Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3661 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:21

Elodi, to jajniczek jest? :mrgreen:
Dołączona grafika

#3662 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:23

Rudi :-D
z kims mi sie kojarzy to :-P

psinka superowa :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3663 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:24

Tak, tak, rasowy i niepodrabialny jajniczek zjadalny :D Bo czekoladowy taki :] Schrupać na tym zdjęciu normalnie.

[ Dodano: 2008-08-21, 22:26 ]
Ogólnie nie lubię psom nadawać czy słyszeć imion ludzkich, ale do Rudiego się przyzwyczaiłam :P

#3664 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:26

Elodi, jajniczki maja w sobie cos takiego co mnie zawsze przyciaga...Takie male a kochane i na swoj sposob wyjatkowe :->
Dołączona grafika

#3665 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:33

skinnybitch, a wiesz jakie to jest fałszywe? 10 lat się męczę z tym gościem, ale na starość najwyraźniej mu się nie chce atakować :P Czasami się ma wrażenie, że on ma ciągle PMS, niewiadomo kiedy nastąpi ta dobra czy zła chwila :P Każdy kto nas odwiedził, wyszedł z pamiątką... Małą, ale zawsze. Na szczęście tygrys dał już sobie spokój :P

#3666 skinnybitch

skinnybitch
  • Użytkownik
  • 1 630 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:45

Czasami się ma wrażenie, że on ma ciągle PMS,


Wlasnie takie mam wrazenie jaak widze jamnika :mrgreen:
Dołączona grafika

#3667 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:48

W gruncie rzeczy jest przyjazny, kiedy widzi coś zjadliwego w rękach "przyjaciela". Wtedy by zakochał, zaszczekał i dał się zabić za kawałek mięska czy słodkości :P Takim sposobem można go podejść. Ostatnio nawet się domaga o swój obiad. Hałasu narobi w domu, że szkoda gadać :P

#3668 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 22:12

Jamniki do taka troche karykatura psa, male to ale dlugie, krotkie nozki ale duze lapki itd Takie nieproporcjonalne cos dlatego wlasnie sa wyjatkowe. Ja jak odwiedze moja ciotke ktora ma wlasnie jamnika zawsze zawsze mnie rozmieszja jego wyglac, po prostu taki zabawny jest ale i kochany :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3669 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 12:43

dziewczyny coś się obijacie z tymi zdjęciami szczeniaków, tu codziennie powinno być co najmniej po kilka.
Dolar i Tigra <lovam1></span>
i w ogóle dużo tu ostatnio Waszych zwierzaczków, wrzucajcie zdjęcia, bo to samo radość na nie wszystkie patrzeć :)
mimo, że nie przepadam za kotami, syjam Olci coś w sobie ma, a może to zasługa cudnych fotek :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#3670 Anais

Anais
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 16:59

oto jedna z moich wredot:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

zwie się MacGyver :)

a to psiak mojej siostry:

Dołączona grafika

Rico ;)

jak zrobię fotki reszcie to je Wam pokażę :)

#3671 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 17:12

Anais, fajny ten psiak pierwszy :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3672 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 17:13

MacGyver wredota cudny :-D

ten rozpłaszczony artysta zresztą też :-D

jak zrobię fotki reszcie to je Wam pokażę

koniecznie!!!
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3673 Anais

Anais
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 20:43

fajny fajny ;) a aktor z niego świetny :D
...professions of love...

#3674 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 sierpnia 2008 - 21:04

Anais, śliczne pieski ...... :-) piękności .....

#3675 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 07:37

Anais, sliczne cudaki <serduszka></span>
wiecej fotek :D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3676 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 07:50

śliczne są:)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#3677 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 09:13

sesja specjalnie dla was

Załączone miniatury

  • 20080823558.jpg
  • 20080823556.jpg
  • 20080823555.jpg
  • 20080823554.jpg
  • 20080823552.jpg
  • 20080823550.jpg
  • 20080823547.jpg
  • 20080823546.jpg
  • 20080823529.jpg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3678 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 09:18

o matko, rozplywam sie :) tak piknie spokojnie wyglada na tym przedostatnim zdjeciu :-> oczka "aniolka" (ale pewnie jeszcze eam pokaze na co go stac), piekny jest, normalnie jak bym go dorwala to bym go uh yh hmmm przytulila i wycalowala :oops: dzieki asia :)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3679 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 09:19

milli, jest ona jest słodka jak śpi, właśnie sobie ucina drzemkę
ale tak to z niej niezły diabełek
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3680 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 09:21

asia21_87, śliczności ta Twoja Tigra <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> i jeszcze ma takie świetne imię :mrgreen:
Na szczeniaczki i małe kotki to można patrzeć godzinami...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych