Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gdy facet posuwa się za daleko....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
482 odpowiedzi w tym temacie

#81 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 14:39

Madae, przyjęłabyś to?
ja bym mu wywinęła chyba tak że by leciał dalej niż widzi...

kobiety nawet kwiatkiem nie wolno! :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#82 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 16:45

kobiety nawet kwiatkiem nie wolno! :)

tylko caałą donicą :D


czasem potrzeba ..tak dla otrzeźwienia... ja dostałam raz po twarzy od przyjaciela ( mowa oczywiście o Ashramku :D).... byłam wtedy załamana...i zaczełam głupoty wykrzykiwac i sie mazac... znajomi patrzyli na mnie jak na wariatkę a przyjaciele i siostra próbowali jakos pomóc ale nie dawałam sie uspokoic.....a po tym policzku cos we mnie pękło...on mnie przytulił a ja mogłam sie w koncu spokojnie wypłakac ... ale to było pare lat temu po smierci mojego taty...

w innym wypadku połamałabym mu reke w kilku miejscach :P

#83 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 17:57

katti, ja tez sie tutaj z toba nie zgodze... Facet potrafi się zmienić jeśli tylko ktos lub cos mu w tym pomorze... juz gdzieś o tym pisałam.
Ja też bym nie przyjęła policzka ,,, i napewno bym oddała!!... Facet nie powinnien byc kobiety nawet wtedy kiedy ma powód!!
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#84 Shamatu

Shamatu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 18:40

myślę, że dałabym radę, jo silno baba jestem


Z tej okazji, że jestem mała i drobna, to nie dałabym rady oddać kolesiowi..może nawet bym nie chciała zniżać się do jego poziomu.. Chyba bym wstała i wyszła..no i odeszła :-| Nie wiem, nigdy nie byłam w takiej sytuacji.

A nawet jeśli mężczyźni się zmieniają, to ja w to za bardzo nie wierzę..tak czy inaczej ciągle żyłabym z jakimś takim niepokojem, że się to powtórzy..

#85 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1 419 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 19:20

Oj ja bym się nie dała ...nie ma szans .Jestem osóbką z którą nie warto zadzierać ,co prawda prowokować mnie można miesiącami (jestem anielsko cierpliwa) ale jak już się zprowokuje to kaplica.Mój brat w okresie dzieciństwa nauczył mnie poprzez wygłupy(dosyc brutalne wresling i te sprawy :mrgreen: ) sporej odporności na ból i reagowaniem dosłownym atakiem w strone napastnika ...i nie powiem przydaje mi sie ta umiejętność czasami jak trzeba się bronić(pozatym wychowywałam się głównie w towarzystwie chłopaków to też swoje dało).Zostałam uderzona raz porządnie przez pijanego kolegę bo mu się postawiłam (wyzywał mnie od różnych )minutę potem mnie od niego zabierali ,wpadłam w taką furię (jeszcze alkohol zrobil swoje)że spory czas nie dało rady mnie utrzymać w jednym miejscu do tego wiązaneczki typu" ty za......ny damski bokserze" było słychać na całą okolice.Na następny dzien oczywiście się przeprosiliśmy ale szacunku to już do niego nie mam żadnego :-/ pomimo że to było pare ładnych lat temu.Ale od tamtej pory sobie powiedziałąm że nie dam się nigdy pobić przez faceta i zamierzam tego słowa dotrzymać.Wiem że mój mnie nigdy nie uderzy bo to typ takiej "ciapy" do przemocy się kompletnie nie nadaje.
Dołączona grafika

#86 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 20:11

Z tej okazji, że jestem mała i drobna, to nie dałabym rady oddać kolesiowi...

to on ma tak myslec :D wierz mi troche treningu działa cuda :D ja mam ok 1,74 wzrostu jestem cienka jak szczapa, i mam buźke jak dzieciak a mimo wszystko gdy mnie w wawie 2 kolesi napadło to 1 złamałam reke a drugiego poturbowałam :D ( sama tez oberwałam 2 razy :P) i miałam przez to jeszcze sprawe o pobicie bo mnie zaskarzyli :P

#87 Shamatu

Shamatu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 20:55

No proszę, gratuluję :-P

Jednak mając całe 150 cm nawet nie doskoczę :-P ...a masą rosłego przewodnika na pewno nie przewrócę.. :-P
Ale będę próbować, wszak trzeba być twardziochem a nie mięciochem :!:

Pozdrawiam.

Love and Peace 8-)

#88 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 22:11

Madae, nie załamuj mnie..


Shamatu, ja tak tylko w przenośni, że bym oddała, i że by leciaaaaał hen hen :P
a w sumie to nie wiem co bym zrobiła
nie ma mnie tu i nie będzie.

#89 eveline

eveline
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 11:01

wiem co to znaczy...ja tez nie raz dostalam z zazrdosci....oczywiscie wina byla moja....zawsze tak twierdzil....od tego czasu minelo juz prawie dwa lata...wiecej sie nie powtorzylo,nie odeszlam moze zle zrobilam, bo teraz jest coraz trudniej....tamto czasem wraca...a poza tym jest rozpieszczonym jedynakiem...i chyba holerykiem...choc czasem byla ze jest kochany...
słowa niewypowiedziane niesie w milczeniu czas boli mnie , że nasza miłość napotyka na przeszkód las

#90 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 20 listopada 2007 - 11:49

eveline ale dalej jesteście razem?

nie ma żadnego powodu by uderzyć kogokolwiek!
tym bardziej jeśli miałby to zrobić facet kobiecie....
nie ma mnie tu i nie będzie.

#91 eveline

eveline
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 21 listopada 2007 - 08:36

tak jestesmy dalej razem wiecej sie nic takiego nie powtorzylo ale wiesz ze kobieta pamieta baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dlugo :oops:
słowa niewypowiedziane niesie w milczeniu czas boli mnie , że nasza miłość napotyka na przeszkód las

#92 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 21 listopada 2007 - 18:57

no domyślam się...
a kiedy ostatni raz miało to miejsce? i czy to w ogóle tylko raz było?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#93 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 21 listopada 2007 - 22:28

eveline, i ty to mówisz jakby to nic nie było.... co tam, facet mnie leje bo był zazdrosny, to moja wina... jak takie coś słyszę to się za głowę łapię... nie rozumiem zupełnie takiego bronienia damskich bokserów....

a poza tym jest rozpieszczonym jedynakiem...i chyba holerykiem...choc czasem byla ze jest kochany...

to dlaczego z nim jesteś? czasem bywa kochany??? :roll:

#94 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 18:22

to dlaczego z nim jesteś? czasem bywa kochany??? :roll:

no właśnie czasem?? hmmm facet powinnien byc zawsze kochany i czuły,,,, co to znaczy uderzył bo mu się podobało?? hmm... uważam że kobieta powinna dac druga szanse facetowi, bo każdy może się zmienić, jesli zależy, ale jesli piszesz że on jest taki i taki a tylko czasem kochany to ja nie wiem...
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#95 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 19:16

Jednak mając całe 150 cm nawet nie doskoczę :-P

to walnij tam gdzie go zaboli bardziej :P a doskakiwac nie musisz :P za to on jak bedzie podskakiwał :D



...a masą rosłego przewodnika na pewno nie przewrócę.. :-P

nooo swoja na bank nie :P trza uzyc jego masy :P i tego ze jak go umiejetnie podetniesz i lekko pociagniesz, to podmuch wiatru go z nóg zwali :P


Ale będę próbować, wszak trzeba być twardziochem a nie mięciochem :!:

sie wie hahahahaha :mrgreen: jak nie mozesz w dzioba przyłozyc to celuj miedzy nogi :P wtedy na bank sie schyli :P a potem z kolanka w podbródek :D albo palce w oczy :D piescia nie probuj bo mozesz palce sobie połamac :P puste głowy sa najtwardsze hahahaha

Madae, nie załamuj mnie..


jak sie załamniesz to Madaeśna przyleci i pocieszy <przytul></span> nie bój nic :D

#96 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 19:22

Madae, przylatuj
<bezradny></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#97 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 19:26

Madae, przylatuj
<bezradny></span>

no nie mow ze Radzio Cię sprał i mam mu na zlecenie operacyję plastyczną zrobić :P cobys poczuła sie lepiej ;) nikt nie tyka moich cerratkow ani innych kumpelków :P jakies specjalne zyczenia co do obrazeń ??? nooo i adresso by sie przydało :D cobym nie przefasonowała kogos podobnego :P

#98 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 19:27

W zyciu nie odwazylabym sie "oddac", uderzyć faceta <bezradny></span>

Jesli facet by mnie uderzyl, zapewne nie miałby juz czego szukac przy moim boku :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#99 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 19:34

W zyciu nie odwazylabym sie "oddac", uderzyć faceta <bezradny></span>


oj madziu ...to lepiej sie przełam i naucz... moze Ci sie w życiu przydac ... i nigdy nie mow nigdy..nie zycze tego nikomu ale czasem gdy mezczyzna katuje kobiete to jest jej jedyna szansa na ucieczke...pozatym wiekszosc facetow własnie tak sadzi...ja ją strzele a ona mi nie odda ...bo słaba, bo sie boi, bo nie potrafi

#100 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 22 listopada 2007 - 19:37

ale czasem gdy mezczyzna katuje kobiete

Nie grozi mi to 8-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych