Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3641 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:17

Oj, jak ja Wam zazdroszczę :cry:
Kocham psy, ale mieszkamy u teścia i on się nie zgadza... :-|
No ale jeszcze trochę i jak będę na swoim, to też będę miała psa...tylko mój typ tp setter irlandzki, albo szkocki Gordon... <pieso1></span> <pieso1></span> <pieso1></span> <pieso1></span> <pieso1></span> <pieso1></span> <pieso1></span> <pieso1></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3642 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:31

jaminiki mi sie nie podobają...
asia szczeniaczek jest spoczko.. :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3643 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 21:33

asia21_87 chyba sie zakochałam w twojej psince ...... <lovam1></span> <lovam1></span> <lovam1></span>

Elodi, piękny parówka to z niego jest :-) ale słodziutka o bardzo ładnym kolorze sierści o takim przyjemny brązie...... i minka słodka :-)
kocham pieski ....

zaczynam zagadywać tomkowi o naszym nowym dziecku byśmy sobie zmajstrowali stworka chomika2 bo źle mi sie patrzy na pusta klatkę :-)

#3644 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 22:50

oo... jakiś wysyp szczeniaczków :-P ale obydwa są takie, takie.....ehh...że bym je od razu schrupała <serduszka></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#3645 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 20 sierpnia 2008 - 23:11

Asiu jaka ona jest urocza.... <dreams></span>
taki pieseczek to moje marzenie ;)
pewnie w domu od razu weselej hmm....?
a ona bedzie miala dlugie wloski? czy krotkie?

#3646 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 05:43

Olciiia, pewnie że weselej

nie ona bedzie krótkiej sierści
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3647 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 06:05

asia21_87, no malenkie cudenko na[rawde slodziuchna jeste :D

#3648 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 06:06

Olciiia, dzięki Olu :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3649 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 06:07

asia21_87, jak przezyliscie pierwsza noc? grzecznie spala?

#3650 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 06:11

Olciiia, w pogaduchach napisałam już, ale spokojnie spała
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3651 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 09:14

o nie <dreams></span> musze sie przylaczyc do zachwytow nad szczeniaczkami , sliczne maluszki, takie lapki maja fajne grube <dreams></span>

Ja tez jajnikow nie lubie <bezradny></span>
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3652 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 10:07

Asiu gratuluje szczeniaka tez cudny cudny... ale ja tam juz jestem zakochana w naszym Dolarku i nie zamienilabym go na zadnego innego.. mimo ze ta twoja suczka to sliczna jest...

Dziekuje wszystkim za mile slowa i zachwyty nad naszym Dolarkiem.. przekaze mu napewno haha :P...

angik1683 jesli DOlar "dorobi" sie kiedys potomka to jednego szczeniaka rezerwuje do ciebie.. masz jak w banku:)

Kahela z jednej strony ja tez nie moge sie doczekac az bedzie juz duzy... bo cos czuje ze bedzie z niego piekny owczarek niemiecki.. ale z drugiej strony jest taki maly i slodzkii...:)

Wczoraj zaliczylismy juz pierwsza wizyte u weterynarza... amly dostal szczepionki.. witaminki... a za 6 tyg nastepna szczepionka... musimy dbac o malucha... Sonia nasza tez wczoraj zostala zaszczepiona ponownie.. alez plakala..:P....
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3653 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 10:39

Kattie21 To juz nie bedzie to samo jak kupie nową:) ale juz była stara i dzieki niej mam teraz więcej rybek:) A czy któraś z Was dziewczyny ma kota i akwarium z rybkami?? Bo mój kto z miski wody sie nie napije w życiu :!: zawsze z akwarium i rybki płyną do jego języka i tak to fajnie wygląda :mrgreen:

#3654 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 11:04

kahela, setery sa piekne, zwlaszcza gordony mi sie podobaja, kiedy nawet bralam pod uwage gordona jako drugiego psa w przyszlosic ale moj malz chche czarnego laba <bezradny></span>
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3655 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 12:19

Ja tez jajnikow nie lubie


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sliczne te wasze pieski.... takie malutkie... slodziutkie..... zakochac sie mozna <dreams></span>

#3656 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 14:17

sajka piękności normalnie :!: :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3657 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 16:15

sajka piękności normalnie :!: :)


a dziekowac dizekowac potowrku.. tez tak mysle... i juz sie w nim zakochalam :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3658 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:09

A oto moja stara parówka :P Na widok tego zdjęcia zwijam się ze śmiechu. Dosłownie hrabia :P

Załączone miniatury

  • DSC00230 (Small).JPG


#3659 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:18

czemu stara?

ile ma latek? :-)

piekna
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3660 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 21:21

Ogólnie to samiec dziesięcioletni, ale parówka, bo podłużna :P Rudi się wabi ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych