Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Bez stanika na odważnie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#41 Preity

Preity
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 16:42

Czułabym się naga w samej, prześwitującej bluzce gdzie widać piersi. :roll: Wg mnie to nie smaczne takie publiczne pokazywanie "cycków"

#42 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 17:32

no już bez przesady .
wszystko zależy od okoliczności
na konferencji prasowej, moze i tak na pogrzebie wrecz .... , ale już na lekkiej imprezce w gronie wyluzowanych znajomych jest to dopuszczalne.
,,dzień w którym idziemy do sauny, to dzień w którym się nie starzejemy,, ,,a najfajniej na tym świecie- na fryzyjskim siedzieć grzbiecie,,

#43 Nati

Nati
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 22:15

Dzieki Katarzyna, to ze zamiescilam takie zdjecia nie oznacza ze chodze tak gdzie popadnie. Wyszlam tak ubrana moze z 4-5 razy w ciagu przeszlo roku. Nie chodze tak po miescie, jezeli nawet to mam cos dodatkowo na sobie. Ale wlasnie w knajpie, czy na imprezce w gornie znajomych nie widze w tym nic niesmacznego.
Preity mogla bys napisac czemu uznala bys to za cos niedopuszczalnego? Czy uwazasz ze w tym polmroku wygladalam niesmacznie? Jak dla mnie to tylko podsyca zmysly i daje niesamowite uczucie wolnosci :)
Carpe diem

#44 Preity

Preity
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:12

Preity mogla bys napisac czemu uznala bys to za cos niedopuszczalnego? Czy uwazasz ze w tym polmroku wygladalam niesmacznie?

Do czego Ci bluzka jak i tak (.).(.) widać? :lol: A tak w ogóle to Twoja sprawa jak wyglądasz. Ja wypowiedziałam się na swój temat.

#45 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 17:09

Ja też bym sie nie odważyła bez stanika. Co prawda mam dość małe piersi i nie byłby to może jakiś straszny widok ale nie czułabym się na pewno komfortowo.

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#46 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 17:25

Do czego Ci bluzka jak i tak (.).(.) widać?

No ja szczerze mówiąc też się zastanawiam, po co w ogóle zakładać bluzkę, która prześwituje, skoro Ci tylko chodzi o to, żeby pokazać biust. Wg mnie reakcja innych byłaby taka sama :lol: To tak samo jakby paradować w samych rajstopach po mieście, więc po co komu rajstopy, skoro dupsko widać ;)

#47 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 20:25

Wg mnie reakcja innych byłaby taka sama To tak samo jakby paradować w samych rajstopach po mieście, więc po co komu rajstopy, skoro dupsko widać

chyba jednak nie jest to to samo. Jedynie Twoim wiekiem tłumaczę , to że tej mogło by się tylko pozornie wydawać, subtelnej różnicy nie widzisz.
i nie wnikajmy dalej!
,,dzień w którym idziemy do sauny, to dzień w którym się nie starzejemy,, ,,a najfajniej na tym świecie- na fryzyjskim siedzieć grzbiecie,,

#48 Sexi-Women_pl

Sexi-Women_pl
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 04 październik 2011 - 10:56

Przecież tak naprawdę nie chodzi tutaj o modę,tylko o zdrowe i zadbane piersi. Właśnie dlatego powinniśmy nosić stanik,nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.

#49 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1457 postów

Napisano 29 październik 2011 - 21:50

Nie przeszkadza mi, gdy inne kobiety nie zakładają biustonoszy i do tego dobierają bluzkę/sukienkę ukazującą piersi mniej lub bardziej. Oczywiście taki ubiór odpada w pracy...a pamiętam, gdy w liceum jedna z nauczycielek tak przyszła,a uwierzcie - nie miała się czym chwalić (niestety grawitacja wygrała). Sama czasem latem nie zakładam biustonosza, ale wtedy prześwitujące rzeczy odpadają.

#50 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 30 październik 2011 - 09:46

Zgadam się w 100% z Preity, i tak wszystko widać przez bluzkę, więc po co w ogóle ją zakładać ?

Ale chyba rozumiem o co chodzi ..to takie zwykłe tylko kuszenie, bo tak na prawdę nie widać całego nagiego biustu, tylko (.)(.) i daje to do myślenia i kuszenia facetów co tam pod spodem się kryje.
Dla mnie to bez sensu tym bardziej jak Sexi-Women_pl, napisała , że noszenie jest wskazane dla zrdowia biustu, więc te które nie noszą to tylko wyłącznie po to aby się pokazać.
Dołączona grafika

#51 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1680 postów

Napisano 30 październik 2011 - 09:57

Przecież tak naprawdę nie chodzi tutaj o modę,tylko o zdrowe i zadbane piersi. Właśnie dlatego powinniśmy nosić stanik,nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.

też nie wyobrażam sobie inaczej ;-)

daje to do myślenia i kuszenia facetów co tam pod spodem się kryje

ze stanikiem czy bez wyobraźnia facetów działa tak samo ;-) a kusić można w inny sposób ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#52 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 30 październik 2011 - 11:32

oj się chyba sprzeczność wkradła w jednej wypowiedzi

Zgadam się w 100% z Preity, i tak wszystko widać przez bluzkę, więc po co w ogóle ją zakładać

to znaczy że czy jest taka bluzeczka czy nie , nie widać żadnej róznicy i nie ma kompletnie znaczenia.
oraz

Ale chyba rozumiem o co chodzi ..to takie zwykłe tylko kuszenie, bo tak na prawdę nie widać całego nagiego biustu, tylko (.)(.) i daje to do myślenia i kuszenia facetów co tam pod spodem się kryje.

a jednak jest róznica ....
to więc jest czy nie ma ?
to delikatna nagość skrywana przez lekką koszulę nocną to to samo co całkowita nogość czy nie ?
a czy naga scena w filmie to to samo co naga scenka w parku ? przecież nagość taka sama !!!

te które nie noszą to tylko wyłącznie po to aby się pokazać

oczywiscie ! coż za światłe twierdzenie! znaczy że jeśli malujesz się przed imprezą by wyglądać jak najlepiej to po to wszyscy faceci na tej imprezie łazili za tobą z myślą o jednym ?
oczywiście przy tak prześwitujacej bluzeczce cel może być oczywisty , ale uogólnianie ze każda która biustonosza nie zakłada, robi to po to by kusić biustem jest chyba troszkę zbyt daleko idącym wnioskiem.

#53 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 31 październik 2011 - 08:42

KatarzynaL, w pierwszym wątku nie rozumiem co piszesz tzn. Ty mnie nie zrozumiałaś , żadnej sprzedności w mojej wypowiedzi nie ma - to tak dla sprostowania.

coż za światłe twierdzenie! znaczy że jeśli malujesz się przed imprezą by wyglądać jak najlepiej to po to wszyscy faceci na tej imprezie łazili za tobą z myślą o jednym ?

nie porównuj malowania do chodzenia bez stanika

oczywiście przy tak prześwitujacej bluzeczce cel może być oczywisty ,

i sama sobie odpowiedziałaś na wszystkie pytania

ale uogólnianie ze każda która biustonosza nie zakłada, robi to po to by kusić biustem jest chyba troszkę zbyt daleko idącym wnioskiem.

no 99,99 % tak, a ten 0,1% np chodzi po domu co jest normalną rzeczą, ale chodzenia BEZ publicznie to lekka przesada, aha no i ten 0,1% może być taka dzewczyna która się opalła np się spliła czy coś i po prostu wraca z plaży bez stanika ale jakieś jeszcze inne nie cellowe pozbycie sięstanika

ps. widać że jestes jakaś straszną zagorzałą fanko chodzenia bez stanika, jeżeli chcesz chodż sobie do woli, pokazuj sterczące cyce przez prześwitujący koszulek kto Ci zabrania :mrgreen:
Dołączona grafika

#54 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 31 październik 2011 - 09:30

ale uogólnianie ze każda która biustonosza nie zakłada, robi to po to by kusić biustem jest chyba troszkę zbyt daleko idącym wnioskiem.

no 99,99 % tak, a ten 0,1% np chodzi po domu co jest normalną rzeczą, ale chodzenia BEZ publicznie to lekka przesada, aha no i ten 0,1% może być taka dzewczyna która się opalła np się spliła czy coś i po prostu wraca z plaży bez stanika ale jakieś jeszcze inne nie cellowe pozbycie sięstanika

więc twierdzisz że 1 na 1000 stanika nie nosi z powodu urazów spowodowanych np. spaleniem biustu oczywiście będącego w stroju , bo inaczej się nie da.
oznacz to tylko tyle w twoim twierdzeniu, że nie ma na świecie kobiet którym zdarzyłoby się wyjść na ulicę (oczywiście w ubraniu) ale bez stanika, ponieważ odsetek jaki podajesz jest tak nikły że daleko mu nawet by osiągnąć granicę błędu ststystycznego.
to tak niewielki odsetek ,że wręcz teoretycznie wykluczający taką mozliwość . nie masz przypadkiem wady wzroku ?
poza tym myślę że urażasz wszystkie te (nie tylko forumowiczki ) którym zdarza się chodzić choćby od czasu do czasu bez biustonosza , twierdzeniem że robią to w celach seksualnych.

a może twój biustonosz jest przyrośnięty i się z nim urodziłaś ,że jego brak wywołuje u ciebie tak skrajne poglady ?

znaczy że muszę się nad sobą zastanowić , jeszcze i nad kilkoma znajomymi, którym od czasu do czasu zdarza się wyjść bez tego przybytku, oczywiście w tak dobranym stroju by zminimalizować wizualnie jego brak.

oczywiście przy tak prześwitujacej bluzeczce cel może być oczywisty ,

i sama sobie odpowiedziałaś na wszystkie pytania

wypowiedź dotyczyła konkretnego pojedyńczego przypadku . wrzucanie wszystkich do tego samego worka jest niestosowne, szczególnie że większość decydujących się na wyjście bez biustonosza ubiera się w taki sposób by tego biustu nie było jednak widać.
czy noszenie biustonosza jest zdrowe czy nie ? kwestia dyskusji i indywidualnych przypadków.
czy estetyczne -takze.
czy wygodne ? też mozna polemizować w odniesieniu do indywidualnych cech.
masz bardzo skrajne poglady w tym temacie .
nie sa mi one obce, często spotykam twierdzenie ,że np. naturyzm jest czysta formą exchibicjonizmu, a tego typu plaże służą jedynie exscesom seksualnym, w dodatku zbiorowym.
ps

widać że jestes jakaś straszną zagorzałą fanko chodzenia bez stanika, jeżeli chcesz chodż sobie do woli, pokazuj sterczące cyce przez prześwitujący koszulek kto Ci zabrania

wypraszam sobie tego typu wycieczki !!!

#55 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 31 październik 2011 - 10:19

wypraszam sobie tego typu wycieczki !!!

sobie możesz wypraszać, będę pisać jak mi rozum podpowiada, napisaąłm tak jak Ciebie odbieram , jesteś strasznie za, bronisz za więc jest to = z tym że lubisz chodzić tak, i popierasz to :lol:

nie masz przypadkiem wady wzroku ?

a może twój biustonosz jest przyrośnięty i się z nim urodziłaś ,że jego brak wywołuje u ciebie tak skrajne poglady ?

możliwe wiesz :mrgreen: muszę się nad tym zastanowić

ps
wypowiedziałąś się już na ten temat, jesteś za , wiec możesz skonczyc już, znadmy Twoje zstanie daj innym sięwypowiedzieć a nie teraz przez 10 postów będziesz ciągnąć to samo , aaa nudne się to robi
Dołączona grafika

#56 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 31 październik 2011 - 19:34

nie ma na świecie kobiet którym zdarzyłoby się wyjść na ulicę (oczywiście w ubraniu) ale bez stanika,

ja odkad nosze stanik zrobiłam tak raz, bo zapomniałam go ubrac <umieraam></span> , zawsze jest to pierwsza czesc garderoby jaka ubieram, a wtedy ubrałam bluzke, spieszyłam sie i wyszłam bez. był to bawełniany, nie dopasowany golf . mam mały biust , ale nie podobało mi sie to, bluzka drazniła mi brodawki , poza tym miałam odruch garbienia sie .
z własnej woli nie wychdze bez stanika. sa fajne bluzki , pod ktore nie da sie ubrac stanika, to znaczy mozna ale psuje to efekt, no ale nie posiadam takich ciuchów.
jesli ktos sie dobrze czuje i chce tak chodzic to czemu nie. dla mnie jest to niewygodnne.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#57 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1250 postów

Napisano 31 październik 2011 - 21:03

KatarzynaL, wybacz,ale jeśli dziewczyna idzie w prześwitującej bluzce bez stanika to cel jest oczywisty,prowokacja. A tak wogóle to o wiele bardziej kuszący jest widok piersi w staniku niż bez.

#58 KatarzynaL

KatarzynaL
  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 08:25

o wyjsciu w prześwitującej bluzeczce na imprezę mój pogląd jest już wyżej określony.
po ulicy raczej nikt tak nie łazi.
ale omawiamy tu także mniej prześwitujące stroje.a także sam fakt ubierania lub nie tej części garderoby.
czy poza bluzką z firany ,a żelaznym biustionoszem nie ma nic innego ?
są różne sytuacje-praca, impreza , plaża....w każdej tej sytuacji taki lub inny ubiór zostanie inaczej oderebrany. czepiam się uogólnianiu tego że każda z was która nie ubierze stanika bezwzględnie na sytuację robi to wyłącznie z pobudek seksualnych.
jeśli jesteście podobnego zdanie to wymiękam w tym sporze z dobrą.
także z preity która nie widzi różnic między wystąpieniem na imprezie całkowicie topless , a w lekko prześwitującej bluzce.
informacja dla dobrej - MÓJ POGLĄD NA TO NIE NIE OZNACZA JEDNAK TEGO ŻE W TAKIM, STROJU KIEDYKOLWIEK WYSTĄPIĘ I MAM CIĄGOTY W TYM KIERUNKU.
uwazam takze że jej sposób wypowiedzi znieważa , zniesławia wszystkie te forumowiczki które nie widzą niczego złego w czasowym pomijaniu tej części garderoby bez wzglądu na to czy same to praktykują.
takze sposób odnoszenia się dobrej uważam za lekceważący.
i tu pojawia się moje pytanie nie związane z tym tematem
gdzie są modki ? te wszystkie nadgorliwe modki które potrafią zareagować w ciągu 3 s. jeśli post nie idzie po ich myśli ,lub ich koleżanek a w chwili gdy dochodzi do znieważania jednej lub wielu osób, ale innych , przypisywania wychodzacych poza standardy zachowań i ich wmawiania oraz lekceważacy stosunek do rozmówców- milczą.

#59 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1250 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 08:41

KatarzynaL, jeśli impreza jest w zgranej, znającej się grupie to taki strój może być.Mnie się wydaje, żedobra, miała na myśli wyjście na ulicę i nie czciała urazić nikogo.Czym innym jest wyjść w normalnej bluwitujezce, a co innego jak prześwituje.

#60 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 10:26

KatarzynaL, Jeśli uważasz, że któryś post jest niezgodny z regulaminem, to go raportuj.
P.S. Wróć do początku tematu, kiedy to wmawiałaś wszystkim, że to, iż ktoś woli nosić stanik nie wynika z wygody a "ograniczeń psychicznych", no, oczywiście poza "skrajnymi przypadkami" ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.