Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3721 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 16:16

a na zdjeciach widze ze na plazy z pieskiem jestes...


dla mnie to tez jakies dziwne :P... ale dobra bo robimy OT
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3722 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 17:35

Dziewczyny, skoro krowka17 jest ze Szczecina, to w każdej chwili może skoczyć nad morze... ;-)

Bokserek fajny, fajny...

Ale ja czekam na fotki Dolara... :mrgreen:

#3723 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 17:39

Krowka super fotki, ale sobie pokopal w piachu :P

kattie21, ona pisala przeciezz ze wrocila kilka dni wczesniej do domu a rodzice jeszcze tam zostali ;)

#3724 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 19:45

Kahela, ze Szczecina nad morze kawałek jest ;-) i to nawet spory :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3725 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 19:52

Tilia, no nad morze może tak, ale pomyślałam o zalewie, to zaledwie około 30 km...no i nie wzięłam pod uwagę, że nie dla każdego odległość około 100 km, to jest rzut beretem ;-)
Dla mnie tak, dlatego napisałam, że w każdej chwili może skoczyć... ;-) :-P :mrgreen:

#3726 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 20:01

Kahela, no wlasnie przeciez to nie tak daleko ;)

Tilia, no i co to za problem wsiasc w pociag i pojechac ja nie rozumiem po co te podejrzenia... :->

#3727 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 21:48

Tilia, no i co to za problem wsiasc w pociag i pojechac ja nie rozumiem po co te podejrzenia... :->

Olciiia to nie żadne podejrzenia :-D po prostu mój geograf zawsze powtarzał,że ludzie myślą,że Szczecin nad morzem leży,100m i plaża :-P dlatego myślałam,że Kahela też się zamotała,ale widzę,że Ona dobrze obeznana w temacie :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3728 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 21:55

Tilia, ze Szczecinem to ja się zamotałam parę lat temu...i się z kimś spierałam, że nad samym morzem, byłam pewna, że mogłabym sobie rękę uciąć <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

A jak mi głupio potem było, że baba po studiach i nie wie gdzie jest Szczecin <zawstydzony></span> <zawstydzony></span> <zawstydzony></span>

No ale tak to wcześniej dziwnie napisałam, i wyszło małe nieporozumienie...
Dobra, koniec OT, dziewczyny dawać zdjęcia zwierzaków!!! :mrgreen:

#3729 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 21:57

Kahela, człowiek uczy się przez całe życie przecież ;-)

A teraz ja również czekam na foteczki :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#3730 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 31 sierpnia 2008 - 14:04

No własnie fotki fotki anie <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>
krowka17 mój bokserek do wody nie wejdzie boi się i koniec :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3731 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 31 sierpnia 2008 - 15:00

eee no laski.... moi rodzice pojechali nad morze cala rodzinka a ja z danielkiem dojechalam do nich bo nam sie nudzilo samym w domku a nad morzem piekna pogoda pokapac sie mozna bylo i zamiast siedziec tydzien w domu to spedzilismy piekne pare dni nad morzem a nad morze od siebie mam godzine jazdy samochodem ;) a 40 min pociagiem ;) wiec nie dziwcie sie :P spedzilismy 2 dni w domu a potem pojechalismy .

#3732 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 31 sierpnia 2008 - 22:35

krowka17, foteczki <ookk></span>

piękna psinka :-)
widać, że lubi kąpiele...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3733 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 01 września 2008 - 08:32

kattie21, ładny pieseczek ma śliczne futerko takie długie włoski :-)

krowka17, ładny ten twój piesek i aż dziwnie sie że wszedł do wody moje psy zawsze się jej bały :-)

#3734 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 01 września 2008 - 17:05

fajna babka, hehe on wchodzi do wody jak widzi ze musi cos ratowac :D a ze dorwal sobie takiego wielkiego kija chyba mial ze 2 metry to go wyciagal z wody :D

#3735 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 05 września 2008 - 15:07

Ale ja czekam na fotki Dolara... :mrgreen:


fotki beda beda... musze nowe zrobic...

ostatnio Dolar byl kontuzjowany.. moj maz przytrzasnal mu lape jak zamykal go w kojcu wieczorem... ojjj ale dostal lomot.. oczywiscie PAwel haha :) ale z DOlarem juz wszystko ok... troche kulal... ale obecnie biega jak szalony :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3736 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 05 września 2008 - 18:08

saja to dobrze, że już biega i że to nie złamanie było
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3737 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 06 września 2008 - 11:17

A Ja dzis bylam pierwszy raz z Samba na wystawie psow. Jestem troche smutka, sedzia wprawdze postawil ocene 5 ale powiedzial, ze Samba na mala glowe i za krotki nos wiec na innych wystawach bardziej "swiatowych" (bo ta to taka mala ,lokalna) dostanie co najwyzej 4 :( Kocham mojego pieska takim jaki jest ale przyznaje ze liczylam na cos wiecej. Teraz juz wiem na pewno, ze Samba nigdy nie bedzie miala szczeniakow i chyba to mnie tak zasmuca :(
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3738 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 06 września 2008 - 11:20

ze Samba nigdy nie bedzie miala szczeniakow i chyba to mnie tak zasmuca

to smutna wiadomość <pocieszacz></span>
ale dostaś sie na taką wystawe to myśle, że to dużo :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3739 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 września 2008 - 11:21

milli, nie smuc sie przeciez to nie jest wazne....
po co ci jakies oceny i wystawy masz kochanego pryzjaciela ktory was kocha i jest z wami ciagle... nie przejmuj sie takimi sprawami....

przeciez moze miec szczeniaczki ;) i tak beda rasowe ;)

#3740 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 06 września 2008 - 11:37

wlasnie nie beda, bym musiala hodowle zakladac, ja juz dawno zdecydowalam ze jezeli okaze sie ze Samba nie jest jakos wybitnie piekna przedstawicielka swojej rasy to nie bede jej rozmnazac bo tyle jest na swiecie pieskow ktore czekaja na dom. Jezezdzenie na wystawy to jest sport ktorego zawsze chcialam sprobowac, ale nie widze sensu wywalania pieniedzy skoro do niczego to nie prowadzi. Coz nastepnego pieska wybierzemy bardziej ostroznie. I tak Olcia masz racje, Kocham ja taka jaka jest, jest moim pierwszym swiadomie wybranym psem i zawsze bedzie pierwszy w moim sercu. Smieje sie teraz troche, ze moze glowe mam mala ale za to duzo w glowie ;) A Sasza mowi ze ona jest bardziej inteligentna niz piekna ale i tak dla nas najpiekniejsza :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych