Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czy Wasze znaki zodiaku pasuja do siebie...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yuri

Yuri
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 07 październik 2012 - 10:04

Hm.. ja nie wierzę w te dobranie par według znaków;/ Dla mnie to lipa, poza tym, są to same statystyki.. nic więcej.
Jeszcze nie wiem, co tu będzie, ale coś wymyślę.. ;)

#22 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1213 postów

Napisano 07 październik 2012 - 22:52

A ja czasem podczytywałam sobie z ciekawości co Ci wróżbici wymyślają :-P Ogólnie nigdy się tym nie sugerowałam, ale poczytać przecież można, horoskopyyy partnerskie :-P

[ Dodano: 2012-10-07, 23:56 ]
A co do tematu, bo zapomniałam dodać, nasze horoskopy kompletnie nie pasują <bezradny></span> Oto dowód :-P

Pan Lew z Panią Panną

Trudno będzie im się porozumieć. Panna nie jest skłonna do ciągłego wyrażania zachwytów nad wspaniałością partnera spod znaku Lwa. Mało tego, będzie na każdym kroku go krytykować, a jego egocentryzm tego nie zniesie. Pan Lew, żeby jadł z ręki, musi być chwalony, doceniany i akceptowany bez zastrzeżeń. Panna co prawda nie ma tendencji do rządzenia, więc nie odbierze Lwu władzy, ale będzie krytykować każdą jego decyzję, drobiazgowo udowadniając, że to ona ma rację, a tym samym będzie podważać jego sposób rządzenia. Pan Lew jest namiętny, uczucia okazuje gwałtownie, emocjonalnie, z dużym optymizmem i romantycznie. Panna na początku może być tym zachwycona, ale dość szybko zacznie wyliczać Lwu ile wydał na kwiaty, a przecież trzeba buty dzieciom kupić. W ten sposób oziębi jego uczucia. Podobnie będzie narzekała na jego hojność i szczodrość wobec przyjaciół. Również w sypialni tej pary nie będzie zbyt dużego porozumienia. Lew okazuje swoje potrzeby i pragnienia w otwarty sposób, Panna może czuć się zawstydzona. Ruchy Lwa mogą być dla niej za gwałtowne, a nawet sprawiające ból. Lew jest dla niej generalnie zbyt szybki, zbyt energicznie dążący do celu. A Panna Panu Lwu może wydawać się wręcz oziębła.

źródło: gazeta.pl

#23 busia0608

busia0608
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • Gadu Gadu:6530726
  • LokalizacjaUK
  • Wzrost:169
  • Włosy:farbowane
  • Stan:odlatuję
  • Partner:D
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 07 październik 2012 - 23:39

a ja gdzie ostatnio trafiłam na zodiaki i było 'pani lew powinna być z panem koziorożcem', a 'pan koziorożec powinien być z panią lew' i zgadza się :mrgreen:
chociaż i tak nie wierzę we wszystko co związane z horoskopem
Dołączona grafika
jesteś już Mój, jestem już Twoja !

#24 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2113 postów

Napisano 08 październik 2012 - 07:37

Ja osobiście nie wierzę w dobieranie par wg. znaków zodiaku. Jestem wodnikiem i najlepiej zgraną parę tworzyłam z partnerem też wodnikiem. Podobno wodnik z wodnikiem to dobre połączenie. Wodnik z Panna też niezłe. Miałam jednego chłopaka spod znaku Panny i również świetnie się dogadywaliśmy, a mój obecny partner spod znaku Panny jest moim kompletnym przeciwieństwem, ciągle się nie zgadzamy itp i nie powiem jest cięzko ale warto :)
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#25 JestemBogiem

JestemBogiem
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 08 październik 2012 - 19:05

Moim zdaniem to nie ma żadnego znaczenia.
Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili.

#26 facet

facet
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 20 październik 2012 - 17:46

Już się bałem, że zobaczę tu nawiedzona maniaczki horoskopów, a tu proszę... Czyli ednak z tego się wyrasta? ;)

#27 Desire

Desire
  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 08 styczeń 2013 - 13:42

Lubię się bawić w horoskopy, ale średnio w nie wierzę. Jestem skłonna uwierzyć w horoskop partnerski w jakimś stopniu {nie całościowo}, ale te dzienne, tygodniowe czy miesięczne pozostają dla mnie głupotą :), nie jestem zwolennikiem astrologii. Co do znaków zodiaku, myślę, że tu horoskop nie jest dla nas łaskawy, przedstawia nas jako osoby bardzo temperamentne, które kłócą się ostro, ale też godzą dość efektownie :roll: . Może i coś w tym jest.
22.01.2012 ;*

#28 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 00:52

dziewczyny jak to u was jest wasze polówki wedle horoskopów pasują do was ???


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#29 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 16:38

@magdaaaaa tak Horoskop mówi, że pasujemy do siebie. Bo M. jest stanowczym i stąpającym twardo po ziemi Bykiem, a ja marzycielską Rybą i niby że się uzupełniamy a poglądy mamy podobne na wiele spraw.  :lol:  :lol:  :lol:



#30 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 00:10


Bykiem
lubi jeść, jest impulsywny ??? lubi robic sobie przyjemnosci ???

trafiłaś na znak zodiaku , który jest bardzo wierny i nadaje sie na meza  ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych