Gdy facet posuwa się za daleko....
#242
Napisano 06 maja 2008 - 10:29
#243
Napisano 06 maja 2008 - 10:51
a później żałuję
#244
Napisano 06 maja 2008 - 12:20
My kobitki jestesmy esencja ich zycia
[ Dodano: 2008-05-06, 12:21 ]
impresja, Wiesz ja mam taka zasade wole powrzeszczec wykrzyczec poklocic sie i za 10 min juz po wszystkim niz nosic to w sobie niewiadomo jak dlugo....
#245
Napisano 07 maja 2008 - 06:59
My kobitki jestesmy esencja ich zycia
Dokładnie kochana...dokładnie
#246
Napisano 08 maja 2008 - 11:32
#247
Napisano 18 czerwca 2008 - 14:19
dzis sama nie mogę uwierzyć ze byłam w czyms takim
najpierw było wespaniale był miły , czuły wogóle ale po roku bajka sie skonczyła , zaczynało sie od drobnych kłótni o nic , pózniej pierwsze obrazliwe słowa co padały cały czas , po tym uderzenia w policzek az do bicia po którym były sniniaki;(
najbardziej pamietam pierwsze takie powazne uderzenie a było to za to ze zarzuciłam mu kłamstwo co oczywiscie było prawda ....
pozniej było juz gorzej potrafil wyzywac mnie od kurw , szmat ,powtarzał ze kobiete trezba wychowac ze trzeba ja krótko trzymac bo inaczej sie pusci bo kazda to szmata;/
dzis jak teraz sobie to przypomnianm to mam ochote juz nigdy do tego nie wracac , i tak długo wytrzymalam bo zalezalo mi na nim zreszta kobieta zaczyna sie do tego przyzwyczajac , wiem ze bardziej i tak niszczył mnie psychicznie , gdy odchodzialm płakał przepraszał , grozil ze sie zabije ;(po tmy zwiazku do dzis jednak mam w sobie uraz i nie iumiem do konca zaufac facetowi
#248
Napisano 18 czerwca 2008 - 19:21
#250
Napisano 21 czerwca 2008 - 07:55
#251
Napisano 21 czerwca 2008 - 09:53
napisz moze z jakiego powodu to zrobil?
#252
Napisano 21 czerwca 2008 - 10:16
#253
Napisano 21 czerwca 2008 - 10:51
#255
Napisano 21 czerwca 2008 - 12:34
dzis zaczal mnie dusic...az mialam czerwona szyje...
Kochana Ty nawiewaj
Skoro potrafil raz, to bedzie potrafil i drugi........... a jesli skonczy sie to duzo gorzej dla Ciebie
mowi ze troche go ponioslo
Troche
bardzo mnie przepraszal
I co z tego........... skoro potrafil to zrobic najblizszej osobie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#256
Napisano 21 czerwca 2008 - 12:37
mysle, ze slowa mu juz nie wystarczyly i uciekl sie do takich czynow, ze slabosci...straszne.Klocilismy sie
#257
Napisano 21 czerwca 2008 - 12:38
ze slabosci..
Ale najgorsze ze te "jego slabosci" odbiaja sie na niej
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#258
Napisano 21 czerwca 2008 - 14:54
ale koles...
#259
Napisano 21 czerwca 2008 - 15:33
#260
Napisano 21 czerwca 2008 - 15:47
Tylko ze my jestesmy ze soba juz przeszlo trzy lata i nic takiego sie nigdy nie zdarzylo..
Znam pare gdzie byla bajka , a po 4, 5 roku chodzenia tak ja lał ze wyladowala w stanie krytycznym w szpitalu
moze troche go sprowokowalam
Ona tez tak mowila .......... odrazu mi sie czerwona lampka wlancza
wiecie on nawet nie umie o tym porozmawiac..
I nie bedzie umial
Wspolczuje Ci, naprawde
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















