gdybym z czyms naprawde przegieła to przyjęłabym policzek
Gdy facet posuwa się za daleko....
#101
Napisano 22 listopada 2007 - 19:38
#102
Napisano 22 listopada 2007 - 19:41
nooo to tylko się cieszyc trzaNie grozi mi toale czasem gdy mezczyzna katuje kobiete
nooo ale sa jeszcze sytuacje wyjatkowe jak ta moja :Pkiedy taki jeden w asyscie drugiego nie powiedział do mnie oddawaj portwel, ( troszkę ugrzeczniłam wypowiedz)
no co.. raz juz dostałamgłupolu
przylatuj, załamałam się tym, że pisałaś, tak:
gdybym z czyms naprawde przegieła to przyjęłabym policzek
#103
Napisano 23 listopada 2007 - 16:36
#104
Napisano 23 listopada 2007 - 19:07
#105
Napisano 23 listopada 2007 - 20:16
o matko, to sorry...
[ Dodano: 2007-11-23, 20:18 ]
ok, przeczytałam, ale nie skumała do końca...
chodzi o to, że to śmierć twojego taty była powodem tego płaczu i histerii?
#106
Napisano 23 listopada 2007 - 20:41
#107
Napisano 25 listopada 2007 - 22:27
oj jakbym oddała...
są inne sposoby na uspokojenie człowieka...
ja się z twym zdaniem nie zgadzam
#108
Napisano 25 listopada 2007 - 22:42
#109
Napisano 26 listopada 2007 - 19:22
i tak bym mu na to nie pozwoliła....
nie przekonasz mnie o jego dobrych zamiarach
#110
Napisano 28 listopada 2007 - 22:35
[ Dodano: 2007-11-28, 22:35 ]
maryśko... bliSkiego... nie potrafie psiac na komputerze!!!
#111
Napisano 04 grudnia 2007 - 13:13
jeju...madae... Ty słońce pozwoliłaś dać sobie w policzek?
Oj dziewczyny, z tego co napisała Madae ten "policzek" to wcale nie był żaden akt agresji, żadna kara, ani żadna przemoc w złej sprawie - że się tak wyrażę. To ją otrzeżwiło - jak sama napisała, więc chłopak nie miał na celu nic złego.
Podam taki przykład - podchodzicie z tyłu do swojego faceta, on was nie widzi i nagle odwraca się gwałtownie przez co zostajecie uderzone przez niego z łokcia w twarz
Ale jeśli robi to w takiej sytuacji jak w tym jednym przypadku Madae to nie rozumiem czemu się tak dziwicie.
Poza tym - mówcie wszystkie, że jakby facet choć raz podniósł na was rękę to więcej by was nie zobaczył. Ja uważam, że jeśli się kogoś naprawdę kocha to jest się w stanie wybaczyć mu wszystko.
#112
Napisano 04 grudnia 2007 - 13:55
Może i głópia ale prawdziwa , pare razy tak zarobiłam w dziub a raz nawet miałam podbite okoPodam taki przykład - podchodzicie z tyłu do swojego faceta, on was nie widzi i nagle odwraca się gwałtownie przez co zostajecie uderzone przez niego z łokcia w twarz (ot taka głupia historyjka).
#113
Napisano 04 grudnia 2007 - 14:42
i co? jakby twój facet cię uderzył to byś dalej z nim była patrząc przez różowe okulary? głupota.. a co będzie dalej? a może uderzy mocniej?
Już nie chodzi o samo uderzenie ale tym właśnie przejawia się całkowity brak szacunku dla drugiej osoby, ... widać jak reaguje na pewne sprawy..
#114
Napisano 04 grudnia 2007 - 23:28
ja też tak kiedyś oberwałam,na szczęście w głowe i nie było śladuMoże i głópia ale prawdziwa , pare razy tak zarobiłam w dziub a raz nawet miałam podbite okoPodam taki przykład - podchodzicie z tyłu do swojego faceta, on was nie widzi i nagle odwraca się gwałtownie przez co zostajecie uderzone przez niego z łokcia w twarz (ot taka głupia historyjka).
#115
Napisano 05 grudnia 2007 - 09:43
ja też tak kiedyś oberwałam,na szczęście w głowe i nie było śladu
takie slady nie sa widoczne
no dobraLia, ale on tego nie zrobił przez przypadek nie? Ja bym nie chciała i nie pozwoliła na to, żeby mi ktokolwiek i w jakimkolwiek celu przywalił w twarz...
i co? jakby twój facet cię uderzył to byś dalej z nim była patrząc przez różowe okulary? głupota.. a co będzie dalej? a może uderzy mocniej?
Już nie chodzi o samo uderzenie ale tym właśnie przejawia się całkowity brak szacunku dla drugiej osoby, ... widać jak reaguje na pewne sprawy..
#116
Napisano 05 grudnia 2007 - 19:03
i.. ekhem... 'o jak ja cierpię, dawaj walnę cię w pysk! "
To już języka w gębie zbrakło? Nie umiemy mówić, tak żeby dotarło
BABO!!!!!
#117
Napisano 05 grudnia 2007 - 19:19
#118
Napisano 05 grudnia 2007 - 19:31
poprzekręcałaś ...
na pewno?
a co to: ?
zdałam sobie sprawe ze ie jestem sama, ze inni cierpią razem ze mna
#119
Napisano 05 grudnia 2007 - 19:41
#120
Napisano 05 grudnia 2007 - 19:42
i tak się nie dogadamy
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














