Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Gdy facet posuwa się za daleko....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
482 odpowiedzi w tym temacie

#121 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 19:45

mylcz jak do mnie mówisz...znaczy piszesz...nie ...bo jak milczysz piszac to to juz nie to samo :P


chyba masz rację ... obie uparte jestesmy....trza by to recznie uzgodnic....na gołe klaty za budą o 20 <umieraam></span>

#122 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 19:51

na gołe klaty za budą o 20 <umieraam></span>


DOBRA! <boks></span> <boks></span> <boks></span> <boks></span> <ciah></span> <ciah></span> <ciah></span> <ciah></span> <killer></span> <killer></span> <silka></span> <silka></span> <littledevil></span> <littledevil></span> <littledevil></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#123 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 19:55

a masz :!: <umieraam></span> ( zabiją nas za te <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span> <biglol></span> ) dobra basta :P bo sie doigramy ...

Załączone miniatury

  • siekiera02[1].gif
  • sw[1].gif


#124 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 20:04

no właśnie czas zakończyć tą rozmowę :P

<<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span> <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span> <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span> <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#125 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 06 grudnia 2007 - 07:58

Dziewczyny....upominam was słownie.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#126 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 15 grudnia 2007 - 00:39

Ja uważam, że jeśli się kogoś naprawdę kocha to jest się w stanie wybaczyć mu wszystko. :-)

czyli wg Ciebie jak sie kocha faceta, to on może bić Ciebie, dzieci ile popadnie, może Cię zdradzać na lewo i prawo, przegrać Wasz dom w kasynie a Ty mu wybaczysz bo go przecież kochasz? Moim zdaniem - takie podchodzenie do sprawy to głupota albo naiwność.
Niestety, ale miłość czasami nie wystarcza. Poza tym uważam, że jak facet potrafi posunąć się do tego aby uderzyć kobietę z którą jest, to oznacza, że jej nie kocha po prostu... A po co być z kimś kto nie dość, że nie szanuje to jeszcze nie kocha?

#127 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 23:39

nic dodać nic ująć, Kociak świetnie to ujął !
nie ma mnie tu i nie będzie.

#128 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 23:42

Kociak zgadza się, ale miłośc ma to do siebie, że przyćmiewa logikę niestety, i krzywdzeni ludzie różne rzeczy sa w stanie wybaczyć, byle by tylko być z osobą "bez której nie potrafili by żyć". <bezradny></span>
Dołączona grafika

#129 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 15:19

Kociak zgadza się, ale miłośc ma to do siebie, że przyćmiewa logikę niestety, i krzywdzeni ludzie różne rzeczy sa w stanie wybaczyć, byle by tylko być z osobą "bez której nie potrafili by żyć". <bezradny></span>


No i tu jest błąd.. bo to tylko świadczy o tym, że osoba ta jest uzależniona od tej drugiej osoby, no i jest słaba psychicznie... dlatego ja uważam, że owszem są czyny za które można przebaczyć i żyć dalej jak gdyby nic, ale np: BICIE i ZDRADĘ nie wybaczyłabym prze nigdy w życiu, bo jeśli to zrobił/a już raz zrobi to ponownie, tylko,że wówczas może dojść do gorszej tragedii.. :-/ :-/ :-/

#130 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 16:17

Kiedy mężczyzna bije kobietę, znaczy że jej nie szanuje. A dla mnie szacunek do partnera to ważny element związku tak samo jak zaufanie.
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#131 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 16 grudnia 2007 - 19:29

Miłość dla mnie to szacunek, pożądanie, podziw, przyjaźń. Bicie to zaprzeczenie miłości, więc ja bym nie dała się uderzyć,bo mnie się nie bije, nie pozwolę sobie(no i trenuję sztuki walki, więc już w ogóle :) ), jakby mój ojciec się dowiedział, że jakiś facet mnie chciał uderzyć to by go chyba zabił.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#132 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:14

No dobra dziewczyny, a teraz sobie poteoretyzujmy:

jesteśmy zakochane po uszy w fajnym facecie (znaczy mam na myśli wasze obecne szczęśliwe związki). I nagle pewnego dnia waszej połówce coś odbija, i robi coś totalnie głupiego (czy to policzek w emocjach, czy coś tam innego) I co teraz? Rzucacie go w jednej sekundzie? Nie dajecie 2 szansy? Nie słuchacie tłumaczeń ? W jednej chwili się odkochujecie?

Żeby nie było:P nie byłam w takiej sytuacji, tak się tylko zastanawiam co bym zrobiła.
Dołączona grafika

#133 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:17

a to glupie, wole sie martwic po fakcie a nie na zapas
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#134 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:20

No dobra dziewczyny, a teraz sobie poteoretyzujmy:

jesteśmy zakochane po uszy w fajnym facecie (znaczy mam na myśli wasze obecne szczęśliwe związki). I nagle pewnego dnia waszej połówce coś odbija, i robi coś totalnie głupiego (czy to policzek w emocjach, czy coś tam innego) I co teraz? Rzucacie go w jednej sekundzie? Nie dajecie 2 szansy? Nie słuchacie tłumaczeń ? W jednej chwili się odkochujecie?

Żeby nie było:P nie byłam w takiej sytuacji, tak się tylko zastanawiam co bym zrobiła.



szczerze... tego samego dnia bym się spakowała a następnego dnia nie miałby już ze mną żadnego kontaktu, zerwałabym z nim od razu, bo taki gościu przestał by być dla mnie i w moim sercu kimś ważnym, stałby się dla mnie wrogiem numer one!! nie miałabym do niego już żadnego zaufania, tak jak pisałam wyżej, są rzeczy za które można wybaczyć i żyć dalej a są takie za które never się nie wybacza!!! :-/ :-/

#135 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:24

Kurde w takim razie podziwiam Cię za siłę, ja nie wiem co bym zrobiła:/ Moze dlatego, ze od 2 lat żyje w związku na odległość, więc niemalże ciągle tęsknię, a jak przyjeżdża to mi go mało. Ale jakbym miała go na codzień, to pewnei myślałabym podobnie. Sama nie wiem.

Madzia zaraz tam głupie. Różne rzeczy w życiu się dzieją, chciałam wiedziec co zrobiłyby dziewczyny, bedąc w takiej sytuacji. Bo radzić anonimowej osobie jest łatwo, ale być w takiej sytuacji juz trudniej.
Dołączona grafika

#136 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:36

Madzia zaraz tam głupie. Różne rzeczy w życiu się dzieją, chciałam wiedziec co zrobiłyby dziewczyny, bedąc w takiej sytuacji. Bo radzić anonimowej osobie jest łatwo, ale być w takiej sytuacji juz trudniej.


dokładnie, też jestem ciekawa jak zareagowałyby inne...

#137 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:44

Madzia zaraz tam głupie.

ale my juz sie wypowiadalysmy wiec po co sie powtarzac
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#138 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1 469 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:48



Madzia zaraz tam głupie.

ale my juz sie wypowiadalysmy wiec po co sie powtarzac

no to fakt, ale to pisałyśmy, co powinna zrobić inna osoba o ile dobrze zrozumiałam, a teraz jest co my ( każda z osobna ) by uczyniła w takim przypadku. Dobrze zrozumiałam!! ?? bo już sama teraz się pogubiłam oops!! :-P :-P ;-)

#139 kamena

kamena
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:50

<jupi></span> Agula, dobrze zrozumiałaś :-D
Dołączona grafika

#140 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 13:50

nie wiem, ja przynajmniej pisalam o sobie i z tego co pamietam to reszta tez
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych