ja bym mu wywinęła chyba tak że by leciał dalej niż widzi...
kobiety nawet kwiatkiem nie wolno!
Napisano 18 listopada 2007 - 14:39
Napisano 18 listopada 2007 - 16:45
tylko caałą donicąkobiety nawet kwiatkiem nie wolno!
Napisano 18 listopada 2007 - 17:57
Napisano 18 listopada 2007 - 18:40
myślę, że dałabym radę, jo silno baba jestem
Napisano 18 listopada 2007 - 19:20
Napisano 18 listopada 2007 - 20:11
to on ma tak myslecZ tej okazji, że jestem mała i drobna, to nie dałabym rady oddać kolesiowi...
Napisano 18 listopada 2007 - 20:55
Napisano 18 listopada 2007 - 22:11
Napisano 20 listopada 2007 - 11:01
Napisano 20 listopada 2007 - 11:49
Napisano 21 listopada 2007 - 08:36
Napisano 21 listopada 2007 - 18:57
Napisano 21 listopada 2007 - 22:28
to dlaczego z nim jesteś? czasem bywa kochany???a poza tym jest rozpieszczonym jedynakiem...i chyba holerykiem...choc czasem byla ze jest kochany...
Napisano 22 listopada 2007 - 18:22
no właśnie czasem?? hmmm facet powinnien byc zawsze kochany i czuły,,,, co to znaczy uderzył bo mu się podobało?? hmm... uważam że kobieta powinna dac druga szanse facetowi, bo każdy może się zmienić, jesli zależy, ale jesli piszesz że on jest taki i taki a tylko czasem kochany to ja nie wiem...to dlaczego z nim jesteś? czasem bywa kochany???
Napisano 22 listopada 2007 - 19:16
to walnij tam gdzie go zaboli bardziejJednak mając całe 150 cm nawet nie doskoczę
nooo swoja na bank nie...a masą rosłego przewodnika na pewno nie przewrócę..
sie wie hahahahahaAle będę próbować, wszak trzeba być twardziochem a nie mięciochem
Madae, nie załamuj mnie..
Napisano 22 listopada 2007 - 19:22
Napisano 22 listopada 2007 - 19:26
no nie mow ze Radzio Cię sprał i mam mu na zlecenie operacyję plastyczną zrobićMadae, przylatuj
Napisano 22 listopada 2007 - 19:27
Napisano 22 listopada 2007 - 19:34
W zyciu nie odwazylabym sie "oddac", uderzyć faceta
Napisano 22 listopada 2007 - 19:37
Nie grozi mi toale czasem gdy mezczyzna katuje kobiete
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Księgi Wieczyste za darmo – sprawdzenie i ustalenie numeru KW online |
|
|
|
Skonsultować się z psychologiem albo psychiatrą? |
|
|
|
Gdzie wybieracie się z dziećmi na wakacje |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Jak się bezboleśnie wyprowadzić z domu |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych