mother podziwiam ciebie!Naprawde wiele przeszlas!I nie dziwie sie Tobie ze odeslzas i ze jego zostawilas!
Naprawde dobrze zrobilas :->
a teraz "nagle" musimy przebywac ze soba 24h na dobe! Moze to jest problem?
?
I wlasnie to jest piekne przebywac jak najwiecej czasu z osoba ktora sie kocha i t nie powinno byc problemem.Wile dziewczyn pragnie byc z ukochany jak najwiecej,ale niestety jest to nieraz niemozliwe i wtedy ciesza sie kazda chwila spedzona razem
Moim zdanie twoj partner powinienen isc di psychologa,moze on mu pomoze opanowac nerwy
Mother ja tez mam dosyc jak on sie drze na mnie i czepia o byle co!
Jak bys miala dosc to bys go zostawila.