Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Nasi milusińscy :-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6163 odpowiedzi w tym temacie

#3501 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 12 sierpnia 2008 - 15:13

kattie21 ty tek specjalnie chyba dajesz zdjęcia Maciusia by mi sie zachciało króliczka .... kotek też słodziutki taki przyjemniutki :-)


a kup :P takie milusie sa ze polecam :P

#3502 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:13

no to teraz ze specjalną dedykacją dla Bella Donny :)
Moja najcudowniejsza księżniczka :)
hihi

maluszek :P

>

Załączone miniatury

  • myszka 008.jpg
  • myszka 007.jpg
  • myszka 006.jpg
  • myszka 004.jpg
  • myszka 003.jpg
  • myszka 002.jpg
  • myszka 001.jpg

nie ma mnie tu i nie będzie.

#3503 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:22

kattie21, ja mam króliki w domu tzn na podwórku bo babcia ma parę takich wiesz hodowlanych .... ale tam nie chodzę.... a w domu nie mam warunków na swojego królika i mam dziecko 8 miesięcznie wiec nie może nic co sie przemieszcza poza klatkę bo moja siostra histeryzuje że sie czymś zarazi (bez komentarza) ... :-)

cerrata, śliczny i słodki i serio jest malutka .... słodziutka myszeczka :-)

#3504 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:25

cerrata, slodka ta mynia,fajne fotki wyszly te 4 ostatnie na dloni twojej Coco jumbo :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3505 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:27

Coco jumbo :-P

:P
słodziutka :P
a wczoraj jak mi z klatki wyszła.. no myślałam, że padnę :P
wyszłam z pokoju ;-)
wracam po jakimś czasie a ona wyszła z tej klatki ale chyba nie bardzo wiedziała co ma robić i sobie na niej siedziała, biegała... ;-) nawet nigdzie nie uciekła :P
haha , przesłodka..
i powiem wam cos w tajemnicy.... :P
tą noc przespała w garnku :P :P :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3506 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:30

cerrata, słodziuchna ta myszka :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3507 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:33

i powiem wam cos w tajemnicy.... :P
tą noc przespała w garnku :P :P

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>
dobra nie powiemy nikomu z ochrony praw zwierzat,dobrze ze chociaz Radzio ma serce i jej akwarium skombinowal :-P

;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3508 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:41

hehe, no spała w garnku, bo ja już nie miałam siły żeby z tą klatką coś kombinować ;-)
wsadziłam jej tam trocinki i sianko, i jej watkę w którą się otula, jedzonko wodę :)
no i spała :P
przynajmniej nie wyszła :P :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3509 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 15:29

no to teraz ze specjalną dedykacją dla Bella Donny

dopiero teraz to widze :-)

myszka słodka przez ekran :-P
ale na żywo bym nie wzieła do ręki takiej... bo bym się bała..
a ona nie gryzie?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3510 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 21:59

a ona nie gryzie?

cos ty :) siada na ręce i się myje ciągle :)
a jakie ma łapeczki delikatne.. o jejku.. a na ręce byś jej prawie nie poczuła bo prawie NIC nie waży :P
na prawdę jakbyś ją na żywca zobaczyła to byś się rozkleiła :) hihih
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3511 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 14 sierpnia 2008 - 22:02

ja uwielbiam myszki sa takie slodkie... mialam juz 2 :D

#3512 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 13:46

cerrata, myszenka jest przeslodka... pyszczek i te wasiki ma takie fajniuchne ;)

[ Dodano: 2008-08-15, 14:48 ]
jak Tomkowi pokazalam to tez sie zaczal rozplywac i mis ie spytal czy bym taka mlunie chciala :P

ale ciekawe czy on gryzie? :P

#3513 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 13:54

Grażka nie gryzie :)
ona jest jeszcze dzidziuś :)
także przyzwyczaja się od dzidzi do ręki itd
no i do moich ust bo ją wycałowywywywuję :) :) :)
jak ją będziesz od samego dzidziora przyzwyczajać to nie powinna gryźć :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3514 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 13:55

cerrata, jejku no taka mala slodziara i sliczne ma te plamki na futerku ;)
a w czym ja trzymasz?
duze to jest?

#3515 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 13:58

a w czym ja trzymasz?

ja mam akwarium (Radosławek zakupił :P )taka mysia to dużo miejsca nie potrzebuje, tzn no wiadomo, zeby sobie połązić mogła ale ja mam takie może... z 60cm na 25cm.. coś takiego
no i tam ma w środku swój domeczek :P piętrowy :P z tarasem :P hahaha
i ma takie kółeczko do biegania :)
no i jedzonko i piciu :)
i miejsce jeszcze jest żeby sobie polatała :)
Ale prawdziwe kilometry to robi biegając po mnie :)

duze to jest?

co?
akwarium? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3516 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 14:00

co?
akwarium?

no ale to juz napisalas :P

a ile zlociszy wydalas na to wszystko razem z mysią?

#3517 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 14:13

a ile zlociszy wydalas na to wszystko razem z mysią?

to Radek wszystko kupował :oops:

no to tak.. mysia kosztowała 4zł
sianko i trocinki tak zazwyczaj po 2zł mniej więcej są (ja mam trociny prasowane i ziołowe sianko )
jedzonko to tam.. parę złotych 2-3zł (ale zawsze też jakieś domowe jedzonko dajesz, chlebka skórkę, warzywka owoce, serka czy coś.. ;-) )
wapienko :) grosze jakieś..

i tak, akwarium kosztowało 34zł, domek 17zł (ale wcale nie musi go mieć :) albo jak coś, to wystarczy pudełeczko czy coś, watka z siankiem i torcinami, ona sobie sama zrobi domek :) )
kółko 10zł ..
i wszystko
no i poidełko też kupisz za jakieś parę złotych

ale te rzeczy były kupowane w zoologicznym w pasażu grunwaldzkim, także w jakimś zwykłym sklepie raczej taniej się kupi ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3518 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 15 sierpnia 2008 - 17:31

na prawdę jakbyś ją na żywca zobaczyła to byś się rozkleiła

napewno nie...bo nie lubie takich stworków...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3519 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 09:15

napewno nie...bo nie lubie takich stworków...

przeciez to az sie sama buzia smieje ja sie na nia patrzy o sliczny stworeczek :-D

[ Dodano: 2008-08-16, 10:16 ]
cerrata, no to w sumie niewielki wydatek.... ;)

#3520 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 16 sierpnia 2008 - 16:37

a to moj pupilek:D

Załączone miniatury

  • Kopia DSCN3051.JPG






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych