczne i samolubne, ale skoro juz mam to sie opiekuje, moze wy macie jakies metody na kroliki zeby sie z nimi zaprzyjaznic bo ja nie umiem

#3833 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 września 2008 - 19:02

kroliki sa egoistyczne i samolubne,

łeee moja taka nie jest. ona jest raczej jak psiak, cały czas chce żeby ją głaskać i drapać po grzbiecie, wtedy się tak fajnie rozkłada :mrgreen: tylko przed małym ucieka, bo on ma za dużo tej miłości dla niej i ją troche męczy
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#3834 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 września 2008 - 19:23

Lady Jo, sliczne kroliczki =*
Ananas, te kotki są cudne ,jak pujde na swoje to też sobie kotka sprawie :)

#3835 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 września 2008 - 21:18

Ananas no super masz te mruczki 8-)

Lady Jo piesio fajny :-)
za królikami nie przepadam...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3836 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 29 września 2008 - 07:08

sliczne kociaki

a piesek krowki zABAWNIE WYGLADA :P

#3837 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 29 września 2008 - 07:12

Ananas, fajna kicia
Lady Jo, słodziutki ten króliczek i piesio tez fajny
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3838 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 29 września 2008 - 09:55

A moj ket sobie mieszkanko nowe znalazl :mrgreen:

Załączone miniatury

  • ket3.gif
  • ket2.gif
  • ket.gif

Dołączona grafika

#3839 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 29 września 2008 - 09:58

Jaki świetny! :D Takie czarnule są najlepsze :] Pozdrów go :P

#3840 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 29 września 2008 - 10:01

Elodi, a nawet go ucaluje od ciebie :mrgreen:
ylko ja go znajde bo teraz gdzies wybyl :-P
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych