ahaaaaaaaaaaaaaa
no to jasne wszystko
Az taka ofiara losu tez nie jestem i krzywdy sobie czy malej nie dam zrobic!
Napisano 09 stycznia 2008 - 02:34
ahaaaaaaaaaaaaaa
no to jasne wszystko
Az taka ofiara losu tez nie jestem i krzywdy sobie czy malej nie dam zrobic!
Napisano 10 stycznia 2008 - 22:24
Az taka ofiara losu tez nie jestem i krzywdy sobie czy malej nie dam zrobic!
Napisano 23 stycznia 2008 - 10:45
Napisano 29 kwietnia 2008 - 18:22
Napisano 29 kwietnia 2008 - 19:13
Napisano 29 kwietnia 2008 - 19:45
Napisano 29 kwietnia 2008 - 22:48
Gdybym jakis spróbował mnie uderzyc to bym mu oddała;) i wywaliła z życia raz na zawsze
Napisano 30 kwietnia 2008 - 07:27
Napisano 30 kwietnia 2008 - 15:36
mogę powiedzieć że ja to jestem psycholka jak sie wnerwię więcej nie powiem boa ja się rzucam zawsze
Napisano 30 kwietnia 2008 - 15:38
Napisano 30 kwietnia 2008 - 15:39
Napisano 30 kwietnia 2008 - 15:42
ale w niego?rzucam co mam po drodze
Napisano 30 kwietnia 2008 - 15:48
Napisano 30 kwietnia 2008 - 16:18
Napisano 30 kwietnia 2008 - 20:23
Napisano 30 kwietnia 2008 - 22:00
Napisano 01 maja 2008 - 07:11
Napisano 01 maja 2008 - 11:55
ja teraz dopiero czuję i wiem, że mój poprzedni chłopaczyna lekko mnie 'gnębił' . . .ofiara przemocy psychicznej nawet nie zdaje sobie sprawy
Napisano 06 maja 2008 - 09:20
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych