Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

finał stosunku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#41 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 13:44

ale nie liczyłbym na cuda :-P

no pewnie,ze tak,masz szczerą rację ;-)
Ja osobiście preferuję finał w rożnych miejscach na moim ciele. :-D

#42 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 13:45

a to prawda, ze takie praktyki moga zwiekszyc ryzyko raka gardla?

Raczej nie szedłbym w tym kierunku, to mit ;-)

Wracając jeszcze do smaku... viola napisałaś gorzka, to zdecydowanie cecha spermy palaczy. I myślę, że kobiety nie tyle odrzuca smak co zapach, nie wiem czy wiecie jaki związek chemiczny odpowiedzialny jest za te cechy nasienia, powiem tyle, że jego etymologia na pewno nie pomoże przeciwniczką "połykania" :-P
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#43 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 13:47

Wracając jeszcze do smaku... viola napisałaś gorzka, to zdecydowanie cecha spermy palaczy.

o to mam luksusik,bo mąż nie pali :-P :mrgreen: :mrgreen:

#44 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 15:10

I myślę, że kobiety nie tyle odrzuca smak co zapach, nie wiem czy wiecie jaki związek chemiczny odpowiedzialny jest za te cechy nasienia, powiem tyle, że jego etymologia na pewno nie pomoże przeciwniczką "połykania" :-P

Chyba nawet chodzi o dwa związki chemiczne :P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#45 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 15:20

Chyba nawet chodzi o dwa związki chemiczne :P

No tak ale jeden jest bardziej specyficzny :-P
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#46 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 15:48

harry84, ja znam dwa dość specyficzne :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#47 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 16:22

A tak wracając do obrzydliwości w postrzeganiu krówki, ja rozumiem że można tego nie lubić i przez to nie praktykować... ale żeby zaraz obrzydliwe i fuj. Ja mam nadzieję, że Ty krówka w twarz tego facetowi nigdy nie powiedziałaś... no bo przepraszam jak Ty byś się czuła gdyby podczas seksu oralnego Twój facet stwierdził, że koniec bo Twoja wydzielina jest obrzydliwa. Lepiej uważać w łóżku na epitety...
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#48 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 21 lipiec 2011 - 16:33

Ja osobiście preferuję finał w rożnych miejscach na moim ciele.

Ja nie bardzo. Choć zdarzyło się może ze 2 razy :-P

viola napisałaś gorzka, to zdecydowanie cecha spermy palaczy.

Oj. To dobrze, że ja jeszcze NIET :oops: :-P . Mój to rozumie. Po prostu... coś mnie w pewnym momencie cofa ;-) . Chcę, już prawie i nagle bęc... nie mogę się skusić :-? .

#49 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 17:47

A co to za dwa tajemnicze związki? Napisz mi na PW ;-)

#50 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 18:35

A co to za dwa tajemnicze związki? Napisz mi na PW ;-)


to chyba m.in. kadaweryna

(Kadaweryna (pentano-1,5-diamina, NH2(CH2)5NH2) – organiczny związek chemiczny z grupy diamin, jad trupi, jedna z protamin, amina biogenna będąca produktem dekarboksylacji aminokwasu lizyny, powstaje w procesie gnilnym białka wg reakcji:
Ma postać oleistej cieczy bez wyraźnej barwy. Należy do tzw. trupich jadów, ma silny nieprzyjemny zapach rozkładających się zwłok i jest szkodliwa dla zdrowia (uszkadza układ krążenia)

.wikipedia

#51 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 19:26

a drugie chyba tilia w sb napisała. zwykla substancja , ktora w slinie jest :)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#52 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 19:44

Ciekawość kobieca nie zna granic :-P A ciocia wikipedia zawsze pomoże :mrgreen:
I wszystko jasne ;-)
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#53 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 23:01

harry póki co nie usłyszałam nigdy że jestem mało smaczna :) a nawet jak bym usłyszała to bym się nie przejeła tym bo zarówno nasza wydzielina jak i sperma facetów jest obrzydliwa dla mnie... to jest coś odpychającego i okropnego... jedni lubią robić minetkę jak i kobiety połykać tą sperme a inni nie... Ja nie przepadam i koniec kropka i raczej się nie przełamię bo zdążyłam sobie wyrobić o tym opinie.

[ Dodano: 2011-07-22, 00:02 ]
tak samo jak te płyny wydziela większość facetów.. są ble :/ musiałabym być nieźle pijana żeby w ogóle wtedy uprawiać sex oralny...

[ Dodano: 2011-07-22, 00:02 ]
może i głupie ale taka prawda jeżeli chodzi o mnie :/ inaczej się nie przełamię

#54 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 07:04

to jest coś odpychającego i okropnego.

sama natura :-)
ja mimo, ze tez nigdy nie pozwolilam do konca w ustach, to nie nazywam tych "rzeczy" w ten sposob. tak juz jest. a wiadomo, ze to nie lukier :P

A poza tym, jak sie kogos kocha ktorys rok z kolei, chyba sie jeszcze inaczej na to patrzy.
Tak to ktos wymyslil i trzeba to zrozumiec : )))
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#55 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 07:37

to jest coś odpychającego i okropnego

no....ja tego nie rozumiem, ale szanuje Twoj poglad masz prawo.
Nie kazda kobieta lubi jak facet ma finał w jej ustach. U mnie podobnie jak u madzia,

nigdy nie pozwolilam do konca w ustach,

bo tez nie lubie. Ale nie okreslam tego jako obrzydliwe.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#56 harry84

harry84
  • Zbanowani
  • 890 postów

Napisano 22 lipiec 2011 - 12:57

bo zarówno nasza wydzielina jak i sperma facetów jest obrzydliwa dla mnie... to jest coś odpychającego i okropnego...

Ależ to traumatycznie zabrzmiało :-P Nie przesadzasz trochę...

Ja nie przepadam i koniec kropka i raczej się nie przełamię bo zdążyłam sobie wyrobić o tym opinie.

Jasne każdy ma swoje upodobania itd., ale myślę że jak zwiążesz się z kimś tak na prawdę, pokochasz zasmakujesz prawdziwego, dojrzałego seksu to będziesz inaczej postrzegać pewne sprawy tak jak wspomniała madzia. I nie mówię tu wcale o tym, że nagle zmienisz swoje upodobania, ale po prostu będziesz używać innych okresleń, szanować swojego faceta, bo epitety którymi się posługujesz świadczą raczej o tym, ze tak do końca jeszcze nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi, wybacz takie odnoszę wrażenie.
"Każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś naprawdę wyjątkowym, żeby być tatą..."
Dołączona grafika
www.rakszyjki.pl> STOP rakowi szyjki macicy

#57 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 20:59

pokochasz zasmakujesz prawdziwego, dojrzałego seks

hmmm... nie bardzo rozumiem czym się różni sex który teraz uprawiam a sex "bardziej dojrzały" nawet jak bede kochała faceta nie wiadomo jak bardzo nie pozwole na to bo na samą myśl mam odruchy wymiotów...

#58 Nati

Nati
  • Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 23:01

To co Piszesz krowka17 to mi sie kwalifikuje pod terapie z dobrym psychologiem. No offence... ale "przesadasz", to malo powiedziane. Nie chodzi tu o to czy to lubisz czy nie, a jaka reakcje to u Ciebie wywoluje...
Carpe diem

#59 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 23:26

To co Piszesz krowka17 to mi sie kwalifikuje pod terapie z dobrym psychologiem

Nie mam zamiaru rozmawiać z psychologiem o tym że nie lubię takiego finiszu bo powoduje u mnie odruchy wymiotów... ;) chyba złą rade mi dałaś ;) ja wiem co lubie i wiem czego nie toleruje

#60 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 25 lipiec 2011 - 07:10

hmmm... nie bardzo rozumiem czym się różni sex który teraz uprawiam a sex "bardziej dojrzały"

moze Hary miał na mysli sytuacje gdy miedzy Toba a Twoim facetem bedzie prawdziwa głeboka miłosc ?

To co Piszesz krowka17 to mi sie kwalifikuje pod terapie z dobrym psychologiem.

no ooo znowu nie przesadzajmy. Krowka poprostu zbyt....dobitnie :-P opisała swoj poglad , co nie znaczy zaraz ze tu terapia potrzebna.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych